Jump to content

Проблем с ?????


dedomras

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с колата на сестра ми! Купихме я в добро визуално и ужким техническо състояние! Тръгнахме от Плевен и чак ме изуми как върви 😉 а колата е audi a3 8p 2.0 tfsi 200hp DSG! Та пътувахме си и на Ябланица на байра колата изписа engine oil pressure 😀 та аз направо изциклих поглед и изкачвайки байрчето колата огасна в движение! Звъннахме на продавача и той прати пътна помощ за колата та си я почакахме 1 месец! Колата ужким и сменил двигателя ама и това е под въпрос! Та взехме си я! Върви пали и видиш ли 7 8 месеца пак същата работа! Та смених маслената прословута помпа махайки и валовете и всичко е оооок! Появи се един удар обаче при карането на колата! Няма значение топъл, студен двигател или дори няма значение и от предавката! Набира, удри и пак набира! Дразнещо е! Казаха ми да сменя вакум клапана на турбината но не е от него, нищо че стария ни се разпадна в ръцети! Там не е проблема. Колата пак така си прави! Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем?? Все едно някой спира тока на колата за секунда и пак тръгва??? Ремонт на ecu дали има някъде дето ги ремонтират??? Какво да се насоча да правя или търся повреда? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 29.05.2023 г. at 11:01, manoleo написа:

 

Записваше соленоида на турбото! Стария се беше разпаднал и макар сменен с чисто нов същата марка нищо не се промени! Всичко което е показало като грешки е пипнато и няма промяна! Веднъж докато се правеше диагностика просто се отвърза от колата и всичко от начало! Човека дето я гледаше каза, че според него е ecu-то на колата и да обърна внимание на него! Та от там се чудя някой читав има ли по София дето ремонтира ecu-та!?!

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...