Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Здравей Кокич, можеш ли да намериш радиатор за климатика за моята кола 100/С4 (отпред), номера по ЕТКА е: 4A0 260 403 A ? Другото нещо, което ми трябва е семеринга на селектора на скоростната кутия, там където влиза оста от скоростния лост.

Семерингите на полуоските, които ми беше намерил станаха без проблеми, както и амортисьорите, лагерите и прашниците за Б4-ката на баща ми :flehan:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето че и аз - дето съм буквално вътре в резервните части - все пак опрях до помощта на Коко! :rolleyes:

Това е защото това е точния човек за доста части - в моя случай - гуми Малоя Футура Примато 195/65/15 - комплектче 4ка каре!

Коко, жив и здрав да си - няма да коментирам цената - няма такава другаде, само ще добавя че това е 3ти или 4ти комплект гуми която вземам от Коко и не мисля да сменям доставчика засега!

Всъщност ще помогна Коко да разшириш гамата на продуктите, които предлагаш на хората от форума - като запазиш и качеството и цените.

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че и аз - дето съм буквално вътре в резервните части - все пак опрях до помощта на Коко! :D

Това е защото това е точния човек за доста части - в моя случай - гуми Малоя Футура Примато 195/65/15 - комплектче 4ка каре!

Коко, жив и здрав да си - няма да коментирам цената - няма такава другаде, само ще добавя че това е 3ти или 4ти комплект гуми която вземам от Коко и не мисля да сменям доставчика засега!

Всъщност ще помогна Коко да разшириш гамата на продуктите, които предлагаш на хората от форума - като запазиш и качеството и цените.

:D

Жорка, мерси много за топлите думи и ти си един от най-старите ми познати форумци.

Аз на тебе също съм ти много задължен и последния път ти много помогна на Ради_Б4, за което и двамата сме ти признателни! :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Колега може ли цена за дискове TEXTAR за ауди а3 1.8Т 8L AGU 1997. Ако може и размер напиши? Благодаря ти предварително :hilezh:

Дисковете ти са 288 мм и не всеки вносител ги поръчва.

В момента има налични Ferodo и Zimmermann. Цената е почти еднаква - около 165 лв за 2-та комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники всичко дето ми го прати е вече монтирано и пасна перфектно.Мерси много приятелю,уважавам хората като теб.някой ден като се срещнем бирата е от мен :) .п.с. въжетата на ръчната са точни,да знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко,

за пореден път ти благодаря за отзивчивостта и отношението,

както за частите за моята кола, така и за услугата, която направи на колегата.

Между другото, и други се заинтересуваха за части, така че, пак ще те търся! :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз да се възползвам да изкажа благодарност на колегата - оказа се, че с него и по-рано сме се виждали за покупка на гуми, но и този път се показа като изключително точен и бърз с набавянето на необходимите ми неща. Още веднъж - много ти благодаря Коко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да изкажа големите си благодарности към Коко-човека си заряза личните ангажименти и направи всичко необходимо да ме снабди с качествени части на много добри цени.Страшен пич си,колега! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бих искал да кажа едно "БРАВО" на колегата КОКО-снабди ме с много добри части на цени без конкуренция-поне в моя регион където живея. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей Кокич,

настъпи време да сменям предните накладки в комплект с предните дискове. Дисковете са "плътни" (НЕ вентилирани). Мисля, че ми имаш номера на рамата, но ако ти трябва ще ти я пратя по ЛС. Желанието ми е дисковете да не са от "кашкавален" тип и да се изкривят на първите 10000км :hilezh: (и на вторите също :D ) - имам ти пълно доверие, за толкова години не си ме подвел нито веднъж ;) .

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...