Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

Благодаря на колегата за бързата доставка на накладките ,както и за съдействието за монтажа им.

Много отзивчив и готов да помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря на Коко за гумите. Изключително коректен и в най-малките детайли. Продължавай така, мен лично ме спечели като клиент и за напред :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко , какви марки водни помпи и ангреажен ремък можеш да ми предложиш и бъдеш полезен ?

Става въпрос за А4 Б6 1.9 тди помпа дюза 2002 г.

Благодарности и respekt.gif

bia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Интересува ме цена и наличност(или се поръчва и изчаква доставка) на следното за Ауди 80-В4 , авант , куатро,двигател АСЕ:

-Тампони за задните носачи .Не съм много сигурен,но май бяха общо 3 тампона(2 "вътрешни" и 1 "външен")?

-Съединител(комплект)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста повечко са.

Прилагам ти схема и ми кажи за кои става въпрос. Освен това има 2 биелетки и 2 малки носача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, повтарям се, но благодаря и за 2-рата експресна доставка, както и за бонус-а към нея - голяма работа си :hilezh:. Всичко е монтирано и стана така както трябва :hilezh:.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей, Питането ми е за цена за ангренажен ремък и съответните ролки към него. Колата е А4, 1,8 бензин 20 клапана, мотор - ADR. Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега.интересуват ме ангренажен ремък.всички ролки.ремъци.водна помпа+термостат.всички там обтегачи и т.н за АУДИ А6 2.5 ТДИ АВАНТ 2000г.Държа да са качествени частите.Ако можеш даи ми цена на целия комплект.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси отговорих ти и предполагам си изтеглил прикачения файл с всички детайли, които подлежат на смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Коко,можеш ли да ми кажеш цена на радиатор за парното на ауди 100 с климатик,маншон за каре на полуоска(ако има значение-предно ляво външно каре) и лагер за предна главина(доколкото знам няма разлика за ляв или десен).

Трябва да черпя,че вече 2-3 пъти само те разпитвам без да пазарувам(виновно е финансовото ми състояние :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей, Коко, би ли ми дал цени на горна и долна помпи на съединител на 100-цата, АСЕ мотор ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега. Би ли ми дал цена за жило на ръчна спирачка (ляво). Колата е Б4 Авант, 101кс, АДА, 95г., със задни дискови спирачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жилото се предлага по Топран и АТЕ.

Това по Топран съгласно трицифрения код е турско, но се произвежда от сертифициран завод и е качествено.

Цената ще ти дам на л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...