Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

Здравей! Ако може марки и цени на хубави тампони макверсън,гарнитура за капака на клапаните,предни вентилирани дискове(стандартни апарати лукас са) ,ангренажен комплект(има едно като амортисьорче до ролката то сменя ли се ? и пращаш ли по куриер.

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега gsg все пак ми е нужна информация за автомобила и най-добре е да ми дадеш номера на рамата защото АВК мотор се монтира на Ауди 80 от 1992 до 1996 г. включително. Има 2 размера предни спирачни дискове, както и 2 вида обтяжни ролки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравей имам А3 1/1996 1,9ТДИ,казаха ми че трябва да сменя:накрайник вътрешен десен/задни втулки на носачите и тампони на амортесиьорите може ли цени и марки?поздрави благодаря предварително ако трябва още инфо ще дам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Коко.Дай цена на ангренажен ремьк-гейц,ролки за ангренажа-ина; пистов ремьк и обтяжните ролки кьм него и водната помпа.Пиши ми ЛС цена на всичко по отделно ако може.Колата е Ауди А4 1.9 тди-1z 1996г. с климатроник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей имам А3 1/1996 1,9ТДИ,казаха ми че трябва да сменя:накрайник вътрешен десен

Колега, писах ти 2 лични съобщения да ми дадеш номера на рамата си защото точно вътрешния накрайник през въпросната първа година на производство е 2 вида.

Идеята е да не претоварваме темата с лична кореспонденция.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей, трябва ми лагер за задната главина на А4 В5 97г. куатро

Непременно ми трябва номера на рамата и кода на двигателя. Или просто ми опиши какъв е двигателя.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей, интересувам се от цени на ролки, ремъци, термостат и водна помпа на А6 авант, 12.1999г., 2.5 тди, 150 к.с., автомат, типтроник.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ще ти отговоря на лично съобщение.

При този мотор не се допускат никакви компромиси с качеството на частите.

1. Водна помпа - HEPU или GK.

2. Термостат - BEHR или Wahler.

3. Ремъци по принцип предлагам само Gates, но има желаещи за други марки, като Dayco, Optibelt и Contitech.

За ролките - по принцип качествените ролки се опаковат от няколко фирми. Ще ти обясня в съобщението.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш запитване на лични,колега.

Въпросът ти не беше никак лесен, което ме забави и вчера ти се обадих.

За съжаление не пожелаха да продадат 1 бр. амортисьор защото наличните бройки по твоите критерии се оказаха съвсем малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега!Трябват ми качествени предни дискове и накладки за AUDI A6 2.5 TDI combi 150 HP.Kakво ще ми предложиш?Лек и успешен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Кокич, пак ще те тормозя :). Трябва ми инж. помпа и филтър, писах ти на ЛС :bia:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мене благодарности Кокич - този месец те разбих с моите глупости :bia:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отново благодарности Кокич!!Очарован съм от BRIDGESTONE-а,който ми изпрати.Страхотни гуми,на страхотна цена!Вече много бири имам да черпя!! :bia::bia: :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Коко, евала братче :flehan: ти намери правилния маншон за карето. В два магазина не можаха.Чакам за пружините и задните амове(те не са спешни).

Редактирано от dogggg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...