Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

Ники балгодаря ти много за частите и помоща която ми оказваш когато се оцвъка положението :hilezh::hilezh:

Редактирано от hellix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
МОГА ДА ВИ ПРЕДЛОЖА ДА НАМАЛИТЕ РАЗХОДА СИ ЗА ГОРИВО ЗНАЧИТЕЛНО . ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ : 0883410768 ; svetal85@mail.bg ; www.svetal.myffi.biz

Ааа, ние те знаем теб. Дето продаваш "витаминозни хапове" които си навираме отзад. ;)

Я разгледай ТАЗИ ТЕМА и си пий хаповете редовно. Някъде другаде.

И защо реши да "оакаш" темата на колега?

И "линка" който даде е менте.

Дори той не работи. :hilezh:

Нещастни ментърджии...

------------

Специално за протокола:

Продуктите на FFI (Fuel Freedom International) а именно MPG-CAPS са тествани в лабораториите на АКБ ( :) ) и са сертифицирано МЕНТЕ. Както и всички останали подобни буклуци на пазара.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 1-2 седмици ще имаме много по-добри условия за Good Year и Sava. Ако се наложи едноседмично чакане ще Ви помоля за търпение.

От тази услуга лятото се възползваха Wizi(за негов приятел), Timon и super_ivo. Не съм взимал капаро, но и те са много коректни хора, а с първите двама сме отдавна познати.

Надявам се да сте, като тях при проявен интерес. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продуктите на FFI (Fuel Freedom International) а именно MPG-CAPS са тествани в лабораториите на АКБ ( :) ) и са сертифицирано МЕНТЕ.

Главен раборант, д-р Фрийстайлъров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли вече цени за GOODYEAR? Интересува ме Ulta Ggrip 7+ (205/55/16). Благодаря предварително!

http://www.rudy96.com/pricelist/GOODYEAR.htm

Избираш и ще ти дам отстъпката от тези цени, която е доста примамлива, но не мога да я посоча съгласно договора.

Нали ще почакаш доставка около седмица. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам питане,имам проблем с оборотите и ми казаха да си купя нов акумолатор,по силен и проблема из4езвал

И тук ли реши да изложиш проблема си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

GOODYEAR WINTER 205/55R16 91H TL UG 7+ MS DOT4108

DUNLOP WINTER 195/65R15 SP WINTER SPORT 3D MS 91T TL DOT3508

Непрекъснато ми ги поръчват. :lol::lol:

Гудиъра е словенски, а дънлопа немски. :lol:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
И аз го чаках да ми отговори 2 седмици ама не... и накрая си взех гуми - благодаря КОКО

Длъжен съм да се извиня на някои колеги, които не получиха отговор от мен. :steinigung:

За съжаление това не ми е професия!!

В момента мисля да помоля няколко наши млади колеги да ме заместват и правя избор защото не искам да плащат предварително. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега, моля дай предложение за акумулатор за В4 АВТ. В момента колата е с 55Ah-сов акумулатор BOSCH Silver, който обаче идва малко по-висок и капакът на акумулатора в момента не може да се затвори и да прилепне както би следвало. Интересува ме цена и гаранционен срок. Благодаря прадварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моля дай предложение за акумулатор за В4 АВТ. В момента колата е с 55Ah-сов акумулатор BOSCH Silver, който обаче идва малко по-висок и капакът на акумулатора в момента не може да се затвори и да прилепне както би следвало. Интересува ме цена и гаранционен срок. Благодаря прадварително!

Много странен проблем, но трябва да го умуваме.

Вече работим с акумулатори Варта и още едни италиански.

Пусни ми ли(но и ще решим проблема. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

KOKO да попитам Кони спорт (жълто) за Ауди 80, 4 броя на Л.С ;)

Щот май р.дт- ше доде по-скоро от очакваното.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви моля пускайте ми л.с. както съм посочил в началото на темата и оставяйте тел. за контакт.

Желателно е да ми пращате и номера на рамата. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей колега ,интересуват ме гуми 195/65/15 или 205/60 15 за Ауди 100 комби 1993 г.НОви ли са имаш ли втора употреба.Дай цени снимки.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Здравей колега ,интересуват ме гуми 195/65/15 или 205/60 15 за Ауди 100 ........НОви ли са имаш ли втора употреба.Дай цени снимки.Благодаря.

интересува ме абсолютно същото :P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте!

Колко ... грубо излиза подмяната на ремък и ролки за А4 1,8 и ремъкът през вентилатора и динамото?

Благодаря за инфото предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...