Jump to content

Части, гуми и консумативи с които мога да съм полезен


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Искам да коригирам нещо от началото на темата.

Принципно започнах да работя и с наложен платеж, а на добри познати пращам, а те ми превеждат парите по банков път, като от клон на ЦКБ това е напълно безплатно.

Все пак държа колегата да ми се представи и да се чуем по телефона. :)

До момента не съм бил подвеждан. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
kolegi ne nalivayte kakvi badi masla i goriva garancia nikoi na nikogo ne dava za proizhod na stokata koiato predlaga ili prodava ako sam obidil niakogo da me proshtava no tova si e samata istina za nashia mil i hubav pazar za rezervni chasti DA NE LAGEM NIKOI KOITO NE ZASLUGAVA TAZI UCHAST NA IZLAGANIA POTREBITEL

Хахахахаах нарко, Кокича специално е един от най-коректните хора във форума :hilezh: Така че глупавите коментари си ги спести! Лека вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаах нарко, Кокича специално е един от най-коректните хора във форума :hilezh: Така че глупавите коментари си ги спести! Лека вечер!

Владо той даже не е знаел кого и за какво коментира! Липсвала му е всякаква мисъл :rolleyes:

То и при тебе се беше изцепил някакъв главоч, а и при Димо имаше някакво несмислено питане. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Ники току що ми се обади с неприятната новина, че вчера си е счупил крака и буквално след минути ще го оперират в Пирогов. :D

Помоли ме да Ви кажа, че известно време няма да може да ни бъде полезен, за което се извинява.

Нека да не го притесняваме за момента, а ако има нещо ново, ще го напиша тук!

Да стискаме палци всичко да е наред, и да очакваме скоро да се вдигне отново на крака и да е сред нас :hilezh:

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скорошно оздравяване Кокич - дано не е сериозно счупването. Ще ти стискаме палци да мине успешн операцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днес, рано следобед след 12 дни престой в "Пирогов" ме изписаха, но ще се възстановявам поне 2 месеца. Костта ми е шинирана с титанови плаки и винтове.

Ще се постарая максимално бързо да съм пак полезен доколкото позволяват възможностите ми.

Тези дни ще реша как да ми помогнат мои познати и близнаците ми защото ще съм само в къщи засега.

Благодаря на всички, които ми се обадиха и предложиха помощта си! :hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Коко! Бързо оздравяване

Искам да си сменя съединителя на колата, та искам да те питам дали имаш наличност и колко ще струва. Колата ми е Ауди А4 1.9 tdi 90 hp 1997 г. Номера на двигателя 1Z..., рама WAUZZZ8DZTA182991. Също така имам и някои други неща за смяна, като накладки, масло, филтри....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за помпата за съединителя Кокич :hilezh: - както винаги ми свърши работа за отрицателно време, въпреки че си със счупен крак :flipoff:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти бързо възстановяване и отново на линия сред нас.Между другото-амортисьорите са перфектни,сега няма никакво тропане и лашкане-предницата е желязна.Благодаря ти и да оздравяваш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да питам , маслен кулер (охладителя) за 1.8Т AEB имаш ли ?

Пострадал си малко разбрах, бързо уздравяване ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да питам , маслен кулер (охладителя) за 1.8Т AEB имаш ли ?

Пострадал си малко разбрах, бързо уздравяване ти желая!

Съжалявам, но не мога да съм полезен.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да питам , маслен кулер (охладителя) за 1.8Т AEB имаш ли ?

Пострадал си малко разбрах, бързо уздравяване ти желая!

140 лева е в Юнитрейд :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да питам , маслен кулер (охладителя) за 1.8Т AEB имаш ли ?

Пострадал си малко разбрах, бързо уздравяване ти желая!

Колега, в Евро 07 имат по-евтин вариант 80лв. марката е AVA Италия.

Редактирано от petur petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...