Jump to content

sme6en bavarec


Recommended Posts

Seat Toledo 16v mda po burzo uskorqava za6toto e po leka no sled 100 si proli4ava mo6tnosta a tvoqta ne e li 125 konqa ili si slagal ne6to

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еи вие си оказахте още по-големи пубертети от момчето :wink: . Оставете го бе . А4 2.6 няма спор че е хубава , както и 530. Всички знаем кое как върви. Лично аз мойто не мога да му усета конете , ама я и вие покарайте един месец правено Пробе турбо и после пак се качете в колите си :roll: . Аз бих дал един съвет на колегата Ауди са желязни машини , вярно че не са толкова за гонки , но като дойде момента заложи на марката :wink: . Един приятел догодина щте взима книжка и техните са отпуснали 10хил и се чуди кво да си вземе . И понеже иска нещо газарско веднага му казах истината - AUDI B4 COUPE CABRIO :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за 10 000 взимам едно А4 и забравям... Не съм сигурен, че една 10 годишна кола, била тя и Ауди Кабрио, може да е "яката гъзария" :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз също не бих си сменил Ауди-то каквото и да е за БМВ от същия клас. Но нека да не почваме да си мерим п___те, защото и колите както и въпросните достойнства си имат специфични конкурентни предимства (крив,прав,дълъг и т.н. ....). Ето за мен например Ауди е по-подходящата марка, просто маркетинга им ми харесва повече, щото запълват точно тези пазарни ниши където никой не може да ги бие и затова са уникални.

Но да ви кажа честно, карал съм 320 Е36 купе и мнооооого ми хареса усещането макар да не го предпочитам пред ауди. Така че трябва да уважаваме баварските машини където е вложена много инжинерна мисъл и където са се ковали традиции в немското спортно автомобилостроене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми заприличва това на темата AMD vs. INTEL или ATI RADEON vs. NVIDIA .... и двете доста тъпи ....... и безсмислени

Vorsprung durch technik : Да беше написал само "Ей пичове - Audito е страшна кола - адски ме кефи" - щеше да е напълно достатъчно .. а и да спести време и нерви на доста фенове на баварците и аудитата.

Понякога човек трябва да помисли дори преди да каже нещо умно !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета и не мога да повярвам на очите си....

Още когато видях темата реших да се посмея (не че не го направих) на нечия простотия, но много приятно впечатление ми прави трезвеността на мислене на повечето участници в този форум. Не искам да прозвучи като - абе тоя ати сега какво се обажда с тия БМВ-та, напротив - аз самия не знам коя кола би трябвало на теория да е отпред (и не че има значение, стига да си ги караме с кеф). Просто сравнявам написаното от Вас в такава тема с написаното в нашия форум и се чудя защо и при нас не може никой да каже - да, много се кефя на БМВ-то си, но тази кола от марката Ауди определено е по-бърза от мен (в което аз не виждам нишо срамно, както повечето явно).

Обобщено - шапка свалям пред начина Ви на разсъждение и толерантността Ви към други марки, де и хората от БМВ-форума да бяха така :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или - Най-хубавите коли са тези със кръг в емблемата (като изключвам опел и VW :wink: ) , но още по-хубаво е когато кръговете са 4ри :wink::D:D

Аз лично съм карал известно време едно 520 със стария мотор 136коня , да ви кажа честно много добра кола , БМВ-тата сякаш имат едно агресивно излъчване. Като недостатъци бех споменал - голям разход на гориво , по-скъпа подръжка и зимата с това задно караш кат пенсионер, също и интериора ми се струва че е по-оскъден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mom4eta tuka mnogo malko hora pritejavat v6 ma6ini ili 2.3 ili 2.0 napraveni taka 4e vie s 1.8 ste v malko po drugo izmerenie

Колега от 1.8т мотор ще паднеш поне с 2 автобусни дължини на 400 метра...от хармониките да не си мислиш за късите автобуси.

Аз не знам от кое измерение идваш...ама не са ви верни часовниците там, а и годината явно е друга при теб :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен Ati!

Споделял съм и друг път, за мен, няма лоша кола, има мърляви собственици. Всяка добре поддържана и адекватно експлатирана кола си има своето очарование.

Затова много се дразня като чета крайни мнения.

Имал съм ЗАЗ 965А 3 години, първия личен автомобил (това последното май беше доста силна дума :wink:) -> много му се кефих! Бях го направил кукличка!

За който не се сеща за какво говоря:

http://www.autoreview.ru/new_site/year2002...00/zaz-965a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно място като за теб, ще ти е интересно:  :wink:  

www.tuning.bg

хахаха.. имено!.. ходи там младеж там можеш да пилиш колкото си искаш и да ги късаш сичките бмв-та.. хаха да знаиш те тея са много заблудени с бмв-тата 530 и да знаиш въобще не вървят .. куци амааа куциии.. тва a4 2.6 е макса просто .. кво 250 ... тооо ако нямаше ограчение сигурно звуковата бариера щяхте да минете:wink: ай момче ходи виж на тунинг.бг там се пили много ама без книжка .. немаш грижи:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига глупости пич.. аее успокой се .. моля ти са сега:wink:

http://catalog.auto.ru/audi/a4/1471.htm

тая баварка е правила точно това което ти обясни някой по-горе карала е зад вас за да не я спрат за превишена скорост! и лимон да е карал.. тая бима може да ви прескочи и при 200km/h:) .. имай повечко уважение и към бмв.. вярвай има защо! няма нужда да се противиш:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bavareca e baven i tromav no pak limuzina

:D:wink::wink:

Вчера както си карах по магистрала тракия и задминавам един тромав баварец, с некви 4 ауспуха и смешен М3 надпис. И Ония като се ядоса, до София ме гони и не мое ме стигна. При 125км/ч усещах че ще му се пръсне двигателя на тоя бими, просто не може повече :D , много смешни коли :D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A при 135 км/ч (ако още не се е взиривил мотора) започват необратими процеси на разпадане на купето. :D :D 8)

bavareca e baven i tromav no pak limuzina

:D:wink::wink:

Вчера както си карах по магистрала тракия и задминавам един тромав баварец, с некви 4 ауспуха и смешен М3 надпис. И Ония като се ядоса, до София ме гони и не мое ме стигна. При 125км/ч усещах че ще му се пръсне двигателя на тоя бими, просто не може повече :D , много смешни коли :D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A при 135 км/ч (ако още не се е взиривил мотора) започват необратими процеси на разпадане на купето. :D :D 8)  
bavareca e baven i tromav no pak limuzina

:D:wink::wink:

Вчера както си карах по магистрала тракия и задминавам един тромав баварец, с некви 4 ауспуха и смешен М3 надпис. И Ония като се ядоса, до София ме гони и не мое ме стигна. При 125км/ч усещах че ще му се пръсне двигателя на тоя бими, просто не може повече :D , много смешни коли :D:D:D:D:D

и то на молекулярно ниво а не просто некъв си там полуразпад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...