Jump to content

пак за чип тунинга :)


Recommended Posts

Верно е зловеща арчи кат танкер и чади кат Марица Изток :):):)

Чади ама е под 15 секунди до 400 метра та й е простено :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чади ама е под 15 секунди до 400 метра та й е простено :)

...е и?

Нали диДЗела е толкова сюфистикейтить, че не харчи, а връща гориво и лети по-бързо от Ентърпрайз, Милениум Фолкън и DeLorean DMC-12 взети заедно. :blink::blink::blink::)

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво толко ве, на малкия шматарок червения танкер на 400 метра дава 14,..(не помня точно), а е кола 2 тона, кво толко се прехласвате по некъв резултат около 15 секунди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво толко ве, на малкия шматарок червения танкер на 400 метра дава 14,..(не помня точно), а е кола 2 тона, кво толко се прехласвате по некъв резултат около 15 секунди.

Ами Поршето на Киров дава десетки, какво толко се прехласваш и Ти.

Не забравяй че А3 на Келеша е 90 коня сток. Тогаз помисли с Кинтарата и говори, Оби Уан.

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е и????

Ти това да летиш като него можеш ли го или знаеш само да говориш????

...нещо май лично го приемаш, ако е така, тогава ще ти кажа, че и по-бързо от него мога да летя!!!

...но не ме вълнуват такива неща... аз карам със скорсти, които и 75 коня кола ги постига, сега доволен ли си....

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Келеша тва, Келеша онва ... littleredaudi теб ако съм те запомнил с нещо в тоя форум, това е че боготвориш тоя човек и че се упоменава в почти секи твой пост. Не целя да се заяждам, просто отбелязвам. :wacko:

По мое лично мнение има много акъл в тоя човек, но с отношението си към останалите има още доста да наваксва. Но хайде да не се отклонявам от темата ...

За да направи сток дизеларка 90 коня да дава 14с на 400м бая зверски ще да я е пипал ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем си изтрещел.... толкова ли не ти е останало и грам чувство за хумор?

А що се касае до вълшебните пръчици, ама те прават впечатлне на впечатлителните, а аз не съм от тях :)

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако погледнеш другите теми ще видиш че чувството ми за хумор е съвсем наред. Ма след дърветата дето хапнах а и се очертава още цела гора да изям , малко вече ми идват в повичко некойъ неща ;) Явно време е за ;):)

Още не мога да се оправя с електрониката. Налага се да се праряботват колекторите. Щуцера за водата и он ме мъчи и ..............

Да е жив и здрав огромния V6 че даде надежда че все некога ще се приключи :flehan::flehan::flehan:

Нямаш планиране

затва върви тегаво

според мене

не че съм капацитет

а и си е трудно де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па Васко, човека не е с твоите проблеми. За това и те бъзнах.... ти обаче го взе много на вътре....верно ти е време за :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Поршето на Киров дава десетки, какво толко се прехласваш и Ти.

Не забравяй че А3 на Келеша е 90 коня сток. Тогаз помисли с Кинтарата и говори, Оби Уан.

Хората по света праат 7- ци ве, докат ние се прехласваме по такива дизелови бункери, почеши чутурката Анакин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Поршето на Киров дава десетки, какво толко се прехласваш и Ти.

Не забравяй че А3 на Келеша е 90 коня сток. Тогаз помисли с Кинтарата и говори, Оби Уан.

Те го па и тая компетенция се обади...къде па на келеша е 90 коня сток? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората по света праат 7- ци ве, докат ние се прехласваме по такива дизелови бункери, почеши чутурката Анакин.

Тва ти казвам, едното нема общо с другото

джар джар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и V-макс дават година гаранция а 430 лв V макс < 980 лв Дигитал

цитат: Ние поемаме пълна едногодишна гаранция за правилното функциониране на предлаганият от нас продукт. Както и гаранция на носителите - 2 години.

не правя реклама просто натам съм се ориентирал

Относно гаранцията бих искал да отбележа , че тя на практика е ВЕЧНА , тоест софтуера или работи или не. Не сме го написали умишлено на сайта , защото си представям какво ще стане . И в момента се получават безумни обаждания от сорта на "Спря ми климатика , дали в чипа не е проблема?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно гаранцията бих искал да отбележа , че тя на практика е ВЕЧНА , тоест софтуера или работи или не. Не сме го написали умишлено на сайта , защото си представям какво ще стане . И в момента се получават безумни обаждания от сорта на "Спря ми климатика , дали в чипа не е проблема?"

Не само при тебе са тия обаждания бате вярвай ми трябва да си разровя тефтера имам такива бисери записани че не е истина :flehan:

Пс. Намери време да се видим че имам някои неща за теб :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...