Jump to content

Какъв разтоварващ клапан и откъде


Recommended Posts

Искам да сменя разтоварващив клапан. От два дена търся из нета.. варянти много.

Харесал съм FROGE FMCL007P, но за сега не знам откъде мога да го купя. Почти всички достъпни (в нета) варянти са със "свирка" или неясен произход или още не съм ги открил :bia:

Някой знае ли откъде може да се вземе такъв клапан и какви алтернативи има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да сменя разтоварващив клапан. От два дена търся из нета.. варянти много.

Харесал съм FROGE FMCL007P, но за сега не знам откъде мога да го купя. Почти всички достъпни (в нета) варянти са със "свирка" или неясен произход или още не съм ги открил :bia:

Някой знае ли откъде може да се вземе такъв клапан и какви алтернативи има.

по принцип се слага такъв от ТТ /225 КОНЯ/

викат му 710N клапан

имам един ако искаш свиркай

50 кинта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избор на свирки има но не се виждам с такава. То затова питам за идей.

SLAF мерси за идеята. Предвид цената варянта е супер, но срещам и доста скептично настроени изказвания за оригиналните клапани, като омекване н пружините след време и т. н. докато другите обикновенно могат да се разглобяват, чистят и накрая не се сменят често. Между другото ти с какъв вентил караш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, до дето дойде ред да "омекне", ще си продал колата, освен ако немислиш да се жениш за нея....

А свирките, не са свирки, а кихалки. Бъркат работата на матора, ама сте кисели по светофари и други ръчкала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ще се слага "тунинг" блоу-офф трябва да е двойно бутален или рециркулационен му казват :bia: Ако е от обикновенните се появява леко клатене на оборотите на празен ход, понякога може и да позагасне на сфетофар :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RosseN-е благодаря за адекватния отговор. :hilezh: Ако ми ги беше показал ден по рано щях да пробвам с някой от тея. Аз всъщност се разколебах щото не намерих с доставака под 70$. Реших да послушам гласа на разума материялизиран не дотам безкористно от колегата SLAF :hilezh: и ще сложа от ТТ. Намислил съм и един барометър и ще се видя колко ще издържи.

Между другото, (за всички които ще слагат чип по евтините варянти) оригиналния ми клапан издържа половин година с чипа.

Иначе по техническата страна на въпроса намерих това. За първи път попадам на тоя форум, но съм впечатлен от нивото на компетентност и толерантност. Изобщо тея са много напред с еволюцията особено в тунинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...