Jump to content

Колко Ауди 80 Б4 Competition има във форума?


Emillion

Recommended Posts

Ех, все още ме е яд че не взех едик компетишън. Но точно заради тоя мотор се отказах. Като я запалих и оборотомера започна да играе. Иначе беше доста запазен екземпляр и му бяха лепнали цена от 6500ЕУР (свалиха до 5500Еур). :D

И въпреки цената колата изчена от автокъщата 2-3 дена след като бях там :hilezh:

По въпроса за спойлера.Мисля че точно тоя квадратен спойлер не Й отива на Б4-ката. Има едни овални които им ходят доста повече. Просто самата кола е заоблена (фиксирам задните стопове най-вече)

Редактирано от gkirilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко ТТ данни за Competition:

post-5102-1183649219_thumb.jpg post-5102-1183649257_thumb.jpg post-5102-1183649282_thumb.jpg post-5102-1183649307_thumb.jpg post-5102-1183649324_thumb.jpg post-5102-1183649350_thumb.jpg post-5102-1183649369_thumb.jpg post-5102-1183649392_thumb.jpg post-5102-1183649418_thumb.jpg post-5102-1183649452_thumb.jpg post-5102-1183649476_thumb.jpg

А ето и една, макар и старичка снимка на моята красавица:

post-5102-1183649700_thumb.jpg

Скоро ще я снимам по-обстойно и ще пусна още снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има тема ама тя потъна някаде във тунинг подфорума еи сега ще я обновя :bia:

хехе - да ама не изчезнала е безследно :gut:

тия дни ще пусна нова тема с по-подробно описание на цялата идея :hilezh:

Ти нямаше ли да слагаш 3В?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето и една, макар и старичка снимка на моята красавица:

post-5102-1183649700_thumb.jpg

Скоро ще я снимам по-обстойно и ще пусна още снимки.

и твойта е много красива,че и максис си и боднал май :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми нямаше да е в движение и да фигурера в тази тема, ако не бяха ми помогнали хора като liittle red audi, brat mu, swepi, sunshine и други заклети фенове на марката.

За тях :hilezh::hilezh::hilezh:

Редактирано от Vimpel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз карам такава колица.Да 4укна на дурво засега сум нямал кои знае квипроблеми с нея.Кофтито е 4е са и скьпи 4астите.Но общо взето сьм доволен от нея.Стои много добре на пьтя,и особено в завои,има прили4на динамика.Е не е самолет ама бива.Доколкото знам джигателя е здрав,по скоро инжекцията е кофти 6тото много малко хора разбират от такьв тип инжекция.А оборотите ги мени доколкото от тоя простия регулатор на празния ход,които не много евтин,но да 4укна на дурво не сум имал проблеми с него.И мисля 4е вози малко по добре от нормалната б4,заради независимото ока4ване отзад.Ей тука 6те боцна и една снимка на мойта,ама е сьс зимните гуми,а за тях сьм и взел тенекиени джанти.Имам предвид с летите (оригинални) изглежда доста по добре баби4ката.

post-8476-1183877671_thumb.jpg

post-8476-1183877701_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моята ги има - 80 Qattro 1992г.

Моята е най-странния модел на АУДИ,която аз съм виждал.Първата регистрация на 19.01.1990 г.В един ден и месец сме родени-регистрирани ;) .Първото което забелязах като е взех, че беше много ниска.Има и дискови спирачки,филтър за купето и прословутите уреди за маслото и алтернатора.Като реших да сменям амортисьорите,видях и че пружините са спортни-предните бяха с една навивка по-малко.И предните и задните амортисьоря бяхо BOGE-газови.Задните бяха по-особени.Там където ляга пружината,беше с около 5 см по-ниско от нормалните амортисьори.Вътре имам кожух за ски.Като падне облегалката на задните седалки-и той се подава.Не че е хваля-то какво има да хвалиш на една 17 годишна кола-но е единствен :hilezh: а която съм виждал такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е най-странния модел на АУДИ,която аз съм виждал.Първата регистрация на 19.01.1990 г.В един ден и месец сме родени-регистрирани :hilezh: .Първото което забелязах като е взех, че беше много ниска.Има и дискови спирачки,филтър за купето и прословутите уреди за маслото и алтернатора.Като реших да сменям амортисьорите,видях и че пружините са спортни-предните бяха с една навивка по-малко.И предните и задните амортисьоря бяхо BOGE-газови.Задните бяха по-особени.Там където ляга пружината,беше с около 5 см по-ниско от нормалните амортисьори.Вътре имам кожух за ски.Като падне облегалката на задните седалки-и той се подава.Не че е хваля-то какво има да хвалиш на една 17 годишна кола-но е единствен :hilezh: а която съм виждал такава.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...