Jump to content

Колко Ауди 80 Б4 Competition има във форума?


Emillion

Recommended Posts

0.6 bara okolo 200 hp mehani4en centrobejen kompresor s intercooler 0 - 100 km/h - 6,2 s

Така, вече те слушам внимателно. :hilezh: Би ли споделил колко жълтици горе-долу ти излезе тази трансформация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте виждам че има интерес. Проблемите ми са с лагерите и ремъка. оборотите на турбината са около 60 000 и мало лагери и ремъци издържат но вече всичко е на ред .

post-1349-1199953597_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много арни тия Компетишани ве деба,ама скоро не сам виждал се продават,

имаше едно в Враца за последно.

Във Враца в една автокъща имаше едно черно с климатик нов внос/без номера/.Не стоеше лошо.Искаха му 5 500 лв..Предполагам,при сериозен интерес цената ще се коментира сериозно,все пак се позадържа.В българското Мобиле в Пловдив пък имаше едно сиво/те нали са три цвята-черен,сив и червен/.Аз лично за пръв път виждам в България с този цвят,обикновено са черни.Направило ми е впечатление,че в германското Мобиле поизчезнаха.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Враждебна се мотае един черен компетишан,да се обажда кой е.

Много лошо е наказвал един приятел с Голфче ГТИ :rolleyes:

Редактирано от Boshman1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя компетишън да не се окаЕ некоА S2-ка седан и да стане интересно :rolleyes:

п.п. Абе няма ли и Компетишъни фабрично в тъмно синъо-лилаво някакво???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя компетишън да не се окаЕ некоА S2-ка седан и да стане интересно :rolleyes:

п.п. Абе няма ли и Компетишъни фабрично в тъмно синъо-лилаво някакво???

При 306 произведени седана,каква ли е вероятността да има някой в България?!

А на другият ти въпрос съм отговорил по-горе.В темата по-горе колега беше публикувал рекламния проспект,оттам го знам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във VIN декодера ми пише : AUDI 80 competition car for the German touring car championship, class 2

Интересно защо пише също : tires 215/40 ZR 17. Дали има оригинално и с такива гумета?

А иначе наистина Компетишъна си е S2-седан. "Незначителната" разлика е двигателя. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 306 произведени седана,каква ли е вероятността да има някой в България?!

А на другият ти въпрос съм отговорил по-горе.В темата по-горе колега беше публикувал рекламния проспект,оттам го знам. :rolleyes:

Предния ми капак е точно от S2 седан,която бе продадена на части :rotcol:

А понеже из снимките тук видях един компетишън,който ми се стори такъв на цвят,за това попитах,след като видях ,че си написал за цветовете :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май нема лупи компетишанО
Няма лупи и пръскалки на предната броня.За сметка на това,има в повече антикрило.А,и джантите са различни.В салона-еС2 май винаги е с климатроник и с бели циферблати/до 280 км/ч/.А и бордкомпютърът е доста по-рядък при Компетишъна.
Предния ми капак е точно от S2 седан,която бе продадена на части :rolleyes: А понеже из снимките тук видях един компетишън,който ми се стори такъв на цвят,за това попитах,след като видях ,че си написал за цветовете :flehan:
Нали не си останал с впечатление,че съм ти се карал нещо. :rotcol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да съживя темата.Тези коли били с номера,от 1 до 2 500.Ако някой има идея къде може да се провери съответната кола кой номер е,ще бъде супер.Наличните във форума декодери нямат тази информация.А аз съм зле и с немския,и с компютрите,така че ще чакам наготово.А,ще почерпя естествено.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В българското Мобиле в Пазарджик се продава един Компетишън.Човекът беше написал и номера му.Заинтригувах се и му се обадих.Както каза Жората,номерът го пишело на ключодържателя.Моят продавач явно си го е запазил за спомен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...