Jump to content

100 2.5TDI 85kw


sashevito

Recommended Posts

и знаят повече от инжинерите от Инголщад и как не са ги оценили още там?!?!?!?! Относно меренето на скороста излишно е да спорим това което показва на колко отговаря! Смешно е!Хората са произвели този автомобил с тези уреди,а не аз да си меря скороста с друго.Колкото ни да отговаря тази скорост тя е 210 или на другите коли е точно?

същите инжинери са написали за твоята кола-макс скорост-195км/ч :rolleyes:

ти как си я карал с реални 210-незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази стотица нямам климатроник,имам климатик! На предишната имах климатроник,но беше много уморена като кола,внесох я от Италия.Двигателя беше невероятен,на 360000 оригинални км,но само това и беше хубавото,всичко друго по нея беше много зле и затова се принудих да е заменя за тази с доплащане.Както казах онази вървеше страшно и няколко пъти наказвах мой приятел с БМВ 318 купе 1.8 140 k.с. Гонките бяха на 500 метра,но и на 5000 да бяха Аудито го изяждаше.Тази върви малко по слабо,но е перфектна и я карам с удоволствие!Няколко години се занимвах с внос на автомобили от Италия,Германия и Австрия,но предимно от Италия.Карал сам всякакви коли и доста нови и след като приключих с тази дейност не случайно си оставих АУДИ 100 2.5 ААТ за мен.От опита който имам,за мен това остава най-сполучливия автомобил произвеждан някога -ЗАВИНАГИ!!!!!! Говоря като качества,здравина,РАЗХОД,ДИНАМИКА,подръжка,комфорт, и каквото още се сетите.Просто тази кола няма минуси,нито един!!!! Сега някой ще кажат 2.6 и 2.8 бензин!!! Но няма как да се сравнява смешния разход на този велик модел с този прекрасен дизелов мотор с бензиновия,като динамиката е пчти същата,А РАЗХОДА В ПЪТИ В ПОЛЗА НА ДИЗЕЛА!!!! Сега някой ще кажат газ,НО за мен тази интервенция е бомба с закъснител.Каквото и да сложиш това е различно от производителя и си носи последствията след време!!!Карах една кола на газ и никога няма да повторя!Това е от мен и поздрави на всички колеги с този модел и по конкретно този мотор 2.5ТДИ! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво - похвали си колата - убеди ни , че е най-великата ... Един въпрос - какво общо имат това с темата защо , колегата не е вдигнал 200 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо,нещо не си разбрал! Не си хваля колата и не я продавам,а хваля този модел на 100-А6 и по конкретно този мотор! :flehan: а и не виждам защо да не го правя като ти по цял ден хвалиш големите бензинови лами които освен звук и разхищение на гориво друго не предлагат.А за колегата който не е вдигнал повече от 200 мога да го посъветвам да отиде при Дани в Монтана да му направи диагностика и реглаж.Този човек за мен е господ!!!!!!!!! ТОВА Е МНОГО ВАЖНО!!!!!! ВЕДНАГА ДАВАМ ПРИМЕР!!! МНОГО ДИЗВЛИ НА АУДИ С КОИТО СЕ РАЗМИНАВАМ ПУШАТ ЯКО И ПОВЕЧЕТО ХОРА ТУК СИ МИСЛЯТ ЧЕ ТОВА Е НОРМАЛНО,НАЛИ Е ДИЗЕЛ!!! Моята пушеше,но след диагностика и геглаж центровка на ангренаж колата ми работи перфектно,и НЕ ПУШИ!!!!!!!! За това съвет към колегата да си погледне колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с макслималната скорост много одавна е отсранен, причината естествено беше в некомпетентна намеса на "майстори" . Колата си вдига 200 без проблем , и до 220 стигнах веднъж ... ама беше по лек наклон.

Бях забравил за тази тема , благодаря на всички за мненията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси , пак някой е изровил праисторическа тема и отново , ние не сме видели ....

geniaudi69 - хубаво даде съвет , как да се оправи проблема , за бензиновите лами - някой път може да ти покажа , че освен да реват и горят и други упражнения могат :magic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай един пример!!!!!!! :magic: Не се заяждам и не ме разбирай погрешно,но смело мога да заявя,че това което направиш ти с твоята и аз ще го направя с моята.Ако говориш за стартове най много да ме дръпнеш я има,я няма една секунда,но с тази разлика,че ти си постоянно маникен по бензиностанциите,а аз като сипя 20 лева нафта и изкарвам цяла седмица градско каране в София.Ето тук е силата на този мотор и тази 1 секунда не оправдава средствта.Ако ти не си съгласен с този безпорен факт,значи само си говорим,за да си правим вятър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай един пример!!!!!!! :magic: Не се заяждам и не ме разбирай погрешно,но смело мога да заявя,че това което направиш ти с твоята и аз ще го направя с моята.Ако говориш за стартове най много да ме дръпнеш я има,я няма една секунда,но с тази разлика,че ти си постоянно маникен по бензиностанциите,а аз като сипя 20 лева нафта и изкарвам цяла седмица градско каране в София.Ето тук е силата на този мотор и тази 1 секунда не оправдава средствта.Ако ти не си съгласен с този безпорен факт,значи само си говорим,за да си правим вятър ;)

Съгласен съм :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай един пример!!!!!!! :magic: Не се заяждам и не ме разбирай погрешно,но смело мога да заявя,че това което направиш ти с твоята и аз ще го направя с моята.Ако говориш за стартове най много да ме дръпнеш я има,я няма една секунда,но с тази разлика,че ти си постоянно маникен по бензиностанциите,а аз като сипя 20 лева нафта и изкарвам цяла седмица градско каране в София.Ето тук е силата на този мотор и тази 1 секунда не оправдава средствта.Ако ти не си съгласен с този безпорен факт,значи само си говорим,за да си правим вятър ;)

Такива неща ги пиши на ЛС , че ще стане страшно мазало в темата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите ще заключат темата,момчета.Очертава се пак вечния спор между дизел и бензин.Кое е по-добро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите ще заключат темата,момчета.Очертава се пак вечния спор между дизел и бензин.Кое е по-добро?

Не , не се очертава , защо ясно написах , че ако иска да продължим , да минава на ЛС :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , не се очертава , защо ясно написах , че ако иска да продължим , да минава на ЛС :unsure:

Ок!!!! Няма проблем,дизел и ли бензин нека всеки сам да си избира,важното е да са четирите кръга!!!! ;) Аре наздраве за марката :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,как се качват снимки да ви покажа километража си на моето Ауди 100 2.5TDI , че вдига над 200 :flehan::flipoff: Някой може ли да ми обясни

Здравейте колеги,как се качват снимки да ви покажа километража си на моето Ауди 100 2.5TDI , че вдига над 200 :flehan::flipoff: Някой може ли да ми обясни
Здравейте колеги,ето максималната ми скорост от Монтана за Лом с Ауди 100 2.5 TDI :flehan::hilezh: Следващия път ще снимам и оборотомера!!! Когато е взех работеше ужасно,но след намесата на нашия общ познат от форума Дани от Монтана,колата върви така както се вижда на снимката ;) Ето и две снимки,освен,че върви много и НЕ ПУШИ е и доста красива!! :rolleyes::flehan:;)

post-44126-1269003516.jpg

post-44126-1269003918.jpg

post-44126-1269003957.jpg

post-44126-1269003974.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...