Jump to content

100/A6


mdae

Recommended Posts

100-цата е с по-здраво и евтино окачване - по един шарнирен болт в комплект с носач и селенови втулки и по един накрайник. А6 има горен и долен носач със сумати шарнирни болтове (мисля че бяха 6 броя и отделно по един накрайник). Това беше причината да предпочета 100/С4 пред А6 миналата година когато си купувах колата :) . Разликата в цената беше минимална. Иначе останалото по поддръжката е еднакво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че човека питаше за разликата между 100/С4 и А6/С4!!!! Чувал съм че освен малка разлика във външния вид шасито на А6 е 30% по устойчиво на усукване! Изчистени са и детските болести на стотицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че човека питаше за разликата между 100/С4 и А6/С4!!!! Чувал съм че освен малка разлика във външния вид шасито на А6 е 30% по устойчиво на усукване! Изчистени са и детските болести на стотицата.

Кои са тези детски болести,че тука не сме педиатри и не не се сещаме.

А за усукването-все пак не си играем на блъскащи колички.Ако има удар предизвикал усукване,това ще ти е най-малкия проблем.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че човека питаше за разликата между 100/С4 и А6/С4!!!! Чувал съм че освен малка разлика във външния вид шасито на А6 е 30% по устойчиво на усукване! Изчистени са и детските болести на стотицата.

Не е точно така. Окачването и устойчивостта на усукване са подобрени с 30% в С4 спрямо С3, а пък просто от 95 до 97 г. 100-цата се продава под наименованието А6, иначе съществени разлики няма.

Редактирано от JohnP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за A6 C4 ли става въпрос

Не, за А6 С5 става въпрос. А6/С4 също така я водят Ауди 100. Май трябва да е по-конкретен въпроса - за коя А100 и за коя А6 е питането :respekt: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...