Jump to content

Зимните гуми от ниския ценови клас....



Recommended Posts

И аз си взех две BF Goodrich Winter-G за Пасата, на сухо и дъжд се държат много добре, на сняг ще пиша като му дойде времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 340
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги ГИСЛАВЕД е марката :huh: На А4-ката сложих чисто нови сега такива,предишните пак бяха гиславед,летните ми също са гиславед....Много добра,мека и комфортна гума :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ГИСЛАВЕД е марката :) На А4-ката сложих чисто нови сега такива,предишните пак бяха гиславед,летните ми също са гиславед....Много добра,мека и комфортна гума :)

За зимните определено подкрепям на 100%.

За тази цена няма какво повече да се иска.

Редактирано от Geraka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко години когато излезе предишният модел, беше перфектен. Актуалният в момента не бил със същите качества.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на сняг ще пиша като му дойде времето.

Отсега мога да те зарадвам, че ще напишеш само хубави неща за тях, като завали сняг... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ГИСЛАВЕД е марката :) На А4-ката сложих чисто нови сега такива,предишните пак бяха гиславед,летните ми също са гиславед....Много добра,мека и комфортна гума :hilezh:

<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве?

Това дето навремето ми го казаха в Диана, че номерата 1, 2 и 3 отговарят на 3 степени на твърдост на каучука, подкрепяте ли го?

Защото аз живея в Драгалейро и катеря неизринати офроуд баири и винаги слагам гуми, които имат цифрата 3 в името си. Това са ужасно меки гуми, с които колата не спира добре по асвалт, ама загробват конкуренцияна на сняг и баир.

От горните гумета, лично избрах за една колежка онея ментаци Сава - 3 и тя каза, че не е имала по-добри зимни гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък си мисля че това са им просто моделите за да не измислят нови имена ги кръщават така (според мен) АМи мойте като са конти ТС 830 :steinigung: :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги спешно търся и събирам мнения за гуми Hankook зимни Icebear W300 за един приятел 17 цола са и са много изгодни като цена?Ако някой има опит с такива да сподели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги спешно търся и събирам мнения за гуми Hankook зимни Icebear W300 за един приятел 17 цола са и са много изгодни като цена?Ако някой има опит с такива да сподели!

Карах една зима с таквиз, ма беа 15-ки. Много добра мека зимна гума, но не е за наЩе дупки. За 3-4 месеца на едната един, а на другата 2 балона ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Личните ми впечатления от Barum brilant първите две зими никакъв проблем малко са нестабилни на мокро,карани са общо 5 сезона,съотношение цена качество нямам думи:hilezh:.Kleber много добро поведение за сняг и мокро,два сезона,сега карам с Continental няма да си сложа повече друга гума освен Continental,миналата зима им навъртях 3000км. сега ще ги сложа за втори път и ще споделя поведението при различните условия,като цяло помислих че карам на сухо,просто бях очарован!!!Всички гуми от гореспоменатите марки и модели са лично закупени от мен от магазина и са били чисто нови размерите им бяха 195/65/15,успех и за други марки и модели съм чувал много добри отзиви но не съм ги карал на личния ми автомобил:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли,от къде зареждат нови гуми гумаджийниците във Варна?Търся си четири нови 195*65*15и ми се иска да прескоча търговската надценка.Зимни гуми среден клас на цена около 100лв за брой.Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FULDA KRISTAL MONTERO2

Абсолютен боклук.Дървена и нестабилна,аз карах една зима и повече такива не бих си купил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли,от къде зареждат нови гуми гумаджийниците във Варна?Търся си четири нови 195*65*15и ми се иска да прескоча търговската надценка.Зимни гуми среден клас на цена около 100лв за брой.Благодаря

зареждат от където пазаруват и всички малки гумаджийници - големите вериги (Диана, Медина Мед, Примекс, Европа). Отстъпка от тях трудно можеш да хванеш без да им правиш голям оборот. Пробвай през сайтовете на фирмите, някой пускат по 10-15% надолу при пазаруване от там, но нямат всички модели пуснати в сайта :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...