Jump to content

100 2.5тди


Mitakaa

Recommended Posts

Колеги, един приятел иска да стане част от Ауди обшеството и се е навил на едно Ауди 100 2.5тди, та искам да ви питам как са тези коли,здрави ли са им моторите,колко нафта горят,като ходова част здрави ли са и такива работи,мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, съветвам те да се поразровиш във форума и ще посъбереш доста информация.

Проблемът е, че трудно ще намерите читаво - собствениците им не ги продават. :respekt: Говорим за мотора. По ходовата част цените са общо взето поносими и е много зддрава. По е скъпо за подръжка от 80 В4, но това е друг клас автомобил. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, един приятел иска да стане част от Ауди обшеството и се е навил на едно Ауди 100 2.5тди, та искам да ви питам как са тези коли,здрави ли са им моторите,колко нафта горят,като ходова част здрави ли са и такива работи,мерси предварително!

Колега, направо му продавам моята и си решава проблемите.

Дали е здрава и колко гори няма да споменавам, тъй като едва ли ще ми повярваш.

Затова идвате с твоя човек, карате, после говорим за всичко останало.

Колата има само един минус - в Шумен е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега дай снимки да видим за какво става въпрос и все пак спомени разхода и нещичко по колата като екстри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега дай снимки да видим за какво става въпрос и все пак спомени разхода и нещичко по колата като екстри

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега дай снимки да видим за какво става въпрос и все пак спомени разхода и нещичко по колата като екстри

Колега, темата за продажбата се нарича "Продавам звяра" в раздел Продава/Купува. Там има качени и няколко снимки.

Най-общо:

Среден разход - около 6,5л./100км.

Всички екстри без кожа - включително и ел.стъкла, ел.огледала, климатроник в перфектно състояние, 6 скорости, чупещ волан, лети джанти, подлакътник, серво, ABS, аларма, централно, металик, махагон, CD+MP3 в гаранция, пълно каско и гражданска до май 2008г., винетка, платен данък до края на годината и т.н. и т.н.

Предлагам и допълнителна опция - 4бр. зимни гуми + джанти на около 2000км. за 400лв.

Забележки - леки дефекти по тапицерията и леко одраскване на едната врата.

Всичко останало е пефектно и твоя човек няма да съжалява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

красивица ти е колата,колега, според мен си заслужава,но вече имам б4-ка,а моя човек,за когото беше колата,смята че 7000лв са твърде много за 15 годишна кола,мерси все пак,ако има нещо аз сам човека да се обади :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...