Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Здравей Тони!

След 2-3 седмици ми свършва ГО и Каското на колата. Искам да те помоля за оферта и какви са условията. Колата ми е А4, 1,9 тди, 90 hp, 1997 година, номера на двигателя започва с 1Z. Нзн какво още е необходимо да ти кажа. Може да ми пишеш Л.С. ако нещо. До скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си Тони, дойде на място и ми направи ГО за отрицателно време :steinigung: . Това е човек, който си разбира от бизнеса и си цени клиентите :steinigung: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново си поднових каското при Тони. Много благодарности за цялостното облужване.

Препоръчвам на всички, които все още не са се застраховали да ползват услугите на Тони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, пропуснах да ти благодаря за отделеното време вчера, но не ми остана време да вляза във форума :) Та, благодаря за отделеното време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да са пофала и аз :birthday: - минах под знамето на Лев Инс с любезното съдействие на Тони.

Дай боже всички каското да не го използваме, а само да си го подновяваме .... за всеки случай. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за хубавите думи, колеги! Дано съм заслужил поне 10% от тях и дано се виждаме само по позитивни поводи! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз поднових каското. За една година работа с Тони, мога да кажа, че по-точен и отзивчив агент от него няма! Благодаря за чудесното отношение и за помоща, която винаги ми е оказвал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

също поднових каското и ГО тези дни. мечтая си за деня в който повече хора в тази държава си вършат работата като Тони! с лекота и удоволствие се работи с него. мерси пак! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път поднових застраховка "Каско" към "ЗПК ЛЕВ ИНС".

Естествено чрез Тони (daks)! :flipoff::hilezh::stupid:

Благодарности за бързото и коректно отношение!

Удоволствие е да се работи с него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Хиляди благодарности на Тони, че ме вкара в това сплотено Ауди-общество, а и че ми направи бързо и коректно каско и гражданска на зададен от мен адрес и в време което аз определих. Питах го какво ли не в неговия бранш и ми направи впечатление, че няма тайни за него. :respekt: Явно 12-те години в застраховането са го направили истински професионалист. Дано има повече като него, а и дано са такива запалени фенове на марката като него.

Благодаря ти, Тони! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Току що сключих каско при Тони, хиляди благодарности за коректността и отделеното време! :respekt:

Поздрави и успехи в работата и живота. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за внимателното обгрижване през последната седмица и професионалния подход :zustimm: И за новото Каско с посещение на място в удобно време :zustimm:

Редактирано от a3_karam_a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж,хиляди благодарности за коректното и професионално отношение покрай подновяването на ГО и каско.

Всеки който не е работил с Тони само може да съжалява.

:rolleyes::respekt::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с прискърбие :) Ви съобщавам, че от 15.11.2010 г. вдигаме леко цените си за Г.О. Увеличението ще е с от 15 до 20 лв. в различните категории.

Който желае, може да се възползва от досегашните цени в следващите два-три дни. Аз съм на разположение. Телефоните ми са в подписа отдолу. :bia:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...