Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Тони, благодаря за експресната ГО <_<

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

За пореден път съм с подновена застраховка "Каско"!

За пореден път при Тони!

За пореден път коректност и професионализъм! :flehan::) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Благодарение на любезното и компетентно съдействие на колегата Тони, и моята красавица е вече с каско. :bia::rolleyes:

Мега хипер доволен доволен съм от отношението на Тони, и от работата която свършихме, препоръчвам с две ръце! :hilezh::bia::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Отново големи адмирации към Тониrespekt.gif за бързото и точно описване и завеждане на щети .

Благодарение на него и ЗК Лев Инс, полъчих бързо обезщетението си и автомобила е вече в сервиз !

Тони отново доказа професионализма си, като му отнех повече време покрай моите щети,въпреки че имаше и други ангажименти, всичко свършихме пперфектно! flehan.gif

Аз ще съм му клиент и за вбъдеще, а на колебаещите се относно застрахователни агенти и компании горещо го препоръчвам ! zustimm.gif

bia.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година и аз реших да се възползвам от услугите на колегата daks и направих каско на новата придобивка.

Какво друго мога да кажа освен Благодарности и Респект!!! :hilezh:

Много разбран, много точен и винаги готов да помогне.

Дойде в уречения час (даже аз закъснях малко, сори за което :hilezh:), попълни всичко за отрицателно време, даже беше готов да дойде с мен за да ми покаже къде да маркират и снимат колата.

Другият месец ми изтича и застраховката ... ще трябва да се видим пак колега :stupid:

След 21 страници благодарности ... мисля, че няма какво друго да добавя.

БЛАГОДАРЯ още веднъж колега. Жив и здрав. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Тони за отделеното време и внимание през днешният почивен ден. <_<

Доволен клиент за втора поредна година. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За четвърта поредна година използвам услугите на Тони и си застраховам колата в ЛевИнс.Факта,че толкова време съм му клиент говори сам по себе си,но все пак искам да го похваля за постоянството в професионалната работа и доброто отношение. :( Оставам верен клиент! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Колега има ли проблем да подновя при тебе каското си когато изтече

при условие ,че съм правил на друго място ?

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони, благодаря за експресната доставка на място на застраховка ГО :bia:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ви за добрите думи! :flehan: Дано наистина ги заслужавам! :rolleyes:

Бих искал да споделя някои новости по общите условия на Лев Инс, които се решиха на последното национално съвещание.

Отпадна ограничението за частично изплащане (50%) на умишления палеж. Вече ще се плаща на 100%.

Отпадна също и ограничението за изплащане на щети на паркинг без да е имало посещение от мобилния екип или протокол от КАТ. Досега без съпътстващи документи и без доказуемост, паркинг щети се признаваха до 5% от застрахователната стойност на автомобила. Аз очквах и се надявах ръководството да реши да се вдигне летвата поне на 10%, което би удовлетворявало повечето клиенти, но те решиха изобщо да премахнат ограничението и сега колкото и голяма да е една щета възникнала в паркирано състояние, то тя си се изплаща напълно.

Дано само всичко това не доведе до вълна от злоупотреби, но вярвам, че няма да са сред нас (АКБ).

Лично аз оценявам промените като голяма крачка напред. :respekt:

Редактирано от daks
  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони,

И аз да благодаря за поредното професинално отношение и съдействие за ликвидиране на щети!

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Тони,благодаря ти много за професионализма и търпението.Нашият случай доказва ,че нямаш проблеми и в национален мащаб.Респект

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи Благодарности на Тони за отделеното време и внимание през днешният ден.Благодаря за свършената работа /по отношение на ГО и каско / и за отзивчивостта въпреки ангажиментите си.

Супер земен и супер пич със най-яката кола :hilezh::multi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...