Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Браво,толкова много доволни клиенти,чак прави впечатление.Да се наредя и аз,ГО ми изтича след 2 месеца.Би ли ми дал оферта за 1.8Т 99г Варна(мисля,че имаше значение града).Мерси

П.П.Ако може и на вноски-2/4.Криза...........

Редактирано от bojo&viki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,толкова много доволни клиенти,чак прави впечатление.Да се наредя и аз,ГО ми изтича след 2 месеца.Би ли ми дал оферта за 1.8Т 99г Варна(мисля,че имаше значение града).Мерси

П.П.Ако може и на вноски-2/4.Криза...........

Имаш Л.С. :bia:

За пореден път се убедих колко е точен и че наиситна прави всичко за клиентите си, Тони.

Голям си човече.tongue.gif

respekt.gifflehan.gif

Радвам се, че си останал доволен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тони, много благодаря за услугата и отделеното ти време вчера и днес за да ми направиш ГО и Каско :flehan:. Честно - направо се почувствах европеец, така направи всичко без аз да изгубя и 1 секунда време за тези неща. За цената и условията мога да кажа само :respekt:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Може да съм с друга марка кола, но пак съм при Тони! Мерси, пич! Много точен!

ПС: Мацката от маркировката каза, че си пишел много грозно :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малко закъснение от моя страна, искам да благодаря на Тони и тук. За идването му пред КАТ по обяд в най-голямата жега и перфектно свършената работа - гражданска и каско :respekt: Тони

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пета поредна година продължавам да използвам услугите на Тони, което само по себеси говори за това дали съм доволен или не! Евала Тони за професионалното отношение :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Макар и със закъснение искам да се похваля.

Отново съм с подновени "Каско" и "Гражданска отговорност".

Отново с любезното съдействие на Тони! :respekt:

Благодаря, Тони!!! :bia:

P.S.За всички, които се чудят "дали", "защо", "как", "кога" ...Звънете на Тони, не го жалете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Няма по-добра оферта на пазара от тази на Тонката. Това в комбинация с отзивчивостта и коректността му ме принуди за 3-та година да използвам именно неговите услуги!

Жив и здрав Тонка! Мерси много!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

още веднъж специални благодарности на Тони и Райно. с вашето съдействие изпитвам изключителна лекота в работата със застрахователя.

респект!

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полезен въпрос за всички! :zustimm:

Това, което се визира по медиите е за старите застрахователни стикери. Тези, които бяха по страничните стъкла. Това, че се гордееш, че си дарител, съвсем няма как да е незаконно и да се наказва. :rotcol: А и за уточнение, въпросните лепенки показват парично дарение, а не кръводарение. Просто Лев Инс отдавна има договор с БЧК и е един от най-мащабните им дарители. Обяснението е, че от всяка сключена полица по 1 лев отива в БЧК. Ето защо на стикера пише: "Аз дарих, а ти? "

Всичко това обаче съвсем не показва обвързаност с някакъв бизнес, още повече със застрахователен такъв и най-вече с конкретна компания, така че въпросните стикери по огледалата не са повод за притеснение. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се това е проверено, а не е предположение. :rolleyes:

Защото тук ми се струва че друго се говори http://btvnews.bg/video/news/rekorden-spad-v-krazhbite-na-avtomobili.html

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, голям човек си, още ли вярваш на медийните сензации в БГ? По кой член ще те глобят за стикер на огледалото ти, показващ, че си дарител на БЧК? Кой закон нарушаваш? Закона за забрана на дарителството ли? Щото такъв няма. Журналенцата ни не са разбрали (отново) смисъла на изсмукания от пръстите на чичо Цецко "закон" за застрахователните стикери. Това, което обсъждаме НЕ Е застрахователен стикер!!! :rotcol: Поне не и де юре. Съответно могат да се хванат за палците инициаторите на въпросната конспирация. А те не е да не се знаят кои са.

А това за спада на кражбите, повярвай ми е абсолютна лъжа, измама, измислица и дезинформация. С нея управниците целят да внушат на обществото колко добър закон са прокарали. А той всъщност е част от борбата между определени личности. Също ги знаеме кои са. Част е и от един дългосрочен план на владетеля на Б-я(също небезизвестен!). Постила си добре преди следващите стъпки. Но то времето ще покаже.

Живеем в тежки времена за страната ни и всичко е възможно! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За трета поредна година повече от доволен клиент, благодарности на Тони за коректността, отзивчивостта и професионализма. :respekt::flehan:

P.S. Минах маркировка следобеда. :)

P.S.2 Извинявам се, че така грубо затворих вратата на А4-ката на тръгване. :steinigung: Понеже вратата на А3-ката ми е по-тежка и по навик затварям с малко повечко сила. :(

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Положителен отзив от нов "пациент".Всичко мина точно и най-вече на място,което е голямо удобство. :bia: Да се надяваме да те търсим само за вноски и подновяване! :zustimm:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За трета поредна година повече от доволен клиент, благодарности на Тони за коректността, отзивчивостта и професионализма. :respekt::flehan:

P.S. Минах маркировка следобеда. :)

P.S.2 Извинявам се, че така грубо затворих вратата на А4-ката на тръгване. :steinigung: Понеже вратата на А3-ката ми е по-тежка и по навик затварям с малко повечко сила. :(

Мерси за добрите думи, друже! :bia:

Радвам се, че явно успявам да поддържам нивото, което ме прави щастлив. :dance:

За вратата дори и не си помисляй да се притесняваш! :)

Положителен отзив от нов "пациент".Всичко мина точно и най-вече на място,което е голямо удобство. :bia: Да се надяваме да те търсим само за вноски и подновяване! :zustimm:

Мерси за отзива! Дано наистина не ти се наложи да се виждаме за друго, но ако все пак се наложи, насреща сме! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път доволен от Тони.respekt.gif

Огромни благодарности за това, че се съобрази с мен и дойде на мястото и в часа удобни за мен.flehan.gif

Знам, че се повтарям, но силно препоръчвам Тони, професионализма и перфекционизма в услугите му. zustimm.gif

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...