Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Нещо за хората от Варна? Скоро най-вероятно и аз ще правя каско...

Никви грижи за хората от Варна. Вече веднъж го проиграхме това с колега от Варна и проблемът беше нулев. Той ми прати на и-мейл сканирано копие на големия му талон, аз му написах полицата и му я пратих по куриер. След като си я получи и прегледа, момчето си прати паричките по банков път и отиде да си я маркира във Варна. Парите дойдоха още на другия ден и всичко приключи точно за 3 дни с няколко елементарни действия от двете страни. Нищо сложно. Ако решиш, свързвам те с него да ти обясни къде точно е пункта за маркиране във Варна, да ти сподели дали е доволен от всичко и т.н. :wall:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никви грижи за хората от Варна. Вече веднъж го проиграхме това с колега от Варна и проблемът беше нулев. Той ми прати на и-мейл сканирано копие на големия му талон, аз му написах полицата и му я пратих по куриер. След като си я получи и прегледа, момчето си прати паричките по банков път и отиде да си я маркира във Варна. Парите дойдоха още на другия ден и всичко приключи точно за 3 дни с няколко елементарни действия от двете страни. Нищо сложно.

Понеже горното звучи малко объркващо, да подчертая, че въпросната схема не се отнася само за варненци, а и за цялата страна. Ограничения няма, а и да не говорим, че колегите от близките провинции биха ми дали перфектен повод за непланирана екскурзийка. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм този колега от Варна :unsure:

Потвърждавам всичко, което каза Тони :blink: Наистина, всичко стана съвсем бързо, точно и лесно. Останах изключително доволен :hilezh:

Искам да използвам случая, още веднъж да благодаря на Тони за неговата точност и корекност :hilezh::hilezh:

Никви грижи за хората от Варна. Вече веднъж го проиграхме това с колега от Варна и проблемът беше нулев. Той ми прати на и-мейл сканирано копие на големия му талон, аз му написах полицата и му я пратих по куриер. След като си я получи и прегледа, момчето си прати паричките по банков път и отиде да си я маркира във Варна. Парите дойдоха още на другия ден и всичко приключи точно за 3 дни с няколко елементарни действия от двете страни. Нищо сложно. Ако решиш, свързвам те с него да ти обясни къде точно е пункта за маркиране във Варна, да ти сподели дали е доволен от всичко и т.н. :blink:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм този колега от Варна :dance:

Потвърждавам всичко, което каза Тони :flehan: Наистина, всичко стана съвсем бързо, точно и лесно. Останах изключително доволен :bia:

Искам да използвам случая, още веднъж да благодаря на Тони за неговата точност и корекност :flehan::hilezh:

Леллее, възгордях се. Айде вече да ме предлагате за админ (най-малкото). :hilezh:

Радвам се, че си останал доволен колега, това е основна цел в бизнеса. :dance:

П.П.: Ще се уточним на ЛС как ще си получиш комисиона за хвалбите. :dance::bia:

Само не казвай на другите, че ще ни разгадаят конспирацийката!

Ма то тФа май не тряаше да го пиша тука, а?

Ся ш`звъня на Хадмина ми опрай бикийте, че май са издадоаме. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вчера генералния ни директор си получи дългоочакваното яке (от клубните ни якета) и тъй като се почувства поласкан от жеста, заяви, че сега се чувства като прибщен към нас ще гледа да подобри още условията по обслужването на клиенти от Ауди-форума. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задълже ли е колата да е АУДИ

Всичко на VAG може да се ползва от тези условия, ако е собственост на съфорумец. Ако пък е нещо съвсем различно пак офертата ще е добра, а и той (шефа) ще разчита на думата ми, че въпросния собственик въпреки сегашната си кола е ауди-фен и пак ще е привилигирован, така че няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваха реклама по ТВ на Лев Инс - "каско асистанс". Ще ни светнеш ли за кво иде реч?

Смея ли да не ви светна? :hilezh: Отдавна имаме услугата "Денонощен каско асистанс", но сега тя се доусъвършенства и затова тръгнаха рекламите. Става дума за денонощни мобилни групи, които всеки клиент на Лев Инс при щета може да си повика чрез безплатния горещ телефон 080015333. Досега обаче тези групи действаха само на територията на София, а от тия дни ги има и в големите градове като Варна, Бургас и Пловдив. Тези хора освен снимането на събитието, оказването на първа помощ на пострадалия, контактуването с КАТ, пожарна и бърза помощ, от скоро вече завеждат и щети на място. Последното е стара идея, която обаче много трудно осъществихме и още не мога да гарантирам, че функционира на 100% (което е въпрос на време). Целта е да се пести време и разправия на клиента. Просто е поредно доказателство, че фирмата е една от най-новаторските и прогресиращи в бранша (нескромно казано).

П.П. Ти имаш даже и стикер с тел.номер на едно от задните си десни стъкла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За последните няколко дни още двама колеги се включиха към групата. Наближаваме към момента, в който ще се преборя за ново подобряване на условията.

Благодарности на всички за доверието! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнително скоро ми изтича застраховката и познай при кой ще направя новата :respekt:

Няма да сбъркаш колега. Аз наскоро станах клиент на Тонката и точно след два дни ме удариха. Щетата си я отстраних за 650 лв., а с помощта на Тонката ми изплатиха 1135. Пича е силен във фирмата си и се старае да оставаме доволни а това е най-важното според мене.

Леле как му се подмазааах... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

С гордост ще споделя някои новости около Лев Инс. Както много от вас знаят, Лев Инс има една уникална за страната услуга наречена "Денонощен каско асистанс". Това са денонощни мобилни екипи, които при щета се викат по безплатен телефон и зарегистрират събитието на място, правейки снимки и оказващи ви първа помощ, ако е необходимо. Тези групи обаче досега действаха само за района на София и околностите (50 км.), а от скоро вече ги има и в Пловдив, Варна и Бургас. Сега разработваме и Плевен, Благоевград и Враца и тенденцията е с времето да се покрие цялата страна. :)

Втората и по-важна новост е, че въпросните мобилни екипи вече имат техническата възможност да завеждат щетите на място, попълвайки документите и издавайки входящ номер. Това напълно отменя клиентите, като им спестява ценно време. Засега тази екстра се предлага само за София, но ще навлиза и в другите градове. Така бихте могли например ако една сутрин забележите, че огледалото на автомобила ви е отнесено от "кадърна" шофьорка или вратите ви са одраскани от екзалтирани квартални пубери или завистливи съседи, само да проведете един безплатен разговор, след което съвсем безплатно да ви посети екипът, който да снима всичко, да ви заведе щетата, а вие спокойно да си се приберете вкъщи или отидете на работа без да губите от времето си.

Както казах това е уникална за Б-я услуга, която никой друг не предлага и показва гъвкава и напредничава фирмена политика.

Ето, похвалих се. B)B)

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Няколко пъти ги виждам тези екипи, единия е с Опел Астра :grindev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти ги виждам тези екипи, единия е с Опел Астра :lol:

бел с надпис ПОЛИЦИЯ нали? И аз ги виждам редовно в храстите.......... :grindev: Тони, още не ни се е налагало да я ползваме и дано така и остане :hilezh: Затова няма коментари предполагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бел с надпис ПОЛИЦИЯ нали? И аз ги виждам редовно в храстите.......... :hilezh: Тони, още не ни се е налагало да я ползваме и дано така и остане :flehan: Затова няма коментари предполагам

Тия с белите Астри са едни други екипи, но и тях и нашите ви пожелавам да не ги ползвате. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия с белите Астри са едни други екипи, но и тях и нашите ви пожелавам да не ги ползвате. :hilezh:

спор нема, кой е номера м/у другото ве баце?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спор нема, кой е номера м/у другото ве баце?

Вълшебното номерче е 080015333. Денонощно и безплатно от всички оператори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...