Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Аз сигурно ще ти се обадя днес за ГО. А каското като изтече ще говорим :hilezh:.

Няма проблеми, звънкай и действаме! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина колегата е много коректен и работи много професиално а и цените са му без конкуренция!!! Рядко срещано е това в България!

Евала Тони, така продължавай и ще стигнеш далеч :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина колегата е много коректен и работи много професиално а и цените са му без конкуренция!!! Рядко срещано е това в България!

Евала Тони, така продължавай и ще стигнеш далеч :2gunsfiring_v1:

Мерси за добрите думи колега! Ще ми пораснат ушите, ако все ме хвалите така. :bia: Нищо особено не правя. Живял съм просто по белия свят и съм осъзнал кой е правилния път към успешния бизнес. Вярвам, че след време всички ще го осъзнаят и вече ще съм един от многото, а не изключение. Дано стане така! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Миналата седмица още двама колеги се влючиха към групата ползващи офертата за каско. Малко по малко наближаваме мечтаната цифра от 50 коли, след което ще договоря още по-добри условия (главно за обслужването). Дерзайте колеги....., че и мойто каско наближава! :bia::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица още двама колеги се влючиха към групата ползващи офертата за каско. Малко по малко наближаваме мечтаната цифра от 50 коли, след което ще договоря още по-добри условия (главно за обслужването). Дерзайте колеги....., че и мойто каско наближава! :lol::bia:

Аз съм единият, и се присъединявам към мнението на колегите- Тони е безкрайно коректен! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм единият, и се присъединявам към мнението на колегите- Тони е безкрайно коректен! :respekt:

Благодарско пич! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо почна да изчезва от срещите, май ше намаляваме поведение

Извинете ми отсъствията моля другарю! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да я прибЕрат у Анадола тогава да я прибЕрат. :)

3 непоряда по служба за отсъствие от занятия редник Карданов!!! :):):rolleyes::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 непоряда по служба за отсъствие от занятия редник Карданов!!! :):):flipoff::)

А най-лошото е, че и утре няма да се появя, че съм на рожден ден и ако не отида ще ме линчуват на жълтите павета. Вече няма да мога да ви гледам в очите. :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега днес ще ти звънна да се видим.

И звънна колегата... и видяхме се... и стана член на братството. Да му е (ни е) честито! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре и аз съм вече в групата! :bia::hilezh:

Ам честито да ти е! :)

Ти му сваляш кожата, оно се радва, че се и хвали даже... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти му сваляш кожата, оно се радва, че се и хвали даже... ;)

Айде и аз да се похваля колегата Дакс как ми "свали кожата". Застрахова ми S6-ицата на 35000 лв. и ми взе 1960 лв. Това беше с около 500 лв. под офертите на другите застрахователи. За гражданска ми взе 181 лв. за 4200 кубика, което е пак значително под другите. Изкара няколко часа с мене докато завършихме и маркирането и слагането на втория имобилайзер и въобще отношението му си беше точно толкова добро и професионално колкото описвате всички тук. ЕВАЛА НА ПИЧА!!! ;)

Аз съм нов във форума но ще се опитам да намирам време за писане и надявам се и за виждане по срещите. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се похваля колегата Дакс как ми "свали кожата". Застрахова ми S6-ицата на 35000 лв. и ми взе 1960 лв. Това беше с около 500 лв. под офертите на другите застрахователи. За гражданска ми взе 181 лв. за 4200 кубика, което е пак значително под другите. Изкара няколко часа с мене докато завършихме и маркирането и слагането на втория имобилайзер и въобще отношението му си беше точно толкова добро и професионално колкото описвате всички тук. ЕВАЛА НА ПИЧА!!! :rolleyes:

Аз съм нов във форума но ще се опитам да намирам време за писане и надявам се и за виждане по срещите. :hilezh:

Нямаше нужда да ме хвалиш така и ти бе колега, ще ми порастнат ушите вече. За мене беше абсолютен кеф да ти се докосна до самолета и ще те накажеме с мъмрене ако не се появиш на следващата среща да се поизкефят и другите на тая красавица. Ще те очакваме да знаеш. :hilezh:

И пак: добре дошъл във форума! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...