Jump to content

Recommended Posts

Офф извинявам се че пак и занимавам с глупости,ама за новагодина съм решил да сиподяре едно МП3 за колата...Някои ако бъде така добър да ми препоръча някои марки и модели,ако може и снимчици :roll:

П.С. Търся нещо до кум 500 - 600 кинта,поне толко мисля да дам за сега :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич ходи в Техномаркет там има на промоция и са много евтини аз за миналата коледа си взех самсунг за 200 лева верно не чете МП3 ама аз си ги права на компа в аудио и готово.А тези който четът МП3 бяха с около 100 лева повече ама сега незнам на кви цени са Предлагам ти да отидеш в Техномаркет :zustimm::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Pioneer 3600. От най-ниския им модел. Но пък за мен си е перфектен :zustimm: лятото не прегрява. И чете всичко.

360лв го взех пролетта. А за толкоз пари можеш и по висок клас да си вземеш или да си вземеш 3600 и за останалите пари колони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 500лв. е 5600/5630 (разликата е в цвета на осветяването - червен/зелен) на Пайнер, най-доброто съотношение цена/качество.

Има всички екстри и свири по-добре от Сони, Мони, Панасоник, и всичките останали пръчки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си купих Алпин CDE-9827RR струва около 470лв, ама намерих някаква обява за 300 чисто нов и реших да рискувам.

МП3 е и свири перфектно, наистина е много добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви момчета за информацията,много ми бяхте полезни... отивам да разгледам тия дни.... Пайнер 5600... червено... тамън ще съвпадне с осветлението на уредите... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spe

имам 2 добри туби..ако засвирят няма да е кола а дискотека :lol::lol::lol:

осилвателя малко ми е скапан, на Sony Xployd,падна ми тънкана и го зимах,колко да не е без ич :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 500лв. е 5600/5630 (разликата е в цвета на осветяването - червен/зелен) на Пайнер' date=' най-доброто съотношение цена/качество.

Има всички екстри и свири по-добре от Сони, Мони, Панасоник, и всичките останали пръчки.[/quote']

Аз съм с такъв, свети в червено, перфектно седи отива с цвета на осветление на уредите в колата.

Ако вземеш различен от Пайнер много ще сгрешиш. Аз преди имах последен модел пайнер касетка, и взех после Сони диск, и мога да ти кажа че пайнер касетка свиреше по добре.

А относно магазин www.ddm.911.bg там има всичко на пайнер и е МНОГО по евтино от всякаде другаде. Аз цялата музика съм си купил от там и съм много доволен!!! :zustimm::lol::lol::lol::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...