Jump to content

Питане за акумулатор.


Recommended Posts

Аз откъде да си взема БАНЕР в СЗ?

Мога да поръчам да ти го пратят с наложен платеж по тарифите на Еконт или да ти попитам за местния продавач. Това е по-добрият вариант, заради гаранцията

Така за 2 часа си купи акумулатор Иво от Варна (wizard2000bg).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Моя единия снощи въртеше мудно, ще пробвам първо да го дозаредя и ако след това пак прави мизерии ще ти пиша ЛС...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Банера.Нищо,че колегата вече го е взел. Железна марка,с такъв ми дойде колата и после аз сложих същия и никакви ядове!

Иначе в канада акомулатор се сменя на 10-тина години. На А4-ката си е оригиналния.Ком6ията му изкара 14 години на олдсмобила...и мен ме ъчъдиха колко държът тука....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно залагат повече на вграждането в новите коли.Иначе нз,но наистина държат много!

офтопик .. 5л Castrol GTX 5W30 пълна синтетика е 7 $ :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и всички майстори, които познавам, сме с лоши отзиви за всичко под марката Bosch. Не знам дали само в БГ е така или по принцип марката прави боклуци... но ми е все тая всъщност. Моят Bosch Silver почна да му свети "оченцето" на шестия месец... една зима изкара хайванина - и то тази последната дето не беше зима. При положение, че си държа колата в гараж.

Не си взимайте каквото и да е на Bosch, това е златното правило засега в бранша :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно залагат повече на вграждането в новите коли.Иначе нз,но наистина държат много!

офтопик .. 5л Castrol GTX 5W30 пълна синтетика е 7 $ :stupid:

Недей да наливаш това масло в аудито, особено ако е API SM.. Съдържанието на цинк е почти два пъти под нормата, американците са луднали по някакви омотани техни еко-норми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! По принцип не си сменям маслото сам,че няма къде да го изхвърля.Ходя си винаги в официалния сервиз. 100$ е за Ауди...40$ е за хондата(Питах колко е,не съм я карал още за смяна). Та даже не питам и какво наливат.Трябва да си знаят :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и всички майстори, които познавам, сме с лоши отзиви за всичко под марката Bosch. Не знам дали само в БГ е така или по принцип марката прави боклуци... но ми е все тая всъщност. Моят Bosch Silver почна да му свети "оченцето" на шестия месец... една зима изкара хайванина - и то тази последната дето не беше зима. При положение, че си държа колата в гараж.

Не си взимайте каквото и да е на Bosch, това е златното правило засега в бранша :stupid:

Няма такава фирма вече и съм 100% съгласен. Който все още вярва на легенди за немското качество да си купува. В Германия е останало производството, единствено на малка част от хранително вкусовата промошленост. Всичко друго се произвежда, сглобява или доработва, незнайно къде. Още преди 3 години беше трудно там, да намериш нещо с щемпел "Произведено в Германия". А понеже и на пазара се търсят основно марки създали си име и то за немски автомобили, то той е залят от ментета.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и всички майстори, които познавам, сме с лоши отзиви за всичко под марката Bosch. Не знам дали само в БГ е така или по принцип марката прави боклуци... но ми е все тая всъщност. Моят Bosch Silver почна да му свети "оченцето" на шестия месец... една зима изкара хайванина - и то тази последната дето не беше зима. При положение, че си държа колата в гараж.

Не си взимайте каквото и да е на Bosch, това е златното правило засега в бранша :stupid:

Да ти кажа, на много от наште коли инжекционните и запалителните системи са производство на Bosch, пък още си работят. Тая фирма е изобретила и директното впръскване на горивото в бензиновия двигател още през 30-те години на миналия век. Така че не съм съгласен с твойто мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и всички майстори, които познавам, сме с лоши отзиви за всичко под марката Bosch.

А бе и аз така чух днес (за пореден път). Монтираха ми новия Кумулатор в "Радиал" и местния спец там сподели впечатление, че Банер в момента е най-доброто на нашия пазар. Вартите били китайски, Бошовете гадни турски ментаци и само Банер бил истинска сериозна марка без имитации и компромиси в качеството. Започна да върти малко по-уверено стартерчето, но още е рано да споделя впечатления. При първата студена сутрин ще разбере има ли разлика (в което не се съмнявам). Направи ми впечатление обаче как идеално пасна в гнездото новия, как точно си застанаха планките и колко пълно външно копие на оригиналния е. Коко каза, че тоя стандарт 80 ампера се прави по поръчка само за нашите Фтомобили и още няколко марки и се оказа точно така. В ценовата листа за Банер в "Радиал" нямаха изобщо посочен такъв вариант и твърдяха, че такова не се произвежда, но после се съгласиха, че сигурно е лимитирана серия само за определени автомобили.

Още веднъж: Евалла бат Коко! :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но после се съгласиха, че сигурно е лимитирана серия само за определени автомобили.

Произвеждат се серийно, но както си се сетил в по-ограничени бройки. Дължината им е малко нетрадиционна, независимо, че е предвидена по DIN.

Въпреки отстъпката, Банер си е скъпичък акумулатор, но Ви уверявам, че няма да съжалявате.

Тези дни си взеха daks, kolio kioravoto.... и Smith. По-рано jasamon и 4i4ko L. RossN още миналаата година. Още неколцина ходиха до склада сами да си ги вземат, че бързаха и не помня кои. :flipoff::)

Страшно тъпо е, че някои закъсват изведнъж и бягат до кварталния магазин, който рядко предлага марката, но това си е техен проблем. :)

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Произвеждат се серийно, но както си се сетил в по-ограничени бройки. Дължината им е малко нетрадиционна, независимо, че е предвидена по DIN.

Въпреки отстъпката, Банер си е скъпичък акумулатор, но Ви уверявам, че няма да съжалявате.

Тези дни си взеха daks, kolio kioravoto.... и Smith. По-рано jasamon и 4i4ko L. RossN още миналаата година. Още неколцина ходиха до склада сами да си ги вземат, че бързаха и не помня кои. :):)

Страшно тъпо е, че някои закъсват изведнъж и бягат до кварталния магазин, който рядко предлага марката, но това си е техен проблем. ;)

Mazda също идват с Банер. Старият ми Банер е с дата на производство преди 7 години :) . Сигурно можеше да издържи и повече, но вместо с дистилирана вода го напълних с електролит ... :)

Сега пак съм с Банер, но по-мощен. Ники надълго и нашироко ми обясни за тези акумулатори. Благодаря! :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! По принцип не си сменям маслото сам,че няма къде да го изхвърля.Ходя си винаги в официалния сервиз. 100$ е за Ауди...40$ е за хондата(Питах колко е,не съм я карал още за смяна). Та даже не питам и какво наливат.Трябва да си знаят :hilezh:

Нищо не знаят :blink:

Ще ти шибнат някакво 5w-30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулаторчето така хубаво завърта, че вече няколко пъти ми се случва при палене да не гаснат изобщо консуматорите (СД, фарове, парно и др.). Явно наистина стартовият ток му е супер силен и стабилен. Евала на "Банер"! :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте,

Трябва ми нов акумулатор за колата - Ауди А4, 1.8i бензин, '99г. От мненията в темата се спрях на Банер.

Понеже обаче съм лаик, моля ви, кажете какъв точно. За какво трябва да гледам? Размерите стандартни ли са?

Какви ампери?

Също така кажете от къде да си го взема и каква му е цената (ориентировъчна).

Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този, който ти е пуснал личното е точният човек към който трябва да се обърнеш. Той е снабдил половината форум с акумулатори и други консумативи и чаркуляци и всички са доволни, включително моя милост. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този, който ти е пуснал личното е точният човек към който трябва да се обърнеш. Той е снабдил половината форум с акумулатори и други консумативи и чаркуляци и всички са доволни, включително моя милост. Успех!

Подкрепям казаното горе! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, днес си взех новия Банер.

Много благодаря на Ники (KOKO 100 C4). Вчера му се обадих, още днес дойде да ми го донесе до работата. Много съм доволен.

Много точен и сериозен пич.

След време като имам впечатления, ще ги споделя във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой може ли да ми изпрати на лично съобщение телелофона на въпросния Коко 100 или друг доказан пред форума търг. на акумулатори :respekt: , защото тази сутрин и моят сдаде багажа и търся спешно да купя акумулатор в рамките на деня. Карам Ауди А4 1.8 бензин 2000г.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой може ли да ми изпрати на лично съобщение телелофона на въпросния Коко 100 или друг доказан пред форума търг. на акумулатори :respekt: , защото тази сутрин и моят сдаде багажа и търся спешно да купя акумулатор в рамките на деня. Карам Ауди А4 1.8 бензин 2000г.

Благодаря предварително!

Виж ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...