Jump to content

Добре дошли


HITMAN

Recommended Posts

Надявам се в този нов подраздел на форума да намерите полезна информация, която да ви спести пари, нерви и време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли и от мен! Надявам се, че ще имаме възможност да пълним библиотеката с полезна информация. Моля преди да пишете, прочетете правилата, за да избегнем недуразуменията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм радостен за новата "придобивка". Надявам се да е пълна с повече полезна и интересна информация и с възможно най-малко странични коментари и въпроси за масла гуми свещи за по 1.50лв бройката и т.н. Благодаря на хората създали този подфорум :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предложение : Този под форум да го преместите най-отгоре,над сервизи/ремонти. Тук доло много несериозно ми стой...особено под тунинг раздела. :respekt: начинанието е много хубаво!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра!

Аз имам много инфо за АУДИ, обаче как да го публикувам?

Като се постараеш например да обобщиш инфото в прегледен вид, и го тупнеш като тема тук. Не става въпрос да нагребем една лопата с линкове, и да ги тропосаме тук. Така няма да се получи нещо смислено.Става въпрос за публикуване на статии с конкретна тематика, свързана с определен двигател или група такива.Успешно писане! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...