Jump to content

Снимки на Вашите Ауди-та


mitsubishi galant

Recommended Posts

Зима няма:hilezh:къде са ти хубавите OZ-ита @Vantage?

viu1515514523s.jpg

viu1515514523s.jpg

Редактирано от jery
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, Ivo_Dinkov написа:

Уникална:flehan:

П.С. Ако и сложиш и ръчка, ще идвам до Пловдив да я прибера:blush:

Ако имаш толкова силно желание за ръчка, знаеш че е възможно. Но само по твоя изрична поръчка, тази кола не и ходи ръчна кутия, дори позата на стоене в нея не е удачна. И не на последно място, трудно е със съединителя. Много и е въртящия момент.

 

пп ако решиш заповядай за тест драйв у филибето.

Редактирано от tvard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш и някакви материали с вървежа ще ми е много интересно да погледна, ефекта уау ли е сега с компресора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и новия ми ветеран [emoji4]

Още като се оглеждах за сегашната ми кола, ми беше хванала окото тая осмица.Доста време седя на обява. Със здраве и много беЗаварийни!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, JusttRelaxx написа:

Още като се оглеждах за сегашната ми кола, ми беше хванала окото тая осмица.Доста време седя на обява. Със здраве и много беЗаварийни!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Благодаря! Стартирах с едни 2100лв за турбина ,маслена помпа ,съединител и малко уплътнения на скоростите и паразитен ремък + обтегач ,ама то "мерак с пари се гаси " Иначе ,колата е наистина рядко запазена за годините си и всичко по нея си работи , общо взето носи радост ,а и очаквах да е доста по-мъртва ,но ме изненада приятно от към вървеж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз като дама с новия си маникюр :hilezh:

Взех този самолет преди време, сега тече услена реновация.

Пожелайте ми успех...

IMG_20171231_115542.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не съм качвал нищо отдавна - б7-цата замина след като масленаха помпа ме предаде но пък осъществих една мечта !

Поздрави от Англия със S4 B8 3.0T

IMG_3136.thumb.JPG.ac5e7431f6c2c996ad820

IMG_3135.thumb.JPG.6c3134737f9104a668d38

IMG_0716.thumb.JPG.ef6fd35f4b4e9d0acfb0b

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е супер.....много безаварийни.Само се чудя, дали няма да ти е скучна, понеже си има всичко [emoji4].Б7-цата си играеше да я ъпгрейдваш и то много сполучливо, жалко че заради една маслена помпа се е наложило да се разделиш с една много добре гледана кола.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Ми карах я доста със лампата и двигателя нямаше спасение ! Турбо заминало вярвам, сервото замина, отделно маслената помпа трябваше да се сменя с новата а нямаше гаранция за състоянието на валове, бутала и всичко друго !

Не беше рентабилно да се прави а на части всех досега над £7к което ме прави доволен макар, че да почти бях готов със нея !

Сегашната кола няма нищо общо - беше ми мечта да си купя С-ка. Освен седалките които са същите като посшедните ми на Б7-цата нямам нищо еднакво !

Все пак и С-ката вече е с новите джанти тъй като беше с тъпи, ще сменим волана, скоростния лост и така полека пак с крастата [emoji23]

Така изглеждаше когато я взех

IMG_0796.JPG.e8781d0a08c64897eed63adc62a

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда, в този цвят са доста редки, но защо е с нормална броня?

Беше споменал и че няма спойлер на багажника, което също е странно.

 

Да не съм офф:

20180105_105558.jpg

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...