Jump to content

Техната мамица. Откраднаха ми халогените!


Dimas

Recommended Posts

Колеги, тази нощ в района на Ботев и Сливница откраднаха халогените на любимата кола, въпреки взетите мерки.

Уважаеми колеги, халогените са маркирани по уникален начин, а именно: има надпис 6008083321 на всеки един от тях. Ако някой от вас докопа такъв моля да драсне едно ЛС или да се обади на 0885073722 - Димо или 0898540246 - Петър.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази маркировка лесно се заличава...за съжаление.

едно време на 100цата ми крадоха 2-3 пъти халогените.

накрая си ги возех в багажника.

тъпа работа, ама докато има кой да купува крадена стока- така ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за съжление историята е стара. Не знам къде му е края и кога ще се отървем от тези "джагалски" изпълнения.

Съжалявам за сучилото се, колега!

Лично моя принос в тази насока е, че когато ми се налага да купувам части втора ръка, взимам само от познати, проверени хора. Като например Емо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на баща ми преди бая време му свиха халогените на 90-ката,след няколко дена един веселяк се опита да му ги продаде :hilezh: след два десни в носа обаче ония се съгласил направо да си му ги върне. :D

та след тоя инцидент бащата измайстори скоби за халогените,минават през двата края отпред на халогена,като е практически невъзможно да се свалят без да се отвори капака на колата.

това според мен е единственото спасения от шибаните наркоманчета :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди време и на мен ми взеха единия халоген от 90ката. след 10-на дни до колата спря едно момче с бмв и ми казва "гледам, че ти няма единия халоген, а аз имам точно такъв. искаш ли го за 50 лв. не е краден, с маркировка е."

аз го взех. докато се наканя да го сложа ми откраднаха и другия + единия мигач.

след примерно още 10-на дни на кръстовището на "Черни връх" и НДК едни наркоманчета дойдоха да ми предлагат халогени, та трябваше да слизаме от колата и да ги гоним . . .

В момента карам една Б4-ка, на която ми откраднаха 3 (три) огледала.

Всичко се случва в района на 4-то РПУ.

Истината е, че такива части се крадат преди всичко по поръчка. Рядко са случаите (като моя) случайно да ти предложат крадена част.

Халогени ще си купиш, но мога само да ти пожелая да ги пипнеш тия копеленца, а после теб да не те пипнат . . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на един познат с Мазда, два пъти подред му продадоха неговото собствено предно стъкло :hilezh: След като си го купи втория път се усети де....Та не мисля, че от маркировката има някаква полза въобще, ама да не се налага на никой да разбира дали е така :hilezh: Вариант е да занесеш некой насолен чарколяк на застраховател и да ти го плати/купи...Иначе може да си пазаруваш в безкраен аспект :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тази нощ в района на Ботев и Сливница откраднаха халогените на любимата кола, въпреки взетите мерки.

Уважаеми колеги, халогените са маркирани по уникален начин, а именно: има надпис 6008083321 на всеки един от тях. Ако някой от вас докопа такъв моля да драсне едно ЛС или да се обади на 0885073722 - Димо или 0898540246 - Петър.

Благодаря предварително!

Колега и на мен на старото ми Б4 му откраднаха халогените.Зейнаха много грозни дупки в бронята.Място не можех да си намеря от яд.По магазините за авточасти втора употреба ги има за около 200 лева.Но ако си бях купил щях да стимулирам крадците отново да откраднат и да изпищи някой друг,а и нямаш гаранция че пак няма да ти ги откраднат.За това дупките ги запълних с телена мрежа боядисана в черно.

А и другата гадост при мене беше че тези мушенници от ДЗИ не изкаха да ми ги заплатят при положение че имах пълно автокаско.Казаха че може сам да съм си ги свалил и продал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и другата гадост при мене беше че тези мушенници от ДЗИ не изкаха да ми ги заплатят при положение че имах пълно автокаско.Казаха че може сам да съм си ги свалил и продал.
Вариант е да занесеш некой насолен чарколяк на застраховател и да ти го плати/купи...

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, застрахователите признаха щетата и колицата си има нови (чисто нови) халогени, но този път монтажът ще бъде много, много по-различен от заводския.

Замислям се, каква ли щеше да бъде картинката ако точно в този момент се прибирах от "културно мероприятие" във видимо нетрезво състояние и го видех въпросния "майстор" как ръчка по колата! Болката, която щеше да изпита щеше да е крайно неприятна.

Обявам конкурс:

Ако някой намери халогените нека се обади. Халогените ще останат за него, но в замяна искам да знам само и единствено откъде са купени. Явно с добре не става.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По същия начин ми откраднаха решетната на бронята (А4).Сега седи една дупка под десния фар.. Полудял съм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sweep

На мен първо ми откраднаха лявата решетка, преди няколко седмици ми взеха и дясната. Само централната не са пипали.

И двете си ги купих за по 11 лв чисто нови :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старата ми Б4 бях изпилил с бургия главите и на трите болта на халогените и за три години каране не ги откраднаха, добре че през това време не ми изгоря някоя крушка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...