Jump to content

За всички от форума с B4


LSFC

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

  Здравей колега.Честито новата придобивка!Със здраве и кеф да си я караш!Покарай я така на първо време,да събереш впечатления,да видиш какво ще се обади.Ако не си доволен от обикновенното АГУ,тогава го мисли.

Това е моята.

IMAG0086.jpg

Редактирано от ogi65
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми визията на колата ти. Пък може и да се пробвам на пролет с една оферта за джантите, само не знам как  е возията и шофирането по нашите пътища с тях. И да не съм офф, една снимка от днес с нормалните джантета , които не ми харесват /много гаден телефон за снимки/.DSC00598.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

DSC_3047.jpg

 

20160912_114411.jpg

1340 килограма без мен, само празен багажник откъм олекотяване (-15+ килограма), Еко Racing 100.

Редактирано от okops
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Те я едната - Б4 милионник :) Вчера говорих с предишния собственик, купил я е 2003, 2004 е сложил газ, наачалото на 2005 е изгоряла помпата и от тогава на само газ :) Пробега на километража бил спрял 2004 на 250 к,  но човека си карал без да му пука до края на 2014, когато я взех аз. От тогава досега остана купето, стъклата и блока на двигателя :D Догодина предстои цялостно пребоядисване с цвят LZ6P - любимия ми зелен. 8965821n.jpg

 

И тук имам въпрос :D Някой знае ли номера по ЕТКА на основата на рег. номера отпред, за кола произведена за Германия или друга страна в която рег. номерата са с размер като нашите? Моята основа е за италиански малък номер и много ме дразни, а по моргите ми предлагат цяла броня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...