Jump to content

Как да избера какви гуми да си купя?


Recommended Posts

Това е крайно субективно. Зависи от наличностите на марката и модела. И винаги можеш да кажеш че искаш дот 2018, може да ти кажат че трябва да изчакаш доставка, но ще ти доставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пред дилема съм какви гуми да си купя за лятото, става въпрос за размер 245-40-18, миналата година бях с Барум но определено не ми харесаха. В момента се чудя между  Debica, Nexen и Gislaved . Моля за мнение за въпросните марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение... Keep looking.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, StanTanev написа:

Колеги, пред дилема съм какви гуми да си купя за лятото, става въпрос за размер 245-40-18, миналата година бях с Барум но определено не ми харесаха. В момента се чудя между  Debica, Nexen и Gislaved . Моля за мнение за въпросните марки.

Ами ти ако мислиш всяка година да купуваш нисък клас гуми никак сметките няма да ти излезнат 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.03.2018 г. at 9:12, Citizen8200 написа:

Някой има ли инфо дали PRIMACY 4 и PREMIUM CONTACT 6 ще ги пуснат и в размер 15" за този сезон? 

А за континентала някой има ли инфо дали ще го пуснат в близко бъдеще в размер 205 55 16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, StanTanev said:

Колеги, пред дилема съм какви гуми да си купя за лятото, става въпрос за размер 245-40-18, миналата година бях с Барум но определено не ми харесаха. В момента се чудя между  Debica, Nexen и Gislaved . Моля за мнение за въпросните марки.

за твоя размер Nexen N8000 и Nfera SU1 са добри гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Vlad91 написа:

Ами ти ако мислиш всяка година да купуваш нисък клас гуми никак сметките няма да ти излезнат 

Щоо ? 

Трее си зимаме само Конти и Гудиър за по 5 години ли ?

Н'ферата су 1 и 4 са си добри гумета ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, Vlad91 said:

Ами ти ако мислиш всяка година да купуваш нисък клас гуми никак сметките няма да ти излезнат 

А допусна ли,че колегата може да е изминал 40-50К км с тези гуми?

Ако случаят е такъв,то сметката се връзва перфектно:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, StanTanev said:

 

Кой от двете е по добра ? Мисля че Nfera su 1 

Според мен от двете, вземи, която е по-евтина в момента ;) Много са близки

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за мнение за летни гуми 17 цола. Колебая се между Continental PREMIUMCONTACT 6 94Y FR  и Dunlop SPT MAXX RT 2 94Y.  По-специално ме интересува Dunlop SPT MAXX RT 2 94Y, ако някой е ползвал или ползва такива гуми, да сподели! :nixweiss: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже някой пита по-горе за ДОТ-а в Диана.

Вчера бях питал какъв им е наличния ДОТ на Кумхото, което щеше да вземам. Казаха че не знаели и да си видя в магазина. Но гумите им били съхранявани както трябва и ако гумата била по-стара от 3 години на сайта им ги пускали като акция.

Днес минах да закупя гуми и получих произведени 47ма седмица на 2017.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте съвет относно размер на гуми. На лепенката на вратата е даден 235/45/17. Освен визуална разлика, някакъв друг проблем ще има ли ако сложа 225/45/17? Става въпрос за А4 Б7 авант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте си мнението за тези гуми, кой е по-добрия избор, този Nexen https://diana-ltd.com/tire?15781 , или това Kumho https://diana-ltd.com/tire?22848 ?

Редактирано от Alexander Boichev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 19/03/2018 at 10:27 PM, tonko2.0T said:

Може ли мнение за летни гуми 195/50R15?Марка,цена,усилен борд и т.н.

Примерен каталог-Каталог гуми на топ цени | Медина-Мед

Има един Dunlop Sport Blueresponse, сега ги сложих на вечната здрава, 3-ти сезон им е и се държат много яко без значение мокро или сухо време, тихи са и са клас А на мокро, много съм доволен от тези гуми, само че в размера който търсиш ти не ги намирам на въпросния сайт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3/31/2018 at 19:11, NITRO1 написа:

Има един Dunlop Sport Blueresponse...

За такъв Дънлоп ли става дума?

DUNLOP SP BLURESPONSE 195/50R15 82H FR - ДИАНА - Гуми за вас | Автомобилни гуми, гуми за леки коли, джипове, лекотоварни, тежкотоварни, мотоциклетни и др.

 

Аз клоня към Семперит,но първо ще видя какво ще предложат нашите гумаджии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За същия говоря, само по незнайни за мен причини този от линка е клас В на мокро, незнам заради по-особения размер ли или нещо друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, разликата при летните гуми е основно в задкормилното у-во ! 

Всичко друго е плащане за марка и градски легенди :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...