Jump to content

Welcome :)


HITMAN

Recommended Posts

Е той е на 2 дена раздела, а и дизелите са известни като безпроблемни двигатели :stupid:
ами като стего подкарали тоя мотор 150 к. да ви споделя

4е днес и аз станах като ЮМЗ из4езна ми един цилиндар ама утре ще стане ясно какво е то4но

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам го е да се покаже в този раздел, че всички теми ще са от него, поради милионите проблеми на милионника му :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх къде е сега колегата Цорцо честит му раздел

П.п Хитмане направи за Цорцо един раздел ама само за него

И името на раздела да е примерно TDC или в превод Тунинг Дизел Цорцо :):flehan::)

Точно пък, колегата Цорцо, нито е знаел, че се обсъжда подобен раздел, нито е участвал с мнение или каквото и да било за създаването му! :)

Ни най-малко не ме интересува съществуването му, нооо щом го има - ОК! Значи някой го е искал и може да му е полезен! :)

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...............

Гаранция ше черпиш инфо как да си оправиш невървелника, докато накрая не решиш да се избавиш от мъките веднъж-завинаги и не се качиш отново на бензинов Хавтомобил :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранция ше черпиш инфо как да си оправиш невървелника, докато накрая не решиш да се избавиш от мъките веднъж-завинаги и не се качиш отново на бензинов Хавтомобил :(

Смот, аз от този форум такова инфо не черпа! Не съм майстор, монтьор или ентусиаст и НЕ пипам нищо по колата си сам. Ако евентуално нещо и стане, се кара на разбирачи.

Принципно точно тази функция на авто-форумите ми е била винаги малко безсмислена.

Опредлено е полезно да питаш неща от сорта на "какво да си купя", "кое масло е по-добро", какви гуми, чистачки, носачи и тн...".

Но определено ми е малко бесмислено задаването на въпроси от сорта на "Колата ми от вчера нещо се дави", "нещо не върви", "нещо се тресе" и тн. нещо си! На което отговорите са от сорта на или: "Евентуално, може да е от еди кво си, ма може и да не е, щото може и да е еди кво си, абе я направо отиди на майстор, кво питаш тука..."!!!

Надявам се да схвана мнението ми в общи линии.

Ако не си можеш да провериш колко теми или мнения имам в подфорумите на А4 или Ремонти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги. Раздела си е супер моят дизел(а4 1.9tdi Quattro) също (да чукна на дърво) пали си много добре и в отговор на колегите бензинджии мога да кажа че така наречената печка колкото и да я насъпвам на извън градско ми дава 5-5,5л/100км (140-190км) на вас бензина колко ви дава? Преди това карах бензиново и много добре знам. Имам само един въпрос към колегите с дизела зимата слагатели някакви добавки защото аз не слагам но ми казаха че било хубаво да се слага от време на време?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Раздела си е супер моят дизел(а4 1.9tdi Quattro) също (да чукна на дърво) пали си много добре и в отговор на колегите бензинджии мога да кажа че така наречената печка колкото и да я насъпвам на извън градско ми дава 5-5,5л/100км (140-190км) на вас бензина колко ви дава? Преди това карах бензиново и много добре знам. Имам само един въпрос към колегите с дизела зимата слагатели някакви добавки защото аз не слагам но ми казаха че било хубаво да се слага от време на време?

Колега предупреждавай къде караш че да се крием, къде такива скорости в родината? Че и на тоя разход? От копитото ли се спускаш с 190?

Иначе за добавките - сипвай хубава нафта и хич не ги поглеждай, не оправяй нещо, което не е счупено :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да се сипва , особено за почистване на горивната система, е задължително горивния филтър да е сменен преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже го купих тази зима и не се сдържах да дочакам лятото го пробвах от София до Пловдив и обратно 190км ги закова и ги държеше без проблеми(бях сам и без багаж ако има значение) добре че беше антирадара щото иначе щях да си отека. За нафтата до скоро сипвах Алпин Дизел ама преди две седмици май сипах Алпин Вода, та вече не сипвам на ОМВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Честито разделче на всички незаблудени личности :stupid:

П.С. май некои хора трее да имат забрана да не пишат в тоя раздел :hilezh:

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз да не се депресирам от 95 сипвам Супер 100.

Че ми е евтино нещо тоя безоловния, бах тая луда държава.

Бензина по йофтин от нафтата :nixweiss: .

Газта ако не я избримчат на 1.50 пък на :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте колеги.

От скоро съм собственик на Ауди А 4 1.9 ТДИ

Мисля,че форума е да си помагаме а не да спорите и да се карате :eusa_whistle:

post-49416-1277024880.jpg

Редактирано от karfiola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...