Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Много се кефя! :P Само хубави 80тки има тука във форума! И мойта е черна, само че нямам по-добри снимки :wall:

Редактирано от Jesus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-7564-1200343936_thumb.jpgpost-7564-1200343464_thumb.jpgpost-7564-1200343524_thumb.jpg[Дайте мнение дали прилича на кола че последно последно време е почнала нещо да ме дразни :flehan:

колата тъи е "шукар" бе бате,кво не и харесваш?Как затъмни стоповете,добре се е получило?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги ето я и моята красавица в която сам адски влюбен поне за сега дори и по малко да ме ядосва :flehan:забравих да попитам колеги от каде си взехте тези маски с които прили4а на б4 , благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги ето я и моята красавица в която сам адски влюбен поне за сега дори и по малко да ме ядосва :flehan:забравих да попитам колеги от каде си взехте тези маски с които прили4а на б4 , благодаря ви предварително

колега, преди да купя моето, се бях спрял на тази, продаваше се в мобиле-то, и ми хвана окото, но моята я взех на по-добри пари и затова не стигнах до тази...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, преди да купя моето, се бях спрял на тази, продаваше се в мобиле-то, и ми хвана окото, но моята я взех на по-добри пари и затова не стигнах до тази...

ХА И АЗ ЩЯХ ДА Я КУПУВАМ ТАЗИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА И АЗ ЩЯХ ДА Я КУПУВАМ ТАЗИ

ами ето 4е все някои се намери да я вземе от там 4естно казано като я видях и се влубих в нея фен съм на АУДИ имам 4еста да карам А8 2007г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ето 4е все някои се намери да я вземе от там 4естно казано като я видях и се влубих в нея фен съм на АУДИ имам 4еста да карам А8 2007г

служебна ли ти е А8-цата? аз до края на лятото имах служебни едно а8 4,2 2005та и две а6-ци 3.0 бензин 2006та, черни с кафяв салон, страшна кола е... карах и 3.0 тди, чисто ново беше - мн арно :hilezh:

ето я старата 90-ка, много доволно вървеше животното, 136 коня, а как се кефех на 5те цилиндъра да реват яко... :) сега мойто 1.8 не вади кой знае какъв глас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ето 4е все някои се намери да я вземе от там 4естно казано като я видях и се влубих в нея фен съм на АУДИ имам 4еста да карам А8 2007г
Ами не мойе да се кайе 4е ми е служебна А8 3000 с 4ерен салон ужас е направо а преди нея се кефих и на старата А8 1999г с фул екстри но новата е просто уникален автомобил това ми е ме4та но..........
Здравеи колега Васил би ли ми казал от къде си взе тази маска с която бижуто ти прили4а на B4 и колко ти е струвало ште ти бъда много благодарен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е тя, не е лоша, но има за доизкусоряване по нея, а нямам време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и моята красавица. Снимките са стари, ама сега е мръсна като я изчистя ше пусна оптимизирани. :hilezh:едната е с малко дигитален тунинг. ;)Нещо дигиталния тунинг не се е прикачил :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко от днешното миене на двигателя и темературния датчик монтиран преди месец от мен, правен от колегата Pif.

Плюс 15-ките приготвени за лятото.

resizeofimgp2971qm3.th.jpg resizeofimgp2950nk3.th.jpg imgp2933resizeaq2mj6.th.jpg

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце продаваш ли предната броня <_< .

Къде и за колко ти я направиха?

така си излиза от завода с камеи тунинг

и в булгария маи я няма но ина4е продавам цялото ауди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и по-нови снимки от мен. Предната броня я взех от "Вили дизайн", ама да знаеш че там са големи селяци, въоражи се с много нерви че се държат каточели си неканен гост, а не си отишъл пари да оставиш. И НЕПРЕМЕННО ако зимаш нещо от там го налагаш на колата да видиш дали пасва че много от нещата им са криви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...