Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Ето я и мойта кукла след днешната аВтоМивка :hilezh:

Pics1%20(300%20x%20400).jpgPics2%20(300%20x%20400).jpg

:hilezh:

Редактирано от van4o_recer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20012008513320x240sp3.jpg

20012008515320x240zs4.jpg

мойта кукла хах.. само че сега ауспуха вече е доста по-широк, елипсовиден не е кръгъл (сменихме гърнето) :)

ето и една снимка преди и сега :bia:

nowbeforeuf0.jpg

лека полека продлъжаваме работата по нея :)

Редактирано от Sv3TL10
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

С тия брони и огледала в цвета на купето + белите мигачи просто е друга кола. Ама и самата кола по-друг цвят ми изглежда, цялата ли сте я боядисвали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и мойта с белите мигачи, наистина промяната е доста голяма само от тях.... като сложа другата маска, летните гуми с джантите отпред и боядисам джантите черно/сиво, още повече ще се отвори :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата е пребоядисана моята, скоро излезе от гаража :hilezh: сега цвета е малко по-светъл и е с по-едра перла, има прагове, и вежди по калниците.. отказах се да я продавам и я направих непродаваема :lol: привързах се по тая кола и продължавам да я работя :) мерси за отзивите :)

21012008517320x240tv7.jpg

Редактирано от Sv3TL10
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата е пребоядисана моята, скоро излезе от гаража :flipoff: сега цвета е малко по-светъл и е с по-едра перла, има прагове, и вежди по калниците.. отказах се да я продавам и я направих непродаваема :hilezh: привързах се по тая кола и продължавам да я работя :P мерси за отзивите :D

21012008517320x240tv7.jpg

С риск да се отклоня от темата колега кажи колко ти излезе боядисването, че и на мене ми предстой? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата е пребоядисана моята, скоро излезе от гаража :flipoff: сега цвета е малко по-светъл и е с по-едра перла, има прагове, и вежди по калниците.. отказах се да я продавам и я направих непродаваема :hilezh: привързах се по тая кола и продължавам да я работя :P мерси за отзивите :D

Не се отказвай! Колата е станала супер! :P Кефи ме много повече от некви нови кенефи!

Редактирано от Jesus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се отказвай! Колата е станала супер! :hilezh: Кефи ме много повече от некви нови кенефи!

Мерси много :hilezh: радвам се, че се харесва и това ме надъхва още повече :) няма да се откажа, така или иначе остава вечно моя, имам още мнооого планове за нея.. лека полека ще стане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,ти си влюбен в тази кола-евалата. :hilezh:

Колега секи който е пуснал снимки тук пък и без снимки мисля че е влюбен в своята "красавица" :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега секи който е пуснал снимки тук пък и без снимки мисля че е влюбен в своята "красавица" :dance::bia:

подкрепям с все ръце

както съм казвал- б3 forever

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре аре всички дето сме с б 3 да си напишем скаиповете,аз го написах по горе в темата ама никои нема :dance: ,иначе за моята б3 какво ще кажете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...