Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здрасти колега :)/>/> Тук във Варна не съм обикалял да търся, понеже ми е по-лесно в интернет да питам, ама.. търся си част от страничната външна лайсна /от страната на шофьора/ на Ауди А6 Ц4 седан , която тръгва от предната врата, минава през задната и накрая има една малка част на задния калник. Е това малкото парче ми липсва. Трябва ли да си купувам цялата лайсна, която върви по цялата кола или може да се намери само това малко парче, което е 1-2см? :)/>/>

Редактирано от kickerbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,интересува ме какви салони имаш за А3 (въобше ако има налични).Ако няма да е проблем да ми кажеш цени и да приложиш снимки,прегледах темата и видях,че има,но снимките ги няма.Става въпрос за двуврата А3-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolega za Audi A6 c4 1994g 2000 kubika 16v 140ks da imash stapkovo motorche i cena da mi kajesh

В момента няма

Здрасти колега smile.gif/>/> Тук във Варна не съм обикалял да търся, понеже ми е по-лесно в интернет да питам, ама.. търся си част от страничната външна лайсна /от страната на шофьора/ на Ауди А6 Ц4 седан , която тръгва от предната врата, минава през задната и накрая има една малка част на задния калник. Е това малкото парче ми липсва. Трябва ли да си купувам цялата лайсна, която върви по цялата кола или може да се намери само това малко парче, което е 1-2см? smile.gif/>/>

Нямам здраво.

Здравей,интересува ме какви салони имаш за А3 (въобше ако има налични).Ако няма да е проблем да ми кажеш цени и да приложиш снимки,прегледах темата и видях,че има,но снимките ги няма.Става въпрос за двуврата А3-ка.

Имам няколко салона , цените им са от 200 до 300 лв според състоянието, коментар на цената на всеки салон според състоянието при оглед на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега търся десен стоп втора употреба(да не е напукан и одраскан), кори под двигател и този капак http://picbg.net/img.php?file=6a3344bc92123183.jpg за AUDI A6 2.5 TDI автоматик C5 1999г. ако имаш в наличност каква е цената?

Редактирано от sisley88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега търся десен стоп втора употреба(да не е напукан и одраскан), кори под двигател и този капак http://picbg.net/img...4bc92123183.jpg за AUDI A6 2.5 TDI автоматик C5 1999г. ако имаш в наличност каква е цената?

Ако стопа е за седан със сигурност има цената е 60 лв , за другите неща понеже не съм на работа да вторник , звънете на колегата който е на работа и утре/понеделник почиваме/ 0895435089 Иво

Колега касетофон дали проима .

има някакви, ако искаш разходи се утре, колегата ще ти покаже какво имаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако стопа е за седан със сигурност има цената е 60 лв , за другите неща понеже не съм на работа да вторник , звънете на колегата който е на работа и утре/понеделник почиваме/ 0895435089 Иво

Колега ще чакам отговор за друхите неща освен стопа във вторник тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще чакам отговор за друхите неща освен стопа във вторник тогава.

Кори под мотора имам само такива със забележки, другата кора до филтърната кутия я имам цената е 15 лв.

Колега преден капак за B3 имаш ли?

Имам

нов на разпродажба неоригинален-140 лв

втора употреба според състоянието :

100 лв в добро състояние ,на другите цената е надолу и се коментира според състоянието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам Audi A4 Allroad и искам да му сложа теглич. Казаха ми, че за да не се реже отзад никелираната кора под задната броня, имало такива които са с капак и когато теглича е свален, капака се слага и не си личи че има дупка. Има ли шанс да се намери такова нещо в БГ на по-нормална цена ? Трябва да е с дупки за 2 ауспуха.

Поздрави,

Ивайло Дочков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам Audi A4 Allroad и искам да му сложа теглич. Казаха ми, че за да не се реже отзад никелираната кора под задната броня, имало такива които са с капак и когато теглича е свален, капака се слага и не си личи че има дупка. Има ли шанс да се намери такова нещо в БГ на по-нормална цена ? Трябва да е с дупки за 2 ауспуха.

Поздрави,

Ивайло Дочков

Здравей колега, нямам търсената част и не знам къде може да се намери. Най -добре потърси в Порше, там би трябвало да могат да дадът отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, нямам търсената част и не знам къде може да се намери. Най -добре потърси в Порше, там би трябвало да могат да дадът отговор.

Аз отговора на Порше го знам, но не ми харесва :) Мерси все пак, ще търся друг вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи. Имаш ли дясното ел.огледало прибиращо се и десен мигач,ако имаш цена ако може smile.gif

колата е AUDI A3 8L 2000Г.

Втора употреба нямам такова огледало, евентуално за ново ми трябва повече информация, дали колата е фейслифт или преди фейса, 2 или 4 врати малко или голямо е огледалото.

2000 година колата трябва да е с целия фар, твоите фарове с отделни мигачи ли да , ако да в момента мога да предложа само нови ДЕПО на 20 лв бр има и оригинални на промоция на 30 лв бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кори под мотора имам само такива със забележки, другата кора до филтърната кутия я имам цената е 15 лв.

Колега кората до филтъра ще я взема само да кажа че е за седан (А6 2.5 tdi C5)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кората до филтъра ще я взема само да кажа че е за седан (А6 2.5 tdi C5)

Корите на авант и седан са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корите на авант и седан са еднакви.

Един колега от форума ми каза че не са аз лично не знам.

Къде мога да ти пратя данни за да ми ги пратиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега от форума ми каза че не са аз лично не знам.

Къде мога да ти пратя данни за да ми ги пратиш ?

Колега, за да не стават недоразумения с частите, не пращам по куриери, написал съм го в първите постове на всичките ми теми за части, работя само на място при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за да не стават недоразумения с частите, не пращам по куриери, написал съм го в първите постове на всичките ми теми за части, работя само на място при мен.

Извинявам се колега не съм обърнал внимание грешката е моя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли фарове за 80 s2?

евентуално, приблизителна цена?

нямам фарове с лупи за s2 ,имам само от целите фарове които се монтират на купетета 92-95 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей, търся кора Над двигателя за Audi A4 (B6) 8E - трябва ми сивия модел

Здравей колега, втора употреба нямам ,ако искаш нова-

0898715639 Ивайло Иванов, това е колегата който се занимава с нови части, най-добре е да се чуете по телефона, освен информацията която си дал тука ще трябва и вида на мотора, най- добре кода му и годината на производство на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...