Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здравейте търся за ауди 80 автоматичен смукач мотора ми е малко особен 1.6 вакумен електрически карборатор се води не мога нито карборатор да намеря нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега. От Ауди А4 1.9 1996-2000г. търся тръбите от компресора на климатика, радиатора и тези, които влизат във купето(вътрешното тяло), без дехидратора? Имаш ли ги налични и здрави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега. От Ауди А4 1.9 1996-2000г. търся тръбите от компресора на климатика, радиатора и тези, които влизат във купето(вътрешното тяло), без дехидратора? Имаш ли ги налични и здрави?

Нямам здрава тръбата която е от радиатора до компресора, другите ги имам продавам ги по 50 лв бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

случайно да имаш спортен филтър за А4 Б5 1.9 ТДИ 115 магарета ?

нямам

Коледа да ти де намира аудио система босе за Ауди А3 8Л 99-та година. Интересуват ме буфера, усилвателя, задни и предни тонколони.

Имам оригинален буфер с усилвател от а3 98 година, но доколкото знам не е Босе, цената му е 100 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гръмна ми сервото и сега намерих едно на Лукас с номер b01c 4a0612105 a,обаче няма помпа към него.steinigung.gif/> Моето серво има помпа,но номера е b21b 893612105 b пак на Лукас,обаче помпата не става за новото серво.steinigung.gif/> И сега си търся или спирачна помпа за това b01c 4a0612105 a ,или серво апарат-b21b 893612105 b.Колата е Ауди 80 б4 абт-1992 г.

Ако е възможно да ми кажеш дали имаш такива части и евентуална цена с доставка до Добрич.Благодаря предварително.

Редактирано от batiaro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гръмна ми сервото и сега намерих едно на Лукас с номер b01c 4a0612105 a,обаче няма помпа към него.steinigung.gif/> Моето серво има помпа,но номера е b21b 893612105 b пак на Лукас,обаче помпата не става за новото серво.steinigung.gif/> И сега си търся или спирачна помпа за това b01c 4a0612105 a ,или серво апарат-b21b 893612105 b.Колата е Ауди 80 б4 абт-1992 г.

Ако е възможно да ми кажеш дали имаш такива части и евентуална цена с доставка до Добрич.Благодаря предварително.

Колега не пращам по куриери, работя само на място с оглед на стоката от клиентите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, Търся части за Audi 100/200 c3. Благодаря предварително. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, Търся части за Audi 100/200 c3. Благодаря предварително. bia.gif

Взимал съм няколко такива коли за части, ако искаш пиши ми на лични какво точно ти трябва, ще проверя има ли го и ще пиша.

Здравей, имаш ли краш сензор за А3 на БОШ с номер 8L0959643A?

ще проверя дали има и ще върна отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей търся една част която незнам как се казва.

Но да обясня все пак значи това е клапата на която се закача жилото на газта и отдолу под нея има едни потенциометри за оборотите.Надявам се да си разбрал за какво говоря.Колата е ауди а4 1.6 бензин 95г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей търся една част която незнам как се казва.

Но да обясня все пак значи това е клапата на която се закача жилото на газта и отдолу под нея има едни потенциометри за оборотите.Надявам се да си разбрал за какво говоря.Колата е ауди а4 1.6 бензин 95г.

Доколкото разбрах търсиш дроселова клапа, имам една ,цената 150 лв, предполагам знаеш че като се сменя тази клапа се обучава за да не мени оборотите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще рече това

това ще рече , че някой трябва да я обучи на ваг ком или подобен диагностичен уред да не мени обороти.

И още нещо да попитам регулатор за налягането на горивото 4 бара за а4 1.6 бензин

имам оргинален втора употреба е 40 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...