Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Part No: 8N0 907 379 D ABS модул случайно да ти се намира.

само по номер ще ми е трудно да го търся, би ли казал- марката, модела и годината на производство на колата за която се търси?

Колега , цена на преден капак за А3 8L

втора употреба оргинален в отлично състояние-200 лв  имам и със забележки, цените им са по ниски според забележките, имам и нови с намалени цени, на 150 лв.

търся дистанционно за а4 2006г.

 нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

интересува ме имате ли стъклото за странично дясно огледало с подгряване и бленда за затъмняване, за Ауди А6 4ф, 2007 г.



Имате ли оригинална работеща сирена за аларма за Ауди А6 4ф, 2007 г. и тонколона, тази която се намира в арматурното табло.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,имаш ли датчика за маслото с двата извода(така наречената камбана) и гофрирания маркуч за Ауди 100-93г.ААД двиг.115 кончета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 
желая да ви попитам имате ли хидравлика (пълен комплект - рейка, кормилна щанга и всичките маркучета плюс шайбата за коляновия вал и всичките останали чаркалъци) за ауди 80 б3 1.8 моноинжекция, както и централно заклюване отново пълен комплект, също така и кори за вратите. Ако е възможно да ми кажете и ценички. Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, няма да съм на работа следващите 2-3 седмици, моля ви  задавайте въпросите си на колегата който ще работи вместо мен, ето телефонните му номера

0895435089 0899853999 Иво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...