Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

машинка нямам, пласмасовия панел около номера-50 лв, броня имам в добро здраве-120 лв, имам и брони с забележки,цената им се коментира според състоянието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,халогени за 100ца 2 броя търся.

Благодаря и лека вечер.

в момента само нови Депо 60 лв бр.

Здравей колега,

имаш ли рамка за радиаторите на а3 1.9 2002 (8L)

само нова 150 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте! Имате ли пластмасите, които са около ангренажите на 2.3 NG? Става дума за пластмасите, които се монтират на самия блок и покриват ангренажа.

 

Освен това, ми трябват решетките за стандартна Купе/Кабрио броня. За решетките на ето тази броня става на въпрос:

fe819487.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

втора употреба оригинална -60 лв, нова неоригинална-70 лв имам налични и двата варианта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

Търся вакуумно задвижван блок/клапа за променлива геометрия на всмукателния колектор

Това представлява:

post-97240-0-93120000-1442140465_thumb.jpost-97240-0-84830700-1442140475_thumb.j

За Audi A4 B5 Avant 1.8i 125hp 1998г. ADR Двигател

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега, въпроса ми е дали ти се намира глава за АУДИ 100 2,0 16V АСЕ мотора

и ако я имаш на какви пари я даваш, също и предна броня с отворите за халогените - цена

Благодаря ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ги, главата я продавам оборудвана с валове и клапани-200 лв, броня в добро състояние е 150 лв, в тази цена не са включени решетки и халогени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся дросел клапа или моноинжекция за Ауди Б4 2.0 90 (стъпковото моторче е с 6 крачета). Дросел клапата да не е сваляна и ми трябва с номер 0438201192 или 93. Номерът се намира не на самата клапа, а на железния корпус (от посоката където се гледат броя на крачетата на стъпковото моторче).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...