Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

а само части за него прадаваш ли? Или някои чял, но с частични праблеми и по-приемлива цена? :gmorning:

имам един който мога да дам за 60 лв, на части не продавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

читава турбина за Б4 1.9тди?

имам една дойде на работеща кола но ми се струва че има доста луфт на турбинката, ако на някой му хареса такава ще е 100 тина лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въздуховода от инжектора към двигатела за AUDI 80 DZ МОТОР
ще погледна и ще кажа
Колега,имаш ли дисплей за часовника на Б3
не продавам табла на части, само цели :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся десен халоген за Ауди 100 C4 HELLA!!!! Има ли ж наличност и каква ще е обявената цена..
нямам :rolleyes:
търся предна броня за б4
нямам хубави брони, имам две които са за ремонт цените им ще са по около 60 тина лева
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИНТЕРЕСУВА МЕ ЦЕНАТА НА (ВЪТРЕШЕН) СТОП И РАДИАТОРЧЕ ЗА ПАРНОТО (В КУПЕТО) ЗА АУДИ Б4

Редактирано от diyan75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИНТЕРЕСУВА МЕ ЦЕНАТА НА (ВЪТРЕШЕН) СТОП И РАДИАТОРЧЕ ЗА ПАРНОТО (В КУПЕТО) ЗА АУДИ Б4
хубав стоп е 40 лв, радиаторче за парно 15 лв , но мисля че е по добре да вземеш ново 40 лв им е горе долу цената за нови и иска да протече е по малък
Колега провери ли дали имаш ли въздухопровода от инжектора към двигателя за AUDI 80 1.8 механична инжекция
довечера ще ти кажа има ли :flehan:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имашли кората под двигателя за ауди Б4 ТДИ,ако имаш пиши на ЛС цена и от къде може да се вземе,мерси предварително

нямам :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена за гофрирания маркуч между дебитомера и дросела на АВК-то?
имаш лс :D
И аз бих искал да знам цената на воланчето без фланеца,тъй като фланец си имам.
продадох го
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже от доста места ми казват , че колеги, следят какви отговори с цени давам, и след това на лични съобщения предлагат по ниски цени, цени на частите ще давам вече само на лс, а ако същите колеги продължат да процедират по същия начин, ще почна да чета запитванията в техните теми и на лични на техните клиенти ще предлагам 30 % по ниски цени от това което предлагат , имена няма да споменавам те си знаят кои са :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже от доста места ми казват , че колеги, следят какви отговори с цени давам, и след това на лични съобщения предлагат по ниски цени, цени на частите ще давам вече само на лс, а ако същите колеги продължат да процедират по същия начин, ще почна да чета запитванията в техните теми и на лични на техните клиенти ще предлагам 30 % по ниски цени от това което предлагат , имена няма да споменавам те си знаят кои са :lol:

Бате Емо,Да го духат тез КАПУТИ.

Лично съм засичал Няколко от тях,да четат доста често С голямо Внимание Отговорите ти на запитвания от Колеги. Българска Работа :lol:

Успех :lol::lol: И не се Ядосвай на Паразитите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Емо, трябват ми некви читави решетки за бронята на 80 В3, имаш ли при тебе? И разни други дребни дивотийки, като емблема за задния капак - оригиналише, че мойта се оказа илиенци-дизайн; букси за кабели и др.

Едно приятелче си търси термометър за външна температура, ако ти се намира да му вземам един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже от доста места ми казват , че колеги, следят какви отговори с цени давам, и след това на лични съобщения предлагат по ниски цени, цени на частите ще давам вече само на лс, а ако същите колеги продължат да процедират по същия начин, ще почна да чета запитванията в техните теми и на лични на техните клиенти ще предлагам 30 % по ниски цени от това което предлагат , имена няма да споменавам те си знаят кои са :lol:

ебахти цървулите :lol:

така не се прави конкуренция !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...