Jump to content

хора дайте си мнението


cekata

Recommended Posts

колеги днес за ремонт на карбуратор от б3,ne-мотор, ме одръстиха-110лв-много ли са????

Ми зависи ;) ......

Ако са го инкрустирали с диаманти - не е много.

Иначе преди бях чувал ,че КЕЙХИН - 1 или 2 върви 100ина лв.

2-ра употреба.

Какво го болеше твоя??? /карбуратора де/ :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменил му е горивната игла,иглата на клапана и гарнитури някакви,центровка , демонтаж и монтаж-109,70лв.Това при Люси от орландовци,които го има в препорачителни сервизи в раздела-ремонти/сервизи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иглите с гарнитурите бяха около 40лв а труда -70лв

Явно хората ценят труда си... Всъшност труда им струва толкова колкото си готов да платиш. Ако вече си платил, няма причина да търсиш дали е скъпо или евтино. Това е трябвало да изясниш преди ремонта. Сега е малко късничко. Аз примерно сравнявам моята собствена часова ставка с тази която ми искат. Пробвай и ти така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко хора се занимават сега с карбуратори, още по- малко пък разбират. От една страна ми се струва съкпо, от друга, като отчета горния факт и цените на частите, май е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...110лв-много ли са????

Не са много,като се има предвид,че Люси си знае работата!Мисля,че ще останеш доволен и няма да имаш проблеми с карб-а повече! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко хора се занимават сега с карбуратори, още по- малко пък разбират. От една страна ми се струва съкпо, от друга, като отчета горния факт и цените на частите, май е нормално.

Мда, в момента майсторите на карбуратори са като часовникарите ... на изчезване са.

И ако ги откриеш някъде по-добре иди да ти ремонтират Omega , щото ремонта ще е по скъп от чисто ново Casio.

Да не говорим, че в бъдеще програмистите ще са основните автомонтьори :flehan:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте прави вчера поразпитах из Русе никой не можа да ми препоръча карбураторжия та ще я карам в София и тогава ще я правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!!!

И според мен цените са нормални, но при положение че карбуратора е регулиран грамотно и двигателя работи добре, а разхода на бензин сега вече е в нормите. Нали това е целта на занятието. Всичко това се извършва от специалист, АМА НАИСТИНА СПЕЦИАЛИСТ, и за това му се плаща.

Цените на ремонтните комплекти наистина са толкова.

Преди месец аз лично си купих такъв за "Кейхин" и си отремонтирах и регулирах карбуратора сам.

Друг е въпроса ,че когато купих комплекта с изненада установих, че 70% от нещата в него бяха излишни или не отговаряха по размери.(особенно "О" пръстенчетата) :hilezh::birthday: :birthday:

За "направи си сам" имам доста снимки ако някой се интересува от "КЕЙХИН - 1"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...