Jump to content

Recommended Posts

Честито, всичко което си направи човек му носи удоволствие в пъти от купеното, иначе аз предпочитам да да с гумени пръстени облечени педалите, по-удобни и практични са ми и при сняг и дъжд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех че ще имам проблеми , но трябва да ти кажа че нямам никакви при дъжд или сняг даже ми е по удобно :huh:

Интересното е че всеки който ги види ме пита дали се хлъзга, но не напротив а и все пак това не е гладка ламарина :flipoff:

Редактирано от patient
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата.

Ако не сте виждали моите педали:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2507...уминиеви+педали

Също мога да кажа че не се хлъзгат. Ако бяха от неръждаема ламарина щяха да се пързалят но алуминия не е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не им барна някакви по изкривени форми, особенно на газта

Направих ги със същата форма на оригиналните гумени, защото ги монтирах директно отгоре.Както сигурно сте забелязали на гумата за спирачния педал от дясно , има продължение надолу което ти подвежда крака в случай при незабавно спиране да не си закачиш крака отстрани на педала. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегата.

Ако не сте виждали моите педали:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2507...уминиеви+педали

Също мога да кажа че не се хлъзгат. Ако бяха от неръждаема ламарина щяха да се пързалят но алуминия не е така.

Добре само другия път фаските ги направи с конусен зенкер ,не със свредло,че ский как наръбени стават дупките.И на ниски обороти,не повече от 100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно казано наистина аграрски ми изглеждат, особено с тея болтчета отгоре, груби са, но щом на теб ти доставят удоволствие ... :hallo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...