Jump to content

Работещ VAG VIN decoder


AALEXANDROV

Recommended Posts

Да ти пусна да погледнеш онова сеатче от ДЕ, ма вече съм го взел и не знам искам ли да знам ако има лоша история... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 138
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гледа се, ако има кой да удари рамо, така или иначе не намерих човек... здраве да е, дано да е читава, че още преди да дойде ме излъгаха, че имала 2 ключа, а дадоха само 1..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах, то тва да е ключ да ти липсва. Ма за тва се дирят ора да я видят на място . На мен сЪ ми звънели да му питат дали ше погледна некъв навес на майната си и като им кажа че нема как  да ми загубят един ден за без пари и почват да се ослушват и да викат ....Абе ще видим.....И повече не звънят 😆  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Здравейте момчета, някой ако може да бутне едно рамо и да ми каже на този ВИН WAUZZZ4F36N158115  , какъв е номера на кутията, че за съжаление на моята кутия някой си тарикат е махнал планката с кода. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, открих го през Intercars, оказа се че има такава функция там, че ми трябваше да сверя на моята кола и на още една. Благодаря отново :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Към момента има ли работещ вин декодер, 2 дена търся и нищо не работи. Искам да си проверя колата с какви екстри и какъв пакет е излезнала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстрите не са записани във VIN-a. Те са изредени на отделен стикер точно под кода на боята, който съм оградил в червено по-долу. Стикера е в сервизната книжка и/или в багажника до резервната гума.

 

Списъка на екстрите е многото 3-буквоцифрени кодове под кода на боята. Използвай този декодер. Ще трябва да препишеш кодовете в него разделени с точка и запетайка. Пример: E0A;7A0;4UE и т.н.

 

 IMG_2652.thumb.JPG.0ac606a1123db67cf02db03f24574b48.JPG

 

1.jpg

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги, може ли някой да прави проверка по VIN, като си платя за това разбира се? 

Редактирано от D.Stoykov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...