Jump to content

Къде да не ходим!


Recommended Posts

Колеги в никакав случай не ходете в един сервиз намира се на ул.Сребарна по посока кам зоологическата градина преди голямата гумаджийница пряката в дясно и после пак в дясно сервиза няма име даже или поне аз не видях.Майстрчето Иван се казва некадърника мизерен отидох да ми направи диагностика тоя тъпак не стига че нищо не разбира ами само поразий нанася никаква диагностика не ми беше направил а ми махнал стъпковия мотор разбазикал ми дебитомера в резултат на което колата три дена след "ремонта" не е в джижение. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги в никакав случай не ходете в един сервиз намира се на ул.Сребарна по посока кам зоологическата градина преди голямата гумаджийница пряката в дясно и после пак в дясно сервиза няма име даже или поне аз не видях.Майстрчето Иван се казва некадърника мизерен отидох да ми направи диагностика тоя тъпак не стига че нищо не разбира ами само поразий нанася никаква диагностика не ми беше направил а ми махнал стъпковия мотор разбазикал ми дебитомера в резултат на което колата три дена след "ремонта" не е в джижение. :hilezh:

Доколкото си спомням по описанието и по името мисля че някой го беше похвалил този човек.Ставаше дума точно и за диагностика и за дебитомер.Или пак може да се бъркам.Ама пък много съвпадения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Сега е мой ред да кажа за мойте неволи. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ХОДЕТЕ В МОТОЕКСПЕРТ НА СИМЕНОВСКО АКО ИМАТЕ КОЛИ ЗА ТРОШЕНЕ ТАМ Е МЕСТОТО . ДАЖЕ И МАСЛО НЕ СМЕНЯЙТЕ ТАМ КАЗВАМ ГО ОТ ЧЕЛЕН ОПИТ. И ТОВА НЕ ЗНАЯТ ДАЖЕ КАК СЕ ПРАВИ НЕ СЕ МАЙТАПЯ. ТА ТАМ ДЕ ИМА ЕДИН ДОКТОРА МУ Е ПРЯКОРА ТОЙ Е НАЙ-ГОЛЕМИЯ ЛИОЛИО. ВАПРОСНИЯ ДОКТОР ПРАВИ РЕГЛАЖ ПРЕДЕН МОСТ ОБИКНОВЕНО АКО НЯКОЙ ИСКА ДА ПОГЛЕДА КАК РАБОТИ ЧОВЕКА МОЖЕ ЗА ГЛАВАТА ДА СЕ ХВАНЕ. ТА ТОЙ ГОРКИЯ И ЕДНО МАСЛО НЕ МОЖЕ ДА СМЕНИ.

ВТОРО МЯСТО КЪДЕТО ДА НЕ СЕ ХОДИ Е ВАЛВОЛИН ЦЕНТЪР ПАК НА СИМЕНОВСКО СУПЕР СКЪПО ВЗЕМАТ ЗА ТРУД ЧАКАШ КАТО ОЛИГОФРЕН ЦЯЛ ДЕН ЗАБАЛАМОСАТ ТЕ ДА РЕЧЕМ ЧЕ ИМ СВАРШИЛО СО-ТО И ТИ СИ ЧАКАЙ АКО НЕМАШ РАБОТА А ВАПРОСНОТО НЕЩО ТРЯБВАЛО ДА СЕ РАЗВИЕ БОЛТ ПРИМЕРНО ДА ГО НАГРЕЯТ ДОБРЕ АМА ТИ СИ ЧАКАЙ А 100 КОЛИ ВЛИЗАТ И ИЗЛИЗАТ А ТИ АКО МОЖЕШ СИ ЗАГУБИ ДЕНЯ ТАМ И НАКРАЯ ДА ТЕ РАЗТОВАРЯТ ЯКО. ТАМ ДЕ ОТИДОХ ДА МИ СМЕНЯТ ПОМПА ДОЛНА НА СЪЕДИНИТЕЛЯ НЕ СТИГА ЧЕ МИ СКАСАХА ГЛАВАТА ОТ ЦЕНИ 35 ТРУД ЗА 10 МИНУТИ ИМА НЯМА АМИ И 3 ДРУГИ БЕЛИ МИ ОТВОРИХА. ИМА ЕДИН КЕЛЕШ ТАМ ЧАВДАР ВОДИ СЕ ПРИЕМЧИК И РАЗБИРАЧ ОТ ВСИЧКО АМА ОТБИРА КОЛКОТО СВИНЯ ОТ КЛАДЕНЧОВА ВОДА КАКТО И ДА Е НА ТОЯ ЧАВДАР КОГАТО И ДА МУ УДАРИШ ЕДИН ВСЕ ЩЕ ИМА ЗА КАКВО. ЗАРАДИ ТЯХНА ГРЕШКА ТОЯ ГЪЗ ИСКАШЕ ДА МИ ПРАВИ СЪЕДИНИТЕЛ И СКОРОСТНА КУТИЯ. ПРОБЛЕМА ГО ОТКРИХ ПОСЛЕ САМ И ХОДИХ ДА ГО ТЪРСЯ ТОЯ ГЪЗ АМА БЯХ ТРЪГНАЛ С ГОЛЕМИТЕ ШАМАРИ И КОПЕЛЕТО СЕ ПОКРИ НЯКЪДЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнитрейт-Х колкото пъти ида ми окалпазиняват колата.Спрях да я правя там само части купувам и последния път гарнитури за главата на клапаните вместо за 2.5 ми дали некви грамадни за 4.2 и вместо дизелов бензинов горивен филтър.

Боже от къде ги събраха такива малоумници и негодници?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

D&N до гара "Подуяне" - големи тъпанари са....но късно се разбира....

Миналата пролет сменях окачване, разглабякме по-късно - тампоните бяха затегнати накриво - така, че да се скъсат по-бързо.

Скоро сменях спирачни дискове, искаха да ми сменят и лагерите отзад (защото им беше по-лесно). Отказах, и оня ми се закани, че след 2-3 месеца ще ида да ги сменям, щото немало да изкарат...

В събота, докато си карах, задно дясно колело засвири, все едно скърцат спирачките. Дигнах малко ръчната и свиренето изчезна. Слезнах, пипнах диска - студен. Ритнах гумата и вдигнах кръвното - даде половин-един сантиметър напречен луфт! Затегнах гайката на лагера с оборот и нещо!

ТЪПАКА в D&N въобще не е прибрал черупката на лагера, когато го е правил.

Тук мислех да напиша, че повече няма да стъпя там, ама може и да стъпя - да разбия мутрата на някой....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българска работа!В същият сервиз,но в "Овча купел" се държат по този начин.

Започнаха много добре,а сега са големи мърлячи.Точно понаправиха клиентела и се насраха на метеното!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Като не прочетох преди да отида в Дунев сервиза на "червено знаме"... сменях задни амортисьори, не бяха нагласили пружинитеи колата скърцаше като циганска каруца... от едната страна се разскърца 15мин след като излезох от сервиза, другата - на следващия ден... Изгубих си два следобеда в смяна на два амортисьора.... Нямам думи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ходете в сервиз СитиАуто или АутоСити (изхвърлих им визитката) в Дървеница, зад обръщалото на автобусите за Бистрица.

Отидох там за реглаж на предницата по препоръка на приятел - били много свестни. Оставих колата и след 1 час отивам да си я взема. Казват ми, че кормилната рейка хлопала, едни втулки били за смяна и няма смисъл да правят реглаж. Въобще да не я карам тая кола, че е опасно. Питам за цената на ремонта при тях.

Отговора:

Рециклиране на рейка - 300 лв. :birthday:

Втулки - 2х40 лв. = 80 лв.

Работа - 130 лв.

Записах час за след 2 дена, закарах колата и смотаняците по обед ми звънят (иначе ми казаха че ще я работят цял ден) - Колата е готова, спестихме ти пари! Рейката не беше за ремонт, оправи се със затягане.

Сметката:

"Ремонт" на рейка - 60 лв.

Втулки носачи - 2х45!!! лв. = 90 лв.

Хидравлично масло - 25 лв.

Труд - 130 лв.

Реглаж - 15 лв.

Резултата:

Рейката пак си хлопа (после :musik: Мишо от Горубляне ми обясни за въпросното хлопане и се оказа, че рейката си е наред).

Рейката така е "ремонтирана" че волана не се връща сам след завой...

Некадърници...

Не ходете там :magic: невъоражени.... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автотапицера на Бул."Ал. Стамболииски" (231-239 там някъде, не съм 100% сигурен)

Прави ми тапицерия на тавана и понеже не смееше да дърпа, аз си я свалях кората и почупих това онова, мизерно изглежда, не ми уплутни добре шибедаха, 2 пъти се връщах за рекламации и накрая платих 80 от уговорените 120лв. и пак много му оставих...

Абсолютен мърляч...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да не се ходи в Аутотехника и Унитраде-Х. Първите взимат адски много пари без гаранция че ще ти оправят колата, а вторите ти продават Китайски части за Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Така само да допълня за Автотехника. Преди месец си дадох колата да ми я оправят защото предърпваше и оборотите играеха. Отивам там и ги питам какъв е проблема. Те ми отговарят че компютъра е показал дюзата. Хубаво, правя аз каквото казват и хоп сметка от порядъка на 900 лева. Питам ги, това ще оправи ли проблема с предърпването? Даааааа ми вика приемчика. Правят магията в Автотехника и хоп, Пешо е с 900 лева вътре но уви предърпване все още има. И сега викам момчета, нали беше дюзата проблема? Ами оказва се че са ти валовете ми викат некадърниците. "Ходи в Порше, ще ти ги сменят за 4000 лева". Да, точно тогава им теглих една майна и отидох при майстора Мишо. И какво се оказа? чисто и просто смяна на масло и филтър на мултитроника на А6 2.5 тди. След тази смяна колата затихна. Да ама некадърниците в автотехника не ми го казаха това а само ме гледат като канарче. Да ама канарчето не каца 2 пъти в лайната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да кажа нещо за Аутотехника преди 98к им оставих колата за смяна на предницата всичко. Преди 6к смених накрайниците кото старите който свалих бяха ОРИГИНАЛНИ пазя ги.

Миналата седмица смених тампони стабил щанга шарнири и пак накарайници амортисьори и тампони макферсон., това което свалих беше оригинално освен аморттисьорите (kayaba). БЛАГОДАРЯ ВИ.

Редактирано от shwepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Според мен ходете в някой квартален сервиз и търсете омазан майстор с прошарена коса. Ще ви свърши работа. И то точно каквото ви трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ходете в някой квартален сервиз и търсете омазан майстор с прошарена коса. Ще ви свърши работа. И то точно каквото ви трябва

Препоръчаните сервизи/майстори са за другата тема - нещо си се пообъркал май... :hilezh:

П.П. Хайде модераторите - изтрийте последните бла - бла, че оспамихме темата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ходете в някой квартален сервиз и търсете омазан майстор с прошарена коса. Ще ви свърши работа. И то точно каквото ви трябва

Може да е омазан и с прошарена коса, но поне няма да се гаври с нас като господата от Унитраде,Автотехника и Порше...Ходи при тях, поне там е чисто и има климатик даже!. Изпий едно кафе и после се попитай с колко ме навътриха хиените? А после като не ти оправят колата, поне ще пиинеш още едно кафе и ще видиш втори климатик от парите които ти си дал без резултат за твоята кола. Балъци навсякаде! Дошъл си в грешния форум. Тука сме хора пострадали от такива "чисти" сервизи със майстори миришещи на парфюм.

Редактирано от petar76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не съм доволен от Фулда и от Технопарт на Симеоновско шосе.Фулда ми сменяха маслото и бяха забравили да ми завият болта на пробката, а Технопарт са си откровенни престъпници оставих си колата на ремонт на ходова част и проверка на мотора, че губише охладителна течност и така ми потрошиха колата, че отидох с пътна помощ и си я взех без да плащам нищо, но най-интерестното беше, че докато се разправяхме дойде гневен притежател на Опел Вектра и се оплака, че са му взели 140лв. за каре и смяна, но колата продължава да тропа при което те му отговориха - Нищо ще Ви сменим и другото и ще престане да тропа.

Аз Ви казвам равни нямат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

в Пловдив се намира тоя мръсник....излъга ме при основен преглед на окачване на колата ми преди покупка,след това ми продаде две пробити гуми,след това....а бе не ща да се сещам: Сервиза се намира в така наречената "Шекер махала" от страната на гробищата-срещу самия страничен вход на гробищата....Ако някой друг има подобни "топли " чувства към майсторчето(работи с невръстния си синковец Николайчо) тръгваме да му се обадим за по едно питие с моряшки бой на финала :blink::):bia::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не препоръчвам ВИП Сервиз в Младост, до битовия комбинат.

Едно че се мотаят много, второ че работата не е ясно колко качествено я вършат, имало е случай и аз, и колеги да се връщаме при тях, а и не на последно място - дерат кожи...

за пример: смяна на маншон каре, тампони макферсон и преден десен лагер - 220 лв, от които 100 лв частите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е омазан и с прошарена коса, но поне няма да се гаври с нас като господата от Унитраде,Автотехника и Порше...Ходи при тях, поне там е чисто и има климатик даже!. Изпий едно кафе и после се попитай с колко ме навътриха хиените? А после като не ти оправят колата, поне ще пиинеш още едно кафе и ще видиш втори климатик от парите които ти си дал без резултат за твоята кола. Балъци навсякаде! Дошъл си в грешния форум. Тука сме хора пострадали от такива "чисти" сервизи със майстори миришещи на парфюм.

Нещо не си ме разбрал (явно) - и аз се присъединявам към всеобщите негативни отзиви за лачените сервизи. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа,да НЕ ходите в автосервиз "Митвас" в Драгалевци!!!

Хем съм при доверен човек,а вече 10-ти ден си чакам колата,като непрекъснато ми се обяснява за некви болни,порязали се майстори,забавяне от трети лица и тем подобни!!!

Представям си,ако бях отишъл,като обикновен клиент-сигурно 1 месец,макар че не винаги става така.

Не се лъжете,работят БАВНО,но за сметка на това СКЪПО!!!

П.П. За качеството, не бих могъл да се произнеса, защото просто не съм капацитет!

Редактирано от BADJO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moto "Expert" на бул. Черни Връх към Драгалевци. Ако искате колата ви да бъде ремонтирана от "майстори на по 19 20 години отидете там. Не ми се впуска в обяснения но само ще ви кажа че днес ми блокира двигатела след като миналата седмица ми смениха вала. Добре че уживях. Редактирано от audi_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да добавя/дето не съм капацитет/ за качеството!

Откакто ми смениха всичко по предницата,не смея да карам по павирани улици и по-неравни такива,скърца като каруца! Ужас!!!

Пак повтарям,чуете ли за сервиз "МИТВАС" в Драгалевци,бегайте далече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...