Jump to content

Къде да не ходим!


Recommended Posts

  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

преди малко се прибрах в София с пътна помощ, защото ми се скъса ангренажния ремък, а го смених преди месец гаедно с ролките и минах само 1000 км. направих голяма грешка че го смених в това подобие на сервиз намиращ се тук " майстора " се казва ахмед, той и всички останали са боклуци, сега трябва да сменям двигателя. ;);););)

не ходете в този сервиз, и повтаряйте мойта грешка.

не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз.

не ходете в този сервиз

само кретени са там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сервиз за реглаж на предници в Борово,малко след площадчето...За смяна на щанга на рейката + реглаж 110лв за работа...При положение ,че сега колата ми тегли на дясно! :hilezh::hilezh:

КОЛЕГИ,НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди малко се прибрах в София с пътна помощ, защото ми се скъса ангренажния ремък, а го смених преди месец гаедно с ролките и минах само 1000 км. направих голяма грешка че го смених в това подобие на сервиз намиращ се тук " майстора " се казва ахмед, той и всички останали са боклуци, сега трябва да сменям двигателя. :f_ck_you::rotcol::wall::nixweiss:

не ходете в този сервиз, и повтаряйте мойта грешка.

не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз,не ходете в този сервиз.

не ходете в този сервиз

само кретени са там

Колега, ако ремъка и ролките са купени от тях, отиваш и се разправяш, но ако ти си си купил някакъв ремък менте, вината не е в сервиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз имах неприятната среща с едни лаици, когато си купувах Ауди-то А6 ми казаха, че щом работи "равно" значи й няма нищо на колата, а аз исках да я прегледам на компютъра - диагностика, а те за 5 секунди на ухо ми направиха "диагностика". А след като смених ангренажен ремък, ролки и т.н. при майстор (личен мой приятел) се оказа, че като подкачи на РС-то е било променено (по електронен път) запалването, т.е. изпреварване се е получило и съответно се е увеличил харча на гориво....

Това е малко забутан сервиз: http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=5cc69150...;Map18_16.y=166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ходете в Юнитрейд Дружба и Овча Купел. ХЕЕД Надежда НЕКАДЪРНИЦИ И СМОТАНЯЦИ В СУПЕР ДРИСЕЛ. :hilezh: :hilezh: за нищо не стават могат да ти вземат само парите и нищо да не направят.Ами това е развалено сменяй ами онова е разварелено сменяй и само набиваш пари и К*Р нищо не става.Абе ''специалисти'' :hilezh:

Редактирано от jmiim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ходете в Юнитрейд Дружба и Овча Купел. ХЕЕД Надежда НЕКАДЪРНИЦИ И СМОТАНЯЦИ В СУПЕР ДРИСЕЛ. :hilezh: :hilezh: за нищо не стават могат да ти вземат само парите и нищо да не направят.Ами това е развалено сменяй ами онова е разварелено сменяй и само набиваш пари и К*Р нищо не става.Абе ''специалисти'' :rolleyes:

Колега не зная кво не ти хареса в ХЕЕД 91 в Надежда, но аз съм много доволен от тях. Може би взимат малко по-скъпо от някой гаражен майстор, но пък за диагностика на ходова част и реглаж на преден мост бих казал че са доста напред. /аз карам А4 :hilezh: / Като си запазиш час веднага ти взимат колата, не те размотават, дават гаранция. Изненадваш ме.

А за цените сравни ги с тези на аутотехника примерно и ще ти се стори че е без пари. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не зная кво не ти хареса в ХЕЕД 91 в Надежда, но аз съм много доволен от тях. Може би взимат малко по-скъпо от някой гаражен майстор, но пък за диагностика на ходова част и реглаж на преден мост бих казал че са доста напред. /аз карам А4 :D / Като си запазиш час веднага ти взимат колата, не те размотават, дават гаранция. Изненадваш ме.

А за цените сравни ги с тези на аутотехника примерно и ще ти се стори че е без пари. :bia:

Да бе по ходовата част са номер 1 :blink:

Преди време ми сложиха новите гуми обратно на посоката на въртене указана на самата гума :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Значи искам да ви кажа да не ходите при Оги от Девил Тунинг.

Неговите хора си оставиха ръцете.

В интерес на истината ми направиха счупената броня като нова, но до там.

Ако ви покажа с какви болтчета и по какъв дърварски начин ми е нагласен фара.

Ходих два пъти да ми го нагласят и все .!.

Как има разстояние между фара и решетката на B4-ката ще ви прилошее.

Разстоянието между капака и калника въобще не го коментирам.

Отделно ми сложиха нов мигач, който някъде изпадна на третия ден.

Абсолютно некомпетентна история.

Сега ще ходя да си купя нов и сам ще си го сложа и ще търся някъде да ми дооправят колата, след като тия мърлячи само взеха пари <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна-сервиз"Мотор консулт"<занимават се само с диагностика и ремонт на горивна апаратура.Шефа им е зав. катедра по същото в МЕИ!--- ЗАБРАВИ!!!Оказа се че 2.5години си мъча колата,като я карам с не добре центрована ГНП,при полужение че 2-пъти съм я карал при тях на комп. диагностика!Оставих около 250лв.на вятъра заради тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Лятото ако сте на ваканция тук,не ходете в сервиза на ситроен в Несебър,каквото и да стане !!! ще ви вземат парите за цялата ваканция :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги не ходете в "Ка Спорт" Стара Загора. Сервиза се намира в кв. Индустриален( база "Никон" ).

Баща ми оставил Опела там само да видят къв е проблема и да се обадят , но без да отварят двигателя. Шефа им звани и вика ами ние отворихме двигателя ( а не е трябвало естествено ) и ремонта ще е 2300 лв ?!? ( тя астрата не струва толкова ) Викам им дайте ми колата - а неможе даи 170 лева дет ти отворихме главата ?! След 2 дена си взех колата без да им дам и 1 лев . Главата в багажника и едно палово въже и да ме няма.

Казвам ви бягаите от тези измамници. С всички сили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

НИКОГА, НИКОГА и при НИКАКВИ обстоятелства не ходете в сервиза на Дунев на картинг пистата в Студентски град.

Едно, че ходих за една неработеща лампа на таблото 4 (четири) пъти и все оплескваха по нещо, но през няколкото часа, които ми се събраха да вися там се нагледах на такива неща, че чак ме е страх да говора.

Изумяващо е как е възможно една такава сравнително добра база, направена с ужасно сериозна инвестиция, да се използва по този унищожителен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ей тука на ъгъла на Раковски и Сливница не ходете в никакъв случай - дето пише ремонт на стартери и алтернатори. Собственика е един дърт побелял педераст. Кара една Лада, мързи го да работи, като поеме ангажимент за някъква работа не си го изпълнява, да не говорим колко мотае клиентите си. А и не разбира много - върна ми един стартер разглобен, а му го дадох цял, не можел да го оправи, а после аз си го оправих сам.

post-3711-1212917700_thumb.jpg

Редактирано от JohnP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дъртите алтернаторджии там се чувстват малко вездесъщи, щот цяла София ги знае и се изживяват като некъв монопол. :unsure:

Аз неслучайно в "препоръчани сервизи" бях споменал едни коренно различни истински професионалисти на бул.Тодор Мушанов между Кр.Поляна и Овча купел. точно след OMV-то и преди Шел-а. Там нещата са истински. А дори собственика е лют Ауди-фен. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истински професионалисти на бул.Тодор Мушанов между Кр.Поляна и Овча купел. точно след OMV-то и преди Шел-а. Там нещата са истински. А дори собственика е лют Ауди-фен. :hilezh:

Подкрепям мнението със двете кунки!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята на кратко...

Миналия четвъртък ми лепят гума в сервиз Диагонал на бул."Европа"..., карам оттогава 400км. и изведнъж започва да почуква, веднага сутринта отидох при майстор(прителче), гледа вика, "не виждам нищо, утре ще я качим на подемник и ще разберем какво и е" -ОК, ама шума се засилва и след 50 км. е нетърпим...

ПОчвам да обикалям сервизи, навсякъде заети, накря в един ме взеха качиха колата опъват тик-там, няма..., тампони, амортесьори, накрайници, щанги... привидно всичко е здраво :hilezh:

Сваляй вика да направя едно кръгче...

тамън сваля и вика"ааа къде ти единия болт на джантата, ааа ма те и другите 3(включително и секретния - забележете) се въртят на ръка - от това ще да Е"

Стяга болтове, и аз веднага в сервиза..., обяснявам, каква е ситуацията и управителя се мръщи...

Казвя не е възможно, ако беше от нас проблема веднага щеше да прихлопат а не след 400км., е да ама те не са били дозатегнати викам, няма такъв вариант, причината не е в нас, че и оня сервизник се сети че ги бил затегнал...

Скандали(културно естествено), разправии, не си поемат вината и това Е.

Поисках книгата за оплаквания - нямали такава, и в тука вече взе да ме заплашва - да не се занимавам с глупости...

От 2 часа телефона на КЗП дава заето, ще им обадя аз..., майната им на 4-те лв., ма в крайна сметка трябвая да си търсим правата НАЛИ?

Собственика ме убеждава че са се опитали да ми крадат баш тая гуми и това че били развили и секретния болт не било проблем за крадците...

Честно казано ползвал съм услугите им и друг път без да имам проблеми, но отношението при рекламация ми подейства като шамар..., собственика(или управителя) се е як дебеловрат около 130-140 кг. мъжага!

Гуми център "ДИАГОНАЛ" - нИкОга пОвЕче :hilezh:

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Не ходете в сервиза за автоклиматици зад РУМ-а в Младост. Прегрях Аудито и трябваше да сменям радиатор на парното. Записах се за след една седмица и като дойде време отидох да го поправят. Шефа им каза, че могли да ми сменят само радиатора, а причината за прегряването (датчици, релета и т.н) да съм ходел някъде другаде да го поправят, щото имали много работа с автоклиматици и поправката на парно не им била приоритет :stupid: Това след една седмица чакане да ми дойде реда за великия им сервиз :hilezh:. Професионално отношение по нашенски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...собственика(или управителя) се е як дебеловрат около 130-140 кг. мъжага! :rolleyes:

Тия са най-лесни (е, стига да не те докопат в прегръдка, но и тогава...) Бавни, тромави, като на забавен каданс, от две крачки се задъхват, освен това, в името на физиологичния предразсъдък, са убедени в силовото си надмощие, което ги прави невнимателни и разсеяни, и въобще, трябва ти само един лоу-кик, да му обърнеш коленната става, и после го почваш на спокойствие ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...