Jump to content

Къде да не ходим!


Recommended Posts

@kpematop  Така е няма спор. Просто при мен се случиха поредица от негативни неща, които за мен са неприемливи. Смених си майстора и всичко е точно. Плащам си малко повече, но нямам никакви проблеми.

От друга страна ти пък си пример как продължаваш да си държиш ниво. Когато имах проблема с прегряването на А8-цата ти упся да го намериш, видя, че колата е тунингована неграмотно и ми сложи дефаулт картите (по мое желание), направи ми ъпдейт на софта на кутията и всичко беше точно. 

Година - две след това пратих при теб сестрами с една бяла бензинова а4 3.0 tfsi и тя също остана доволна от работата ти.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На 15.04.2024 г. at 10:55, OvivO написа:

@kpematop: със смукане през щеката получава ли се добре? Примамливото е, че е бързо, чисто и лесно. :)

От години ми го сменят така. Няма корИ, пробки и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@petio_venkov: понякога си е добре да се свали кората, за да се огледа за течове и други неща.
А и си мисля, че през пробката ще излязат повече отлагания и мръсотии.
Иначе е най-лесно и бързо през щеката. Може да пробвам и аз :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/15/2024 at 11:11 AM, slavista said:

@kpematop разбрахме се да сложи силикон и със вакуум да се сменя , но това нещо не се случи .Два пъти съм карал кола в официален сервиз и отношението беше друго. За тази кола четох , че там били невероятни некадърници и от мнения реших да я правя при румен.Не искам по никакъв начин да омаловажавам труда и желанието , но това е моят опит .Горчив , с дълго чакане и свършен на половина , ако изобщо е свършен.

Мислех изобщо да не се включвам в темата ,но реших , че ще бъда в помощ на колеги , които са се чудили.

Разбрахме се когато наближи смяната на масло да свалим и огледаме картера и да го отстраним дали с друг картер или със силикон да го запечатим и вече да се смуче през щеката. Много ти е къса паметта и споделяш само това което ти изнася.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/22/2024 at 8:53 AM, Rumen_Service said:

Разбрахме се когато наближи смяната на масло да свалим и огледаме картера и да го отстраним дали с друг картер или със силикон да го запечатим и вече да се смуче през щеката. Много ти е къса паметта и споделяш само това което ти изнася.

Румене , казвам нещата ,които преминах и не съм доволен . Споделям опит с останалите в групата . Истината е такава ,че съм бил коректен във всяко едно отношение с теб ,а в замяна съм чакал със седмици да ми се погледне колата ,а имаме уговорки от месец преди това . Не ми харесва и го споделям с останалите в групата . Ти се опитваш да ме изкараш мен виновен и т.н ? Аз бях твой клиент и това е изцяло моето мнение . Смятам ,че е редно да спрем да дълбаем в темата и да си пожелаем здраве и късмет за напред ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.04.2024 г. at 8:53, Rumen_Service написа:

или със силикон да го запечатим

когато "майстор" предложи "запечатване със силикон" за да се "спрат течове", БЯГАЙ С ДВЕСТА оттам. Тоа е далеееееееееееееЕЕЕЕЕЕЕЕЕЧЕ от това, което "прави".

 

Демек е пълен профан в "автосервизният" "бизнес".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...