Jump to content

Recommended Posts

Castrol TDA дизел.Много хубава добавка,слага се грам на литър.Струва около 18 лева.едно шише е достатъчно за 500 литра нафта.няма да збъркаш.

най-важното е че това не е присадка а добавка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Castrol TDA дизел.Много хубава добавка,слага се грам на литър.Струва около 18 лева.едно шише е достатъчно за 500 литра нафта.няма да збъркаш.

най-важното е че това не е присадка а добавка

Относно кастрол,постоянно ли се слага или има период в които колата да по4ине.В смисъл дали е добре за двигателя да се слага непрекъснато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно кастрол,постоянно ли се слага или има период в които колата да по4ине.В смисъл дали е добре за двигателя да се слага непрекъснато.

ТДА на Кастрол според мен е една от малкото добри предложения за добавка на нашия пазар. На накои от служебните коли слагаме такива, нямат никакви проблеми.

Добавката може да се ползва постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТДА на Кастрол според мен е една от малкото добри предложения за добавка на нашия пазар. На накои от служебните коли слагаме такива, нямат никакви проблеми.

Добавката може да се ползва постоянно.

А провали ли сте без добавката? Ей така за опита! Аз съм сигурен, че пак няма да имат проблеми.

Не знам, ма за година и половина каране на дизел, все повече се убеждавам, че добавките имат предимно психологически ефект! :hilezh:

Честно казано не мога да си представя как би променило химическите и температурни х-ки на нафтата вещество разтворено 1/1000!!! :blackey:

Бих искал да е истина, да има некъв ефект от целата работа, ма аз лично не съм забелязал! И без и със добавки 10 годишната ми печка си пали, както и през лятото.

Сега, не знам дали защото сипвам само алпин дизел. Може би ако сипвах неква евтина нафта, добавката е решаваща... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А провали ли сте без добавката? Ей така за опита! Аз съм сигурен, че пак няма да имат проблеми.

И ти си прав - все пак колите са нови и от баничарка до 3.0 ТДИ всичко се поддържа по фирмените сервизи.

Може би добавките са не за двигателя, а за мозъка на притежателя на возилото :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...