Jump to content

Audi Coupe 2.3-136 k.s VS Golf 2.0 GTi-115 k.s


cekata

Recommended Posts

КОЛЕГИ ПОНЕЖЕ БРАТ МИ СЕ ДВОУМИ МЕЖДУ ДВАТА АВТОМОБИЛА И ГО НАВИВАМ ОТ СЕДМИЦА ДА КУПУВА КУПЕТО,НО ТОИ Е ИНАТ И ДНЕС РЕШИХ ДА ПУСНА ТАЗИ ТЕМА ЗА ДА ГО НАВИЕМ ЗАЕДНО И ДА МУ ДОКАЖА,ЧЕ АУДИТО Е С КЛАСА НАД ГОЛФА.БРАТ МИ ДЪРЖИ НА УСКОРЕНИЕТО НА КОЛАТА И ПОДРЪЖКАТА ДА Е ЕВТИНА!!!ЗА КЛАСАТА НА АУДИТО НЯМАМ СЪМНЕНИЕ,НО ДАЛИ ЩЕ УСКОРЯВА ПО-БъРЗО ОТ ГОЛФА,ИМАЙКИ ПРЕДВИД РАЗЛИКАТА В ТЕГЛОТО НА КОЛИТЕ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега, всичкото хубаво, ама хайде да те замоля ако може да пишеш с нормален шрифт ( по форумите писането само с главни букви се приема за крещене)!

По темата:

Разбира се, че бих заложил на AUDI!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, всичкото хубаво, ама хайде да те замоля ако може да пишеш с нормален шрифт ( по форумите писането само с главни букви се приема за крещене)!

Някоя от бутилките изпуска метан - понадишало се е момчето, нема му обръщаш внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бих посъветвал брат ти да си купува голфа...

и да се изнася по посока ускорение и ефтинка поддръжка ...

Егати критериите за избор на автомобил ...

Па и сравнява тенекето с 2.3 .... петак ...

Плашим се ...

Да зима голфа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да покара и двете и да си реши. Лично аз съм за купето. Даже в скоро време мисля да си взема нещо такова с куатро.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи подразбирам че имаш предвид голф 3, така че лично ще повърна от голф, но ако е потдържана GTi-ка мисля че относно вървене няма да съжалява, харчлъка на горива ще е по-малко със сигурност, като се качи в колата ще повръща от интериора, ако не е с хубав оптичен тунинг (не поп-фолклорен) няма да има по добра визия от купето и тука не си споменал годината и куп други фактори така, че е много относително. Ако имаш пари - аудито ако ли не - голфа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами кво да ти кажа аудито си е ауди и все пак е купе и на външен вид е по-добре и на вътре6ен дизаин а голф 3 са си наи куците коли (нали в сравнение с ауди)имам един приятел с голф 3 същият мотор и моят мотор е същият значи на старт малко ми дурпа но на дълго,не може,аз карах с 208км и тои беше зад мен с около 200метра.незнам дали голфа толокава си може но просто не можа да ме мине.а и да ти кажа друго значи моето ауди е 88г.2000куб.115к.с. а голфа е 95г. 2000куб.115.к.с. и вече е изгнил праговете му ги няма добре че има някви пласмаси та не се виждат и от долу малко зад шофиора леко изгнила дупка,та така че кажи на брат ти ако се е навил на голфа по добре да се откаже.това е моето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора на този Голф е малко слаб за купето.

Да ве слаб друг път.Достатъчно доволно си върви!!!.Моя избор също би бил купето по две причини... първо са ми огромна слабост и второ ЗА БОГА това е купе с петак ;):unsure: .Мисля няма нужда от коментар за външния вид и интериора,всички знаем че Б3-ки и Б4-ки имат вечния интериор,всичко си е на мястото,всичко е направено както трябва,не като голфа... малко по студено и се почва едно скърцане на пластмасите едно тропане,лопане и т.н.И все пак ако е решил да е голф.... нека бъде вентилов ;) поне да знае че навървява

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АУДИ Купе, с който и мотор да е :unsure:

Това е една от най красивите коли за мен (4 години карах такова) и стойка има (особено, ако е като моето с оригинално спортно окачване, лееко по ниско от нормалното, но не чак да "лази") и дизайн, а за усещането вътре да не говорим... не, че искам да кажа нещо лошо за Голфа, ама... не може да се мери с Купето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо за БОГА!!! ПРЕСВЕТА ПЕТКАНКЕ!!! :unsure::blink::unsure:

OOOO пресвети Петке.... да се слави името ти... звука ти... нека пребътат 20-те ти клапана и носиш само радост и удоволствие АМИН!!! ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а голфа е 95г. 2000куб.115.к.с. и вече е изгнил праговете му ги няма добре че има някви пласмаси та не се виждат и от долу малко зад шофиора леко изгнила дупка,та така че кажи на брат ти ако се е навил на голфа по добре да се откаже.

тройките не гният,освен ако не са удряни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема взе да става тъпа. :blink:

A и 136 коня е с 10 клапана ако не ме лъже паметта :hilezh:

Колкото до голфа - ами не е толкова стойностен автомобил, дори и да е с 650 коня пак е калпав :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога съм казал че не върви повече от АБК авант???

2.3 136 коня съм карал на C4-ка, върви колкото ABK при Б4-ка, но на купе ще пори асфалта :blink:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OOOO пресвети Петке.... да се слави името ти... звука ти... нека пребътат 20-те ти клапана и носиш само радост и удоволствие АМИН!!! :blink::blink:

772224_orig.jpg772224_orig.jpg772224_orig.jpg:hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога съм казал че не върви повече от АБК авант???

2.3 136 коня съм карал на C4-ка, върви колкото ABK при Б4-ка, но на купе ще пори асфалта :blink:

Е ти го карай на ЮМЗ па искай да върви :hilezh::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та по темата,определено аудито е доста по качественно,но купе с евтина поддръжка няма,не че голфа се поддържа много по ефтино.Ако има повечко финанси купето е колата иначе и голфа не е лош, това е според мен. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно братът още е млад и горещ.

Затова да взима Голфа, да му смачка главата от каране, да го хвърли на болкука, а после да си вземе купето и ще оцени какво има.

Това е моето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да се сърдите,но ще пусна темата и във форума на vw.брата днес гледа едно купе б4 за 2800лв!!!!колата му е харесала,но все оше се двоуми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двете коли вървят почти на едно ниво от 0-100 км/ч, така че не виждам къде е приемуществото на голфа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...