Jump to content

Колко сме с Б2


Niki001

Recommended Posts

  • Отговори 828
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Вечното дерби беше АСЕ vs NG ма вече нещата почват да придобиват комичен вид. Дросели, пружини тунЕк некъв страшен иде реч. :lol:

П.П И към тунерО не бъди толко сигурен, че ти си откривателя на валовете. :hilezh: 272 градусов вал на NG питай некой там от корифеите около теб кво е. Ако не знаят после щи кажа. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б4-с двигател NG-ускорява за 9.8 до сто-не знам защо си мислиш,че е много вървежен.Не искам да спорим-аз вярвам на очите си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На правата че се разбере! А може и по завоите,аз си падам :hilezh:

Е стоя череп,къде има шпритц от самоует :bia: :bia: :lol:

dsci0913.jpg

Редактирано от Niki001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам,че сме го пробвали срещу ACE или NM-там вече ПРЕДПОЛАГАМ,че нещата ще са други,обаче NG-то го прави смешно! Та много ще се радвам някой с SF ако земе да отдели 100 кинта за разпределителен от DZ и да направи така карбуратора-ако му се удава разбира се,следващата седмица колата влиза за боя,до няколко седмици се надявам да сме сложили спортното окачване,разпределителния и другия КАРБУРАТОР!!!Можеш малко по културно да се изразяваш тъй като мисля,че не се познаваме-срещу б4 сме го пробвали но си мисля че и с б3 то ще станеш смешен-иска се и ръчкане по колата,не искам да влизаме в спорове,но дано не си от тези дето в една кола освен освежителя в купето друго не могат да сменят. :hilezh: И ако си мислиш че тоя един цилиндър в повече дето го имаш и инжекциона ще те спасят-май ще си разочарован......виж едно турбо ако лепнеш....

Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я колата дето вече я няма......

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173118

следващата пак така ще е направена......

Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам,че сме го пробвали срещу ACE или NM-там вече ПРЕДПОЛАГАМ,че нещата ще са други,обаче NG-то го прави смешно! Та много ще се радвам някой с SF ако земе да отдели 100 кинта за разпределителен от DZ и да направи така карбуратора-ако му се удава разбира се,следващата седмица колата влиза за боя,до няколко седмици се надявам да сме сложили спортното окачване,разпределителния и другия КАРБУРАТОР!!!Можеш малко по културно да се изразяваш тъй като мисля,че не се познаваме-срещу б4 сме го пробвали но си мисля че и с б3 то ще станеш смешен-иска се и ръчкане по колата,не искам да влизаме в спорове,но дано не си от тези дето в една кола освен освежителя в купето друго не могат да сменят. :bia: И ако си мислиш че тоя един цилиндър в повече дето го имаш и инжекциона ще те спасят-май ще си разочарован......виж едно турбо ако лепнеш....

Кхкхкхкх спирам до тук, че ще стана груб, само да попитам ти нЕкъв разбирач ли се помисли ве? Сменил един вал с друг по-агресивен и се помисли за баси бесния тунер. Ай сглабяйте дарака и ше видиме кво сте сглобили. Ма после мноо ще серем обещаам ти. :hilezh:

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито предишната,нито тази кола ще се прави в Перник-но какво ли се учудвам на коментарите ти....П.С-изненадан съм,че знаеш какво е по-агресивен разпределителен вал :hilezh:

Вал добре с карбуратора също съм съгласен правихме го едно време тоя номер на "бегачките" в клас А6 . Друго ми е любопитно ако можеш да разясниш малко. Как не давиш колата като пускаш бенза да се лее??
Има си за целта мембранка. Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не давиш колата като пускаш бенза да се лее??

Бе и аз мислех питам същото Васе, ма младежа е прекалено превъзбуден и нема разбере кво го питам.

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си за целта мембранка.

Ква мембранка ве? От капачка за буркани ли :bia: Аве само те светна, че с газоразпределение на DZ си преко сили 115 коня ве, да не говориме с допотопния ти карбуратор с неефективното му пълнене, че и тия коне не моеш ги докараш. Писна ми ти четем глупостите. Дори и SF да е с по-големо сгъстяване, и да качваш над 115 коня, ти губиш мощност от неефективно захранване на тоя мотор. Ай стига вече спирам, че даже вече не ми е и забавно. Като я оправите колата ще се пуснеме, ма побързайте, че до месец ще съм с друг мотор и тогава ще трее я правите би-мото за да мое се класирате. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

littleredaudi бате продавам си бъбрека ама Ауди-то никога :bia::hilezh:

КV e кода на моторчето

Lion_Heart не могат да те разберът не се пали

Редактирано от Niki001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тук си прав-само с разпределителния е около 115 :bia: Обаче само с него :hilezh: Интересно е карбуратора с капачка от буркани как може да ти причини нервен срив обаче,ай че ми писна от глупости да пиша,като е готова колата ще говорим пак,тоест,аз ще мълча а ти ще обясняваш защо се е получило така......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоест,аз ще мълча а ти ще обясняваш защо се е получило така......

Тоест защо съм ви отвял, като спрели ли, ми то си е ясно. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да бъде,харесвам самоуверените хора,ама викам ако може на някоя сбирка да го направим,че да има повече хора да гледат а? И сигурен ли си,че си с сток NG?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето :Върти сучи па у заграденото.

Niki001 ми ти пиленце си с атмосферния вариант на МС бре!!! Дам ша се пробваме по завойчетата скоро с тебе.

Кога кажеш-на линия съм :hilezh:

Редактирано от Niki001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сигурен ли си,че си с сток NG?
Напълно, аз съм ламе ве, кви тунЕци, едва си сменям амби пура у колата. Ся минах на борчета, че по лесно става смяната. :bia:
АЗИС акоте накаже Lion_Heart...колко бира ще черпиш???
Ако падна от тоя позор SF>DZ>нещо си. Ще ви направя дефиле по прашки на НИМ. :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно, аз съм ламе ве, кви тунЕци, едва си сменям амби пура у колата. Ся минах на борчета, че по лесно става смяната. :hilezh:

Казах го това за освежителя поради твойте думи,не те познавам и не те знам и не смея да те категоризирам,просто ми стана неприятно,че не вярваш и употребяваш не много мили изрази за нещо което не си пробвал. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах го това за освежителя поради твойте думи,не те познавам и не те знам и не смея да те категоризирам,просто ми стана неприятно,че не вярваш и употребяваш не много мили изрази за нещо което не си пробвал. ;)
Баце знам колко върви и единия и другия мотор, а с нещата които споменаваш, че са му правени на ващо ми е ясно, че дефакто е нищо. Или сте попадали на некво NG със сериозна драма и не е кинело или този, който го е карал е бил от кръжока палавия гобленист, но не и карач. Една кола за да върви като хората трябват две неща: Задоволително здраве на колата и човек, който да може да и изкарва здравето. :lol: Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ама ако те о шамари че умрем от смех ;) ;) :lol:

Ти престааш ли си, щот аз нещо не моем. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...