Jump to content

Колко сме с Б2


Niki001

Recommended Posts

Баааси!!! Получих комплекс за малограмотност от вас. За Манинкио цръвен и Азисча знам, че поотрошиха по някой мотор и видяха кон боб яде ли, но тук го обърнахте на бой с торти /да не казвам груба дума/. Колегата пуснал тема да си видите Б2-ките, а се разлетяха агресивни валове, мембрани някакви, дросели и друг всякакъв чарколяк. Да вземе сега някой да нарине с лопатката и да го насипе в коша, да видим какво ще стане. Имаме си тунинг раздел. Като направите реално нещо го пуснете да го видим, да се изкефим и да речем - машалла. Или пък на НИМ да ни напълните душиците, че ни писна от бързи голфчета там. Да видим и нещо нашенско. Иначе тук у форума четем невъзможни щуротии и намерения без особено покритие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 828
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

OOO оправим още малко окачването и да я вдигна отзад(че в момента губи коне като клекне) и идвам с Сф-а да лудееме.Бате Ники-сипи повечко бензин другия път да пуснеме една дръпка да сверим часовника :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колегите с б2-те да се явят неделя на срещата пред НИМ.Да покажеме на новите автомобили (б4,б5, и т.н.),че ние сме поставили началото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Смисъл?Исках да кажа,че е уникална машината и много ме кефи.Супер запазена е и лъскава.Свиквай,но за мене тия коли за икони :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай ми и за мене тая кола си е просто Н1.Не бих се разделил с нея за нищо!

Затова си я гледкам и кътам сериозно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Константин се казвам.Драго ми е да се запознаем. :):)

Коце, евала :steinigung: Красавица е :)

П.П. Между впрочем... ква пара е такава класика и какви мАтори и се слагат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По немско са перфетни,но почват от 1000 еуро.Стигат до много :steinigung: Моторите са от 1.8 карбуратор нагоре.Най си заслужава 2.2 136 коня с куаттро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектните у немско не са по 1000 евро ... а доста по-нагоре.Тези които са в мобиле.де имат мноого скрити "въпросчета по тях"

Перфектната Б2-ка е от 2000 евро нататак. :steinigung: (това е лично мнение момчета , незадалжавам никой с него)

Айде лека от мен за тази вечер на всички! :)

П.П. Колега има грешка , маторите почват от 1.6 ; 1.8 ; 1.9 ; 2.0 ; 2.1 ; 2.2 ; 2.3 Демек секви ги има :) от 75 коня до 136

с изкючение на 167;200;220;306 заа УрКуаттро версиите . Лека вечер!

Редактирано от AudiCoupe85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в България, не са много често срещана гледка купетата...

На божурище съм засичал не веднъж едно такова бело квадро... ммм... ум да ти зайде... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бг може да се каже,че най-читавите са във форума вече.Аз се радвам,че една от най-силните коли във България е Б2-На г-н Банакиев купето.Тая година на божура съм му най-лудия фен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вижте и тая кукла :hilezh: , малко парите са и много, но изглежда добре :hilezh:

Нямам нищо общо с човека!

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...