Jump to content

МУЛТИТРОНИК-проблем


Recommended Posts

Здравейте!

Проблемите с придърпването започват тогава когато колата загрее, на студен мотор си работи плавно.

Дали е възможно да се размина само със смяна на масло и филтър, или ще се наложи да изкормят колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един сайт... кой стои зад него не знам:

(..съдейки по телефона който е на сайта и дадения от колегата в тази тема... значи и сайта е на Мишо)

http://multitronic-box.com/contacts.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След разговора с Мишо, кръвта ми спря направо, веригата можела да изкочи през капакаЗа съжаление вече съм запазил час за сервиза на Ауди в Пловдив, но въпреки това някакво мнение за обслужването там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би там ще ти излезе доста по-скъпичко,а и обслужването във фирмените сервизи не винаги е на ниво.Дано да не съм прав и всичко да е наред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След разговора с Мишо, кръвта ми спря направо, веригата можела да изкочи през капакаЗа съжаление вече съм запазил час за сервиза на Ауди в Пловдив, но въпреки това някакво мнение за обслужването там

за кой сервиз на Ауди в пловдив говориш щот ако е порше или аутоюнион не си губи времето , само ще ти вземат парите тия шушумиги , даже и хаас не могат да ти помогнат....иди при мишо да ти е мирна главата!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече съм запазил час за сервиза на Ауди в Пловдив

Пълна загуба на време и пари. В Стара Загора в сервиза на Ауди дори не знаеха че има филтър който трябва да се сменя. ТЕМА Не си губи времето в Пловдив, макар че може и да са по в час от колегите си в Стара Загора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо от Горубляне - 0887/787949

прави мултитроници

единствен в БГ

E,чак пък единствен...! Даже в Горубляне има и друг сервиз, в който се справят с ремонта на мултитроници доста успешно ,и то доста преди Мишо... :blink:

Ако не се лъжа ,собственикът на сервиза се казва Лъчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтинко го дават за 17к в лева B)

Абе Жоре, то не знам да се смеем или да плачем, но направо ми се свива сърцето, като виждам как на някои сред които и приятели са им съдрали кожата майсторята с цените на частите и труда, а те си мислят че всичко е наред. <_<:hilezh::box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, защо сте толкова предобедени в професионализма на официалните сервизи, на мен поне по телефона ми звучаха компетентни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, защо сте толкова предобедени в професионализма на официалните сервизи, на мен поне по телефона ми звучаха компетентни

искам после, да напишеш какво са ти казали

и да се извиниш на целия форум че ще отидеш при МИШО

за да спестиш 5000 лева

а не да изчезнеш яко дим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам после, да напишеш какво са ти казали

и да се извиниш на целия форум че ще отидеш при МИШО

за да спестиш 5000 лева

а не да изчезнеш яко дим

:hilezh:   :musik:

@momchil cecov Определено Мишо е човека!!!

На Мишо му отне точно 5 мин. да ми направи диагностика на колата и да ми каже номера по спецификация на частта, която трябва да се смени - знаеше го наизуст :hilezh: .

И за сравнение - наложи ми се да пазарувам една джаджа от Порше БГ - на човека му отне близо 15 минути да открие в каталозите  една единствена част  :)  , защото не прави разлика между 8D и 8E модели на Ауди ?!? (при него не се водели така....)

Ти си прави изводите сам :hilezh:

Редактирано от Viper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, защо сте толкова предобедени в професионализма на официалните сервизи, на мен поне по телефона ми звучаха компетентни

Те ако поне по телефона не звучат компетентни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, защо сте толкова предобедени в професионализма на официалните сервизи, на мен поне по телефона ми звучаха компетентни

SLAF ти е отговорил точно и ясно, а аз искам да допълня, че във фирмените сервизи не правят ремонта, на който се е научил Мишо. :) Просто там се изповядват съвсем други принципи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Всичко изглежда наред с ремонта, поради факта че ме съм много технически компетентен ще кажа само че колата започна много плавно да се движи!Единствената ми забележка към Порше-Пловдив е, че забравиха преди да монтират частите да ме информират за цената на ремонта(въпреки, че уговорката беше преди да направят нещо да се обадят), но не е болка за умирачка.Благодаря на всички за съветите които дадохте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Всичко изглежда наред с ремонта, поради факта че ме съм много технически компетентен ще кажа само че колата започна много плавно да се движи!Единствената ми забележка към Порше-Пловдив е, че забравиха преди да монтират частите да ме информират за цената на ремонта(въпреки, че уговорката беше преди да направят нещо да се обадят), но не е болка за умирачка.Благодаря на всички за съветите които дадохте

Не каза колко са ти взели и какъв е бил проблема?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези които разбират повечко: сменен е пакет ламели които са били 6, а сега са вече 7

Което значи, че не са ти отваряли кутията изобщо - това са ония регулиращи ламели за първа скорост..

Което пък означава и нещо друго - не са ти сменили филтъра ВЪТРЕ в кутията, както и не са ти сменили и маслото в кутията. Това мисля, че се правеше на всеки 120 000 км. т.е кутията ти не е обслужена напълно и както трябва.

Скоро ще трябва пак да се занимаваш с нея... само маслото за скоростите и диференциала (8 литра общо) е над 400 кинта.

Май все пак ще трябва да скочиш до Мишо - лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веско, благодаря!Не ми се вярва да ми вземат пари за смяна на масло и да не го направят, а филтъра(който е вътре)ако е на цена около 450 без ДДС, значи е сменен пак поради същата причина.Всъщност ако проблема е бил в тези ламели какъв е смисъла от отварянето на скоростната кутия?А за тези които питат за цената на ремонта:ще ви разочаровам, но няма да кажа,че ако прочете жена ми това ще ме изгони от къщи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...