Jump to content

Анкета относно масовите бензиностанции в България



Recommended Posts

Искам да си актуализирам мнението за масовите бензиностанции в България и бензина предлаган там.Лично аз от доста време зареждам в ОМV,преди това Vpower в Shell и разлика не открих,а напоследък пък ми хвалят бензина в ЕКО.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 262
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Лично наблюдение, че и ЕКО и Шел и ОМВ имат достатъчно добро ниво на горивата.Нито една от тези 3 вериги не ползвам като ги редувам според моментните ми предпочитания.Сега съм на вълна ОМВ :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMV и чат-пат в ЕКО.А я кажете вашето мнение за Темпо,аз съм чувал,че там слагат много вода и хич не им е хубав бензина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл

имам и карта за 5% отстъпка там :hilezh:

Ползвам и от време на време ЕКО,имат един 95+ с подобрител

Редактирано от Docho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЕЗМИТНАТА :hilezh::stupid: И Лукойл. Източника е един и същ. :flehan:

:flehan::hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно бях сигурен, че съм писал в тая тема... Ама нещо не се виждам :hilezh::hilezh::hilezh:

В Лукойл или Петрол зареждам, неприятно съм изненадан от ОМВ през последната година.

Иначе съжалявам само, че не ми е по-голям резервоара :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМВ дизел само там. Прецаквах се два пъти с дизел на Шел и повече не стъпвам там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл

имам и карта за 5% отстъпка там :hilezh:

Ползвам и от време на време ЕКО,имат един 95+ с подобрител

Колега 5% или 5 ст. имаш предвид. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 години само на OMV ,сега почнах да разнообразявам и на Лук-а...не намирам разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен от значение е конкретната бензиностанция, а не веригата. В Шел, ОМВ и Лукойл съм наливал както качествени бензини, така и пълни боклуци.

Не ходете в - Шел бул. България на площад Ручей, Шел срещу гражданска отбрана, Лукойл Пазарджик, кръговото на изхода към гарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лукойл, само на Орион.Газ само на Лук-Петрол в надежда.От бензиностанция до бензиностанция няма прилики :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си купих колата, от магазина ми препоръчаха ОМВ и Еко. Зареждах първите 20-ина хил. километра на ОМВ от Премиум нафтата, после един път ми се наложи да заредя в Лукойл щото нямаше ОМВ наблизо и не намерих никаква разлика. Оттогава взех да зареждам на Лукойл предимно. Наскоро обаче пак се наложи да сложа нафта от Шел (обикновена) и усетих леко намаляване на разхода според борд компютъра, което чак не ми се вярва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...