Jump to content

"Универсален Модификатор"!


Recommended Posts

Някой ползвал ли е тази добавка,и има ли наистина ефект от нея,както е описано.Чувал съм добри неща за нея,та дайте да видим дали найстина е така,мнения моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това магическата добавка на руската армия ли беше? Лично не съм я ползвал, защото не бих си купил нещо, което усилено го рекламират във WS Teleshop и аналогичните... Като знам какви "качествени" неща въртят там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за умрели на мотори АУДИ може и да стане :hilezh:

По-добре пробвай DURA LUBE, поне съм го пробвал на една B2-ка ...

Ако компресията ти е ОК по-добре си купувай хубаво синтетично масло и така.. Няма голям смисъл от добавки, може да си прецакаш маслената помпа или да запушиш някоя маслена магистрала

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сипвал съм такова през 2000та година на едно Мицубиши Колт от средата на 80те и определено имаше ефект. Колата започна да работи МНОГО по-тихо и равномерно, но за други ефекти не се сещам да е имало... Държа да отбележа, че Колта по това време нямаше и 70'000км, което колкото и невъзможно да ви звучи беше самата истина. Та, предполагам би имало още по-силен ефект на повечко километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм това веднъж преди 7 години на Вектра C20XE 2000 16V. Зимата в коловозите спуках маркуч в преките на Витошка и цялото масло изтече до капка. Не усетих никаква промяна нито във звука, нито в компресия, нито в каквото и да било! Колата си ускоряваше и си вървеше нормално. Без никви драми стигнах до сервиза ми в Редута, където моя човек се фана за главата.

Не съм ползвал пак такова нещо, но тогава определено спаси положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...