Jump to content

Recommended Posts

И аз така мисля , трябва да намеря кабел от колега от Русе , също четох че и АБС модула можел да прави номера и май ще го откачам другата неделя за проба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!От скоро си купих кабел (син китайче),кабела го подкарах с 409.1,работи като цяло единствено в модула на климатика не ми дава да вляза дава ми прекалено много грешки направих Latency Timer от 16 на 1, и резултат няма колата  е А4Б5 99г. изчетох цялата тема и не открих решение на моя проблем,ще съм благодарен ако някой помогне 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със синьо китайче досега не съм имал проблеми нито с 311 нито с VCDS-Lite 1.0 и 1.2.

Са вече ако си с CAN-шина ти трябва друг кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвам пак. 311 ли е най-пълната и подходяща версия на Вагком за платформата на Б5?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не

най-подходящата за всяка кола, нова или стара, е последната засега версия 12.12.2 или 14.5.3

последната версия която можеш да ползваш с KKL кабел е VCDS Lite 1.2

нормално е да потърсиш доставчика за повече информация и поддръжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доставчика на моя кабел отдавна съм му изгубил края, а и последно ме препрати да си диря кракната версия в дата.бг . Та за това се допитвам тук до темата да намеря последната версия, която я има кракната.

Нямам намерение да купувам друг кабел, защото този, който имам си работи идеално.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги  на кои  канали  са данните  за  температурата  на   дизела     и  колко  литра гориво  има  налично в   резервоара...ПП   мотора    е  АFN   и съм с   кабел 12.12  ако има значение

Редактирано от golfa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги днес закупих кабела от линка. Взех го на място от човека, пробвах няколко пъти на Windows 7 64bit нямаше никакви ядове, всеки път се свързваше перфектно. На Windows 8.1 64bit ми дава следните грешки:

 

http://olx.bg/vag-com-vcds-12-12-0-kabel-za-avtodiagnostika-vag-kom-12-12-vw-audi-skoda-fiat-vagcom-i50914507

 

Това първия път като вкарам кабела:

1.png

 

Като го изкарам и го вкарам пак:

3.png

 

Ето как изглеждат нещата в device manager-a:

 

2.png

 

Версията която ми даде той е 12.12.0, твърди, че е напълно оригиналната (сваляна от сайта на рос-тех), но Китайката, от която ги купувал кабелите изришно му казала да не ги ъпдейтва до по-горна. Човека и хабер си няма само е дилър...

 

Да добавя, опитах да инсталирам програмта под съвместимост с Windows 7 и XP SP2, но без успех

Редактирано от becinko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще работи само няколко минути.

Човека само се прави, че не разбира, добре знае че ти продава нещо което няма да работи.

Доста е послъгал в обявата.

В момента последните версии са 12.12.2 и бета 14.6.0.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е доста добър лъжец, или е завършил театрално училище, от далече му личеше че е лайк. Дано кабела бачка, ако не бачка го връщам, или поне така се разбрахме, ако реши да ме менти винаги мога да му изпратя приятел 'да си купи' нещо от обявите му и пак ще си върна вложеното, но въпроса ми не беше дали е надежден купувача, а как да го подкарам на 8ца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми прати работещ Vag-Com 311.2 - 409.1 за Windows 7 Ultimate SP1 32bit

Свалях какви ли не версиии с крак - с кейген с енезнам си какво.

Опитвах какви ли не методи за активиране.

 

Закачам кабела - Инсталирам драйверите - Отварям програмата - Активирам и сейфам Ком-Порт - Правя една диагностика на произволен модул ... и до там ... след това вече програмата не иска да работи ... незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто довечера или най-късно утре ще ти пратя тази, която аз имам и работи без проблем на Уин8 64бит. Само не съм сигурен коя от двете версии, които си споменал имам :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...