Jump to content

Recommended Posts

Благодаря за адекватният отговор,ако бяхте и толкова отзивчив и разговорлив и по телефона и бяхте набързо ми обяснили  за какво става въпрос нямаше да пиша тука.Пиша и питам защото незнам,няма нищо лощо един лаик в тази материя да пита....

Благодаря ви...........

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, bisito написа:

Колеги помогнете! Имам VCDS - VAG COM 15.7.0 но не мога да го инсталирам на windows 10 64 bit. На windows HP го инсталирам и няма проблем но на десетката не става. Ако има колега от София и може да ми помогне ще почерпя

 

Никой ли не може да помогне с инсталацията на програмата:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
На 10.05.2017 г. at 21:39, bisito написа:

Колеги помогнете! Имам VCDS - VAG COM 15.7.0 но не мога да го инсталирам на windows 10 64 bit. На windows HP го инсталирам и няма проблем но на десетката не става. Ако има колега от София и може да ми помогне ще почерпя

Привет колега, аз съм с уин 10 64 битов, но няма проблем. Програмата си работи. Какъв ти е лаптопа, защото има някаква несъвместимост към някои хардуерни устройства.

Имам втори лаптоп пак със същата операционна система, но доста по-старичък и програмата не тръгва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня да съм имал проблеми и аз, като го инсталирах на 10-ка 64 бита. 

Колега @bisito, имаш проблеми с драйвърите или въобще не ти тръгва програмата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,имам нужда от малко помощ,смених лаптопа и искам да си инсталирам вцдс ,на старият лаптоп всичко работеше нормално(на 7 та,вцдс 12,1);сега съм с уиндоус 10/64,инсталирах версия 17,1  драйверите работят,но като дам тест ми изписва-port status ok,interface not found;къде да търся проблема,кабела е син ккл,до последно работеше даже беше регистриран,мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайче ли е кабела? Щото те работят само с една версия на вагком и с друга не.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,в последствие разбрах че не същата версия,сега сложих вцдс лайт,и работи,но не е регистриран,и не може да го ползвам в пълната му функционалност,ако някой моиже да помогне с регистрирането,ще съм му много благодарен,не мога да се свържа с човека който правеше тази процедура,иначе кабела незнам дали е китайче,купувал съм го от склад 66 и не съм имал никакви проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Решил съм да си взема един мини лаптоп.Дали ще може да подкара ваг кома , понеже ще е с процесор 0.9Ghz или да търся друг с по-големи параметри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.06.2017 г. at 22:14, vladimir7979 написа:

да,в последствие разбрах че не същата версия,сега сложих вцдс лайт,и работи,но не е регистриран,и не може да го ползвам в пълната му функционалност,ако някой моиже да помогне с регистрирането,ще съм му много благодарен,не мога да се свържа с човека който правеше тази процедура,иначе кабела незнам дали е китайче,купувал съм го от склад 66 и не съм имал никакви проблеми

 

естествено, че е китаец, склада са просто търгаши прекупвачи, по 20 долара са обикновено. Няколко неща, които е добре да се закачат някъде, че всеки да ги знае относно тези кабели:

 

- Работят само и единствено със софтуера от диска, с който идват!

- Никога, под никаква форма, софтуера не се ъпдейтва веднъж инсталиран!

- Преди да се пусне VCDS и да се закачи кабела абсолютно задължително е да се изключи Интернет връзката

 

Ако някоя от по-горните точки не е изпълнена ще ви изпише, че кабела не е регистриран, след което ще можете само и единствено да четете и триете грешки, без да можете да препрограмирате отделните модули. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко бъркаш. Техните кабели (склад66) не знам какви са точно, но софта може да се ъпдейтва и кабела си бачка с новия софт.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.07.2017 г. at 13:14, fears0me написа:

Здравейте колеги ! Как от VCDS мога да си отключа менюто в което се влиза с бутоните CAR and SETUP така нареченото зелено меню ?

Зеленото меню се отключва с кабел и VCDS.

 

"Hidden Menu in MMI high (2G): (Only for Navigation Equipped Cars)
[07 - Control Head]
[Adaptation - 10] -> Channel 8 -> Change 0 to 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, ole написа:

Малко бъркаш. Техните кабели (склад66) не знам какви са точно, но софта може да се ъпдейтва и кабела си бачка с новия софт.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

 

еми аз лично преебах един кабел така оттам, не бих рискувал втори път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.07.2017 г. at 9:12, maisuda написа:

Зеленото меню се отключва с кабел и VCDS.

 

"Hidden Menu in MMI high (2G): (Only for Navigation Equipped Cars)
[07 - Control Head]
[Adaptation - 10] -> Channel 8 -> Change 0 to 1

Мерси

На 5.07.2017 г. at 9:12, maisuda написа:

Зеленото меню се отключва с кабел и VCDS.

 

"Hidden Menu in MMI high (2G): (Only for Navigation Equipped Cars)
[07 - Control Head]
[Adaptation - 10] -> Channel 8 -> Change 0 to 1

Мерси

 

Редактирано от fears0me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово,кабела вече работи в пълната му функционалност,писах им и–мейл,дадоха ми линк,за всичко което ми трябва,после им пратих номер на кабела и id номер,върнаха ми активиращ ключ,регистрация и всичко е ок:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.07.2017 г. at 9:12, maisuda написа:

Как да активирам needle? Защото на 17 канал  не ми излиза long codding ами ми изкача това където е на снимката...някой да е по в час със VCDS?

IMG_20170706_215006.jpg

Редактирано от fears0me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...